Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ja je koristim ima jedno 3 godine. Evo kad je poslednji put update-ovana (January 23, 2014). Jednostavno nema razloga da se dodaje bilo sta, kad sve radi + nema bloata, ne zauzima puno.
Više nema potrebe za korišćenjem ove aplikacije pošto ju je autor integrisao u svoj FX file explorer, koji je po meni najbolji od svih... Tako da preporuka za njega...

Sent from my Oneplus One using Tapatalk
 
Ne mogu ja, meni je root explorer najbolji, navika neka, a koristim ga ima nekoliko godina.

Inače ja sam bio pisao, a pisao je još neko, ali ne mogu da nadjem...

Kako da skinem aplikaciju sa Play Store-a, ovako na komp? Ne mogu na USA account-u sam i ne mogu našu neku aplikaciju da skinem.

M2 Note
 
Ops, we have run out of device to fetch your apk, please try again later or try others app.

Izgleda da ne radi :)
 
A ja je bas probao pre slanja, i radila. Imas onu ekstenziju za Chrome.
 
Fala. Cime si uspeo, jel preko tog sajta?
 
Ne mogu ja, meni je root explorer najbolji, navika neka, a koristim ga ima nekoliko godina.

Inače ja sam bio pisao, a pisao je još neko, ali ne mogu da nadjem...

Kako da skinem aplikaciju sa Play Store-a, ovako na komp? Ne mogu na USA account-u sam i ne mogu našu neku aplikaciju da skinem.

M2 Note
Skini sa neta apkpure. Sve je legalno, a možeš da skidaš aplikacije iz celog sveta.

[URL="http://goo.gl/Tc1eaV"][IMG]http://imgs.xda-labs.com/0621sigs/small_wrap/beta_tester.png[/IMG][/URL]
 
Neko je pitao ranije za app koja može da prikazuje slike u galeriji po GPS gde su slikane, ako je Samsung on to može u svoj galeriji bez dodatnih zajebancija:

23c0d0e90918568ed3c8944823ec698e.jp
34b9cabb863a67e0b4b34ea5ad939122.jpg
 
Poslednja izmena:
Zar tu opciju nema svaka bolja gallery/album aplikacija?

Sent from my D6503
 
Samsung galerija ima, ne treba dodatna app.
 
Meni je logicno da to ima svaka iole krstena gallery app pa cak i vecina stock galerija, mislim kad vec svi trpaju toliko bloat-a sta im je tesko da omoguce i tu opciju. Sony album ima, sad cu bas da vidim za QuickPic (koju ne koristim a stoji instalirana :d)



Sent from my D6503
 
Neko je pitao ranije za app koja može da prikazuje slike u galeriji po GPS gde su slikane, ako je Samsung on to može u svoj galeriji bez dodatnih zajebancija:

23c0d0e90918568ed3c8944823ec698e.jpg
34b9cabb863a67e0b4b34ea5ad939122.jpg
Hvala Ivane, u međuvremenu sam prešao na Samsung i da, to je baš ono što mi treba.
Pre toga sam probao Piktures, koji nema mapu, samo listu lokacija.
 
Nema na čemu.
Mnogi ne vole Samsung zbog TW, meni je baš gotivan TW jer sve ima. Nekako mi te fabričke integrisane opcije uvek najbolje. Ne bih da počinjem raspravu oko TW, svako koristi šta mu odgovara.
 
Slažem se, samo kada se promeni telefon odnosno proizvođač, ostaješ bez svih tih stvari na koje si navikao.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
To i čini android zanimljivim, u suprotnom, nov telefon bi nam dosadio posle dva dana :)
 
Zato samsung i kupuju ljudi koji se ni ne "uloguju na gugl nalog" [emoji23]

Sent from my Nexus 5X
 
Zašto mi se iz Chrome-a određeni linkovi otvaraju u Tapatalku iako sam obrisao defaults svuda i deinstalirao App Redirect? Izluđuje me jer ne mogu da otvorim mobilnu verziju nekih foruma.
 
Clear defaults u TT odradio?

Ako ni to ne pomogne obrisi TT, pa ponovo instaliraj.
 
Jesam. Sad cu da probam da ga reinstaliram. Mada, problem se javlja samo na Chrome-u, na stock Browseru ne.
 
Poslednja izmena:
I mene interesuje koja je to app, jer već koristim Snapseed koji u fotografije beleži i mesto lokacije gde su slikane.
Ovom aplikacijom bi se sve to podiglo na viši nivo.
 
Jel postoji neka aplikacija za kontrolu smart aplikacija TV-a?
Možda nešto kao kursor miša što je na PC-u...

Nešto kao što Unified Remote kontroliše PC.
TV ima android, ali je kontrola aplikacija jako loša. Nema kursora, nego samo može levo-desno-gore-dole.

Npr ne mogu u ES File Explorer-u da podesim da mi pamti username i password za LAN PC. Ukucam password i username, (nema navigacije dalje, samo može next) i kad dođe do mesta gde se štiklira "Remember" ne može nikako da se štiklira. Stoji samo tastatura na kojoj nema dugmeta preko koga mogu to da štikliram (samo Finish koji prelazi na naredno polje).
 
I mene interesuje koja je to app, jer već koristim Snapseed koji u fotografije beleži i mesto lokacije gde su slikane.
Ovom aplikacijom bi se sve to podiglo na viši nivo.
U opcijama kamere imas da ukljucis geo tagging, samsung galerija ili koja god da je to ima opciju da prikazuje slike po lokaciji. Manje vise svaka galerija ima neku slicnu opciju

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Jel vam radi download u ogyoutube aplikaciji, radilo je doskoro čini mi se, sad ne radi, probao sam 2 verzije na 2 telefona?
 
Što ne radiš download yt snimaka sa onim "ss" u linku?
 
Nazad
Vrh Dno