Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Show Box je od skoro počeo da pravi probleme. Naime, prestane sa emitovanjem i vrati film na početak. Ranije se to nije dešavalo. Menjao sam servere, stavljao i na torrent, isti slučaj.
Još nešto, manje bitno, počele su da iskaču i reklame, ranije ih nije bilo, rutovan i AdAway. Može li se nešto uraditi po ova dva slučaja? Hvala unapred.
82219d6d20820ef133e8eb1ce6224f0f.jpg
2e292298615a0cc6f1660ff948bcddbd.jpg
 
showBox koristi resurse uređaja za fišovanje naloga na VKontakte.
 
Koji će mi q onda, ako ću da skidam sve. Kažem, ranije je radila bez pucanja i bez iskakanja ove reklame, te pitam zna li neko rešenje za to, a ne da mi kaže download maybe. Hvala u svakom slučaju.
 
Showbox je prop'o, skini Terrarium TV umesto njega...

Sent from my G620S-L01 using Tapatalk
 
Ma prso je showbox batali ga, terrarium tv je sad dobar, a koristio sam i mega box

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Kako funkcioniše Terrarium? Skida u pozadini Torrent ili strimuje preko nekih servisa?

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Strimuje preko gomile linkova pa biras koji hoces.
Ima manu da nece lepo da radi kad zelis da promenis titl, pa moras svaki put da menjas link za strim, ali bolje trenutno nema.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Apdejtovah screener, jel moguce da su ubacili ovo upozorenje? :d



uploadfromtaptalk1475679114239.jpg

Proverio sam posle, malo preko 900Mb je bilo kesirano.

Puca li stvarno ikome app zbog toga?


Sent from my D6503
 
I meni je iskocilo, ali radi normalno. Nije da joj treba 800MB da izrenderuje tu slicicu
 
Strimuje preko gomile linkova pa biras koji hoces.
Ima manu da nece lepo da radi kad zelis da promenis titl, pa moras svaki put da menjas link za strim, ali bolje trenutno nema.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Heeee, ne mora, samo štikliraš novi titl. Ne znam zašto ali samo prvi radi automatski. Drugi i svaki sledeći mora da se aktivira kako da si ga sam ugasio pa hoćeš ponovo da ga upališ
 
Show Box je od skoro počeo da pravi probleme. Naime, prestane sa emitovanjem i vrati film na početak. Ranije se to nije dešavalo. Menjao sam servere, stavljao i na torrent, isti slučaj.
Još nešto, manje bitno, počele su da iskaču i reklame, ranije ih nije bilo, rutovan i AdAway. Može li se nešto uraditi po ova dva slučaja? Hvala unapred.

Probaj MinMinGuard, možda pomogne.

 
Skinuo sam Terrarium, probao, ali smor što mora da radi baš preko MX-a, pošto imam Archos kojim sam zadovoljan.
Plus, mnogo brate linkova za download, lakše je odabrati ili server 3 ili torent na Show Boxu :)

Popcorn mi je bio default, ali sam ga obrisao pre par meseci, morao preći na nešto drugo, ali se ne sećam zbog čega :/
 
Imam neke audio fajlove u aiff formatu (.aif) u telefonu. U kom plejeru mogu da ih slušam? Guglov plejer ne moze

Gesendet von meinem Nexus 5X mit Tapatalk
 
Skinuo sam Terrarium, probao, ali smor što mora da radi baš preko MX-a, pošto imam Archos kojim sam zadovoljan.
Plus, mnogo brate linkova za download, lakše je odabrati ili server 3 ili torent na Show Boxu :)

Popcorn mi je bio default, ali sam ga obrisao pre par meseci, morao preći na nešto drugo, ali se ne sećam zbog čega :/
Probaj i stremio. Android aplikacija im je doduše tek u alfa stadijumu, ali meni se vise sviđa od popcorna. Radi isto po principu torrenta.
 
Njih sam probao pre godinu dve, znači još su uvek u alfi? :)
Tada mi je Popcorn radio bolji posao.

Gledam trenutno Red Dwarf preko Terrariuma, ni jedan drugi app ga nema, barem ne sve sezone, tako da opet ne može čovek bez svih njih :)
 
Skinuo sam Terrarium, probao, ali smor što mora da radi baš preko MX-a, pošto imam Archos kojim sam zadovoljan.
Plus, mnogo brate linkova za download, lakše je odabrati ili server 3 ili torent na Show Boxu :)

Popcorn mi je bio default, ali sam ga obrisao pre par meseci, morao preći na nešto drugo, ali se ne sećam zbog čega :/
Meni je Terrarium trenutno najbolji, kad biras source, tj. link samo gledas skroz levo u kojoj je rezoluciji i to je to...
P.S. Ne zovu ga dzabe "Showbox killer" :)

Sent from my G620S-L01 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Imam neke audio fajlove u aiff formatu (.aif) u telefonu. U kom plejeru mogu da ih slušam? Guglov plejer ne moze

Gesendet von meinem Nexus 5X mit Tapatalk
Edit:

VLC Player radi posao

@hsv.stoned
Kasno videh tvoj post. Radi i AIMP. Hvala

Gesendet von meinem Nexus 5X mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
na Jabuci Prisma sad radi i sa video klipovima do 15 sec. Android uvijek kaska, kazu za par sedmica...
 
Ništa to ne vredi.
Bar onima koji su Prizmu koristili na početku.
Novim korisnicima je svejedno (takvih je većina...) ali Prizma je drastično smanjila kvalitet efekata da bi smanjila zauzeće servera.
Okačio sam u Prizma temi istu sliku propuštenu kroz Prizmu nekad i sad, razlika nebo zemlja...
 
Nebo i zemlja. A filter ti je imao identična podešavanja sada?
 
Ista slika, isto podešavanje (100%).
Noviju sliku posle Prizme nisam resizeovao/smanjivao radi postavljanja na Bench, to je jedina razlika.
Edit:
Original fotku još uvek imam na Flickru, baš ću danas ili sutra da je propustim još jednom kroz sadašnju verziju Prizme, nije isključeno da je sadašnje stanje još gore...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno