Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

To je verovatno neki trenutni problem u pitanju ili nešto slično.
Kod mene je Skype oduvek bio nebitan potrošač.

Screenshot_20160930-163952.png Screenshot_20160930-164037.png
 
Da li postoji neka Hot-spot aplikacija gde mogu da pratim ko je koliko potrošio, da blokiram nekoga sa mreže itd...?
 
Otvori SwiftKey
Typing - Keys - Key press popups (skroz na dnu).

Nexus 5X via Tapatalk
 
Mislio sam da je to opcija da se skloni preditiction row... Tu opciju jedva cekam kod swiftkey tastature.
 
Kako da podesim totalcmd na telefonu i kompu, da mogu da ih povezujm preko ftp?
 
Kakav totalcmd?
To možeš preko fajl menadžera(es, solid..)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Zar nema addon za ftp?
8310e8cb96d4f7da5c41b3aaa185704d.jpg
 
Aha, nisam znao da se misli na total commander :D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ovako: mom prijatelju treba jedna specifična stvar. On bi hteo da instalira Android aplikaciju na cerkin telefon koja bi njemu slala informacije o tome šta ona radi. Ne klasičan program koji će njoj da blokira sadržaj, već da ona kao ima slobodu, a on da zna šta se dešava. Svojevremeno sam ja imao neki program koji sam instalirao na komp i tako sam pratio sestru, on se svodio na logovanje svega što se kuca na tastaturi... Valjda je neko imao sličnu potrebu ovde pa moze da pomogne :)

Sent via Xperia Z3
 
Posto je spijuniranje u pitanju, mislim da je slaba vajda da ce ti neko pomoci i da zna. Najbolje je da koristis google i trazis.

NHF, ali po meni je to bolesno.
 
Sta vi ljudi radite . Nikad ne bih rekao tvom prijatelju da znam za takvu aplikaciju.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Some sick shit, nista klinka ne radi sto i vi niste radili kada ste bili njenih godina.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nemam decu pa ne znam. Ali razumem brigu čoveka, nije u fazonu da joj ograničava jer to nema efekta, ali čovek ima pravo da brine... Nema potrebe za hejtom ovde.
Inače moj lični slučaj je bio vrlo ozbiljan i zahtevao je takve mere u to vreme.

Sent via Xperia Z3
 
Androidlost, ali nema keylogger.
Mozes da citas poruke, gledas pozive, slike, etc. :D
Ja ga drzim zbog, ne daj boze, tog lost dela, ali boze moj, svako koristi na svoj nacin. :D
 
Tako se trajno gubi poverenje, sto moze biti daleko veci problem.
 
Ovako: mom prijatelju treba jedna specifična stvar. On bi hteo da instalira Android aplikaciju na cerkin telefon koja bi njemu slala informacije o tome šta ona radi. Ne klasičan program koji će njoj da blokira sadržaj, već da ona kao ima slobodu, a on da zna šta se dešava. Svojevremeno sam ja imao neki program koji sam instalirao na komp i tako sam pratio sestru, on se svodio na logovanje svega što se kuca na tastaturi... Valjda je neko imao sličnu potrebu ovde pa moze da pomogne :)

Sent via Xperia Z3

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lsdroid.cerberus
Kupuje se licenca.
 
Ja imam Cerberus na svom telefonu i pored lociranja uređaja može izvući podatke o SIM kartici, SMS, listu poziva i to je to.
Dovoljno sa se locira telefon ako se ukrade.
Nije keylogger i nema neke naprednije parental opcije (uvid u potrošnju vremena po aplikaciji ili spisak instalacija).
 
^ i to je to? Pa baš nije "samo" to to.
 

Prilozi

  • 1.JPG
    1.JPG
    43.4 KB · Pregleda: 204
  • 2.JPG
    2.JPG
    39.2 KB · Pregleda: 208
Upravu si, ja pobrojao samo delić :)
Sram me bilo, nisam radio update prevoda dugo.
 
Koliko se plaća posle promo perioda?

Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
 
Nije loš ovaj Messenger lite mada ako slabo koristite Fb i onaj Fb lite završava posao . Izašao inače na apkmirror...
 
FB lite(beta) totalni promašaj s ovim novim zelenim loading barom na vrhu.
 
Upravu si, ja pobrojao samo delić :)
Sram me bilo, nisam radio update prevoda dugo.

Ništa, ništa, nemoj da se ponovi :D:d

Ima još alternativa, recimo Prey, Android Lost i Lookout, nisam isprobavao jer mi Cerberus sve završava, za ne daj bože što se kaže.
 
^ :D
Pray sam koristio na Macu, lepo je radio posao, ali kao što kažeš, na fonu mi Cerberus odlično radi posao.
 
Da li postoji neka aplikacija sa kojom ću moći da preusmerim pozive samo sa određenih brojeva? Npr. kada me zove broj 111xxx da taj poziv bude preusmeren na broj 222xxx, dok svi ostali pozivi da ne budu preusmeravani.
 
Nazad
Vrh Dno