Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Jel troši više baterije Google now ako je podešeno da reaguje na ok Google bilo odakle?
 
Trebalo bi da troši više.
 
sad kada sam je azurirao ne mogu da menjam boju ”balona” sa porukama,jel to tako treba ili?

EDIT: sad provalih da moze da se menja boja samo domaceg balona:) tako je i lepse realno.

Ne znam što ti je to lepše, isti đavo je li leva strana šarena ili desna, ali je meni to recimo manje logično, jer stavljam akcenat na nešto što mi je neko napisao, želim da mi je tu fokus, a ne da blješti nešto što sam na rekao :)
 
Šta je tačno taj bug?
Dešava se kada otvoriš neki link, on učita stranu, ali nema ničega na njoj. Otvoriš još jedan tab, pa se vratiš na prethodni - sadržaj je sada tu. I Chrome će normalno funkcionisati neko vreme, pa će se situacija ponoviti za par sati ili dana, potpuno nasumično.

Taj bag se provlači već par meseci unazad. I to sam promenio glavni telefon (a probao i na još par uređaja koje sam imao na testu), tako da nije do toga.
 
Ne znam što ti je to lepše, isti đavo je li leva strana šarena ili desna, ali je meni to recimo manje logično, jer stavljam akcenat na nešto što mi je neko napisao, želim da mi je tu fokus, a ne da blješti nešto što sam na rekao :)
Upravo tako. Ovaj novi fazon cini da su dolazne poruke teze uocljive od svojih.
 
Ni meni. A zbog njega sam i jurio app. Inače koristim Mailbox (sve su fore slične) ali on ima samo Google i iCloud naloge.

btw, stigao i email. Promo code je boxerfree. Sumnjam da je presonalizovan :)
I ja se ponadao kodu za exchange ali sam zakasnio.

Meni je promo kod za Pro bio getboxer.
 
I ja se ponadao kodu za exchange ali sam zakasnio.

Pošalji svih 5 pozivnica prijateljima i otključaće ti se Exchange.


Ja obrisah Boxer. Nervira me što me prisiljava da stavim zaštitu na telefon kada aktiviram Exchange. Ukoliko neko zna način da se ovo zaobiđe u aplikaciji, voleo bih da čujem. :)


P.S. Jeste li sigurni da ste lepo uneli kod za exchange? Instalirah sada ponovo aplikaciju iz radoznalosti i isprobah "enhancedemail" i otključao mi se ponovo exchange.
 
Poslednja izmena:
Ja obrisah Boxer. Nervira me što me prisiljava da stavim zaštitu na telefon kada aktiviram Exchange. Ukoliko neko zna način da se ovo zaobiđe u aplikaciji, voleo bih da čujem. :)

Koji telefon/ROM imaš?

Ako koristiš xposed imaš modul za to koji radi na asop/cm romovima.
 
Koji telefon/ROM imaš?

Ako koristiš xposed imaš modul za to koji radi na asop/cm romovima.
Znam za Xposed modul koji onemogućava EAS administraciju. Ali imam HTC One sa ROM-om koji je sa Sense-om. Tako da taj modul verovatno ne radi.
To je jedina stvar koja mi se dopada kod Touchdown. Zaštita je na nivou aplikacije, a ne sistema.
 
Ne znam što ti je to lepše, isti đavo je li leva strana šarena ili desna, ali je meni to recimo manje logično, jer stavljam akcenat na nešto što mi je neko napisao, želim da mi je tu fokus, a ne da blješti nešto što sam na rekao :)

da,u pravu si,nego sam hteo da kazem da je lepse da se menja boja samo jednog balona,nekako je minimalistickije,da tako kazem. a bilo bi bolje da se menja boja dolazecih poruka,slazem se. ali,nije ni ovo lose. :)
 
Nine pruza mogucnost izbora zastite. Definitivno ostaje najbolja alternativa za exchange. Boxer sam probao sinoc kad sam otkljucao Pro varijantu, nije to lose ali kao sto neko rece, Mailbox sa malo vise opcija. Jedino sto mi se jako dopalo je izborni meni sa strane kad hocu da posaljem attachment i biram odakle (interna mem, galerija, cloud....)
 
Dešava se kada otvoriš neki link, on učita stranu, ali nema ničega na njoj. Otvoriš još jedan tab, pa se vratiš na prethodni - sadržaj je sada tu. I Chrome će normalno funkcionisati neko vreme, pa će se situacija ponoviti za par sati ili dana, potpuno nasumično.

Taj bag se provlači već par meseci unazad. I to sam promenio glavni telefon (a probao i na još par uređaja koje sam imao na testu), tako da nije do toga.
Jos uvek je tu. Juce mi se desilo prvi put posle update-a.
 
Znam za Xposed modul koji onemogućava EAS administraciju. Ali imam HTC One sa ROM-om koji je sa Sense-om. Tako da taj modul verovatno ne radi.
To je jedina stvar koja mi se dopada kod Touchdown. Zaštita je na nivou aplikacije, a ne sistema.

Lockscreen Disabler radi na HTC One.

Security policies su formirane od strane administratora exchange servera. System mora/treba da ih poštuje.

p.s. Znam da je smor. I meni smeta
 
Hvala, skinuo sam. :)
 
d7bec8bf51889cf46f425cc4d81b88f8.jpg

Sve sam pokušavao, uninstall, čistio cache i data, ali kad god pritisnem gore levo da mi otvori my app on pukne. Android 4.1.2 s gps je 4. 9.13
 
Pa ako ništa od toga ne radi onda jedino da flash-uješ ponovo google apps
 
da,u pravu si,nego sam hteo da kazem da je lepse da se menja boja samo jednog balona,nekako je minimalistickije,da tako kazem. a bilo bi bolje da se menja boja dolazecih poruka,slazem se. ali,nije ni ovo lose. :)

Biće i za drugi lonba

Version 2.1

5 September 2014

Bunch of bug fixes. Customized bubble colors coming next!!
 
Dešava se kada otvoriš neki link, on učita stranu, ali nema ničega na njoj. Otvoriš još jedan tab, pa se vratiš na prethodni - sadržaj je sada tu. I Chrome će normalno funkcionisati neko vreme, pa će se situacija ponoviti za par sati ili dana, potpuno nasumično.

Taj bag se provlači već par meseci unazad. I to sam promenio glavni telefon (a probao i na još par uređaja koje sam imao na testu), tako da nije do toga.
Mene je taj bag izluđivao međutim sa najnovijom verzijom su sredili.
 
Kako nikad cuo? Tipa na google sam i kliknem da kucam u pretragu a on automatski zumira u to podrucije? Ne treba mi to?
To ne verujem da moze da se iskljuci.
Koristi operu pa kucaj u adress bar pa neces videti to zumiranje.
 
Poslednja izmena:
Koristim chrome po nekoliko sati dnevno i u poslednjih sedam dana nijednom nije se to desilo.
Verzija 36.0.1985.135
 
Nazad
Vrh Dno