Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

I evernote je dobio kao neki material design. Ne izgleda loše.
 
Ja sam mrzeo krom na starom telefonu. Sada na nexusu leti. Super radi.
 
sad kada sam je azurirao ne mogu da menjam boju ”balona” sa porukama,jel to tako treba ili?

EDIT: sad provalih da moze da se menja boja samo domaceg balona:) tako je i lepse realno.
 
Poslednja izmena:
Setih se sad koji emulator preporucujete za segu gde ima onaj fudbal i super mario sto smo igrali kad smo bili klinci?
Ima vazdan emulatora na playstoru i van njega. Za početak pogledaj ovde, ima svega http://www.pocketgamer.co.uk/r/Android/Emulation/feature.asp?c=38947

Ni uz jedan emulator ne dobijaš igre tj romove, nego romove sam skidaš...Mislim da je u većini emulatora pretraga romova ugrađena u samu aplikaciju, tako da nećeš imati problema.

P.S. Ne znam da je super mario bio na segi megi :)
 
Za Boxer unesite promo kod: AndroidPolice

Za otključavanje Exchange u okviru Boxer aplikacije unesite promo kod: enhancedemail
 
Poslednja izmena:
Jel' dobio neko neki mail?
Vidim free verziju u PS-u ali nisam dobio nista za Pro varijantu.
Androidpolice je podelio 2000 kupona za Boxer danas. Prvo 500 pa je otislo u sekundi, i dodali jos 1500. Navodno, ako imas free verziju, u aplikaciji ponudi da posaljes SMS petorici poznanika, i valjda ti se otkljuca PRO verzija.
 
Jel vam radi search u Viral-u?
 
Za Boxer unesite promo kod: AndroidPolice

Za otključavanje Exchange u okviru Boxer aplikacije unesite promo kod: enhancedemail
Хвала сада инсталирах и ради код. Овако на прву лопту доста добро изгледа.
 
Da li textra ima neki privacy box ili sličnu opciju za sakrivanje poruka koje nisu za tuđe oči?
 
neki predlog za ikonice i lock screen a da se ne placaju?
 
Nazad
Vrh Dno