Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Kojom aplikacijom mogu da regulišem default LMK? Ram mi zvrji prazan odnosno oko 650 - 700 mb je prazno od ukupno 2 GB? Ubija aplikacije u pozadini to je strašno. I jel uopšte moze da se reguliše?
 
Kernel adiutor ima tu opciju, možda i trickster mod, probaj jedan od ta dva.
 
Ja ni ne gledam aplikacije koje ga ne podržavaju. :)

Isto :)

25gqmh2.png


Probao sam sve te aplikacije i ubedljivo je najbolja seriesguide - lapo šalje obaveštenjae kada izlazi nova epizoda, sinhronizacija, vidžet odličan, dizajn,teme, DashClock ekstenzija kome treba, prikaz, statistika ...

add-shows-framed-scaled.png
checkin-framed-scaled.png
seasons-framed-scaled.png
light-theme-framed-scaled.png
 
Poslednja izmena:
Kernel adiutor ima tu opciju, možda i trickster mod, probaj jedan od ta dva.
Kernel adiutor ima. Trickster mod ima ali trazi mi donate paket tako da sam se odlučio za Kernel Adiutor.

Ovo su defaultne vrednosti:

b436c33c43ceba883010fd86a7b493e8.jpg


Jel treba da ih povecam i koliko otprilike koju stavku? Telefon ima 2GB rama.
 
Zapiši negde ove default vrednosti, zlu ne trebalo.
Probaj nakon toga agressive pa vidi kako se ponaša.
 
Ne treba koliko se sećam, probaj par sati tako pa javi da li ima poboljšanja.
 
^ Tako je, ne treba restart. A u slucaju restarta ukoliko nije ukljucena opcija apply on boot automatski se vracaju default vrednosti.
 
Moje iskustvo sa tim je da kratko vreme radi fenomenalno pa počne strašno da zabada. Srećno
 
Uglavnom je tako. Nista od toga dok sam proizvodjac ne izvali kako se ram na androidu koristi. Za sada to shvataju lg,google nexus-i i cini mi se sony. Ne znam kakva je prica sa htc-om
 
ista prica...program radi ok dok ne ubacim modul,ali bez modula ne moze da se loguje...krastavac...vratio sam poslednji zvanicni,jer mi sa njim sve savrseno radi,posebno sa Chromecast...
Hvala jos jednom...:)

Mozda ima veze, a mozda i nema... Kod mene je youtube instaliran kao sistemska aplikacija. Probaj, mozda proradi.
 
Poslednja izmena:
kod mene ,nije..kad uradim nekad reset na '0'...nemam YT,pa ubacujem sa marketa....nema veze...super app....:)...probacu na Tablet,kad mi dodje sa servisa...
 
Ali, Viber je bolji, jer ga koristi više ljudi ;) To je apsolutno najvažnija stvar za ocenjivanje IM programa.

Whatsapp koristi 10x vise ljudi, obizrom da viber ima 100 miliona preuzimanja, a whatsapp 1 milijardu :) Mozda je u Srbiji viber popularniji
 
Ne znam je l' ovo neki bag ili novi izgled ovog gore nav bara. Uglavnom, i ranije danas/juce mi se pojavilo ovako, izadjem i sklonim iz recents, otvorim i bude "stari" izgled. I malo pre mi se opet pojavilo i sad sam opet vratio.

http://imgur.com/a/p5jNh

EDIT
Definitivno je nesto novo jer mi se promenio izgled menija sa obelezivacima.
 
Whatsapp koristi 10x vise ljudi, obizrom da viber ima 100 miliona preuzimanja, a whatsapp 1 milijardu :) Mozda je u Srbiji viber popularniji

Da, mislio je čovek na Srbiju. WA nije bilo dugo kod nas jer je bila app sa in-app kupovinom, pa su i te svojevremeno bile sakrivene. Plus je Viber pre WA dobio pozivanje, pa je to bilo zanimljivije većini ljudi.
 
Drljavi viber ima agresivan marketing za istočnu Evropu...
Pa i kod nas je malo malo na tv-u reklama neka :)

Plus klinkice što se lože na fensi stikere - dobitna kombinacija za Balkan :D
 
Nikad ga nisam gotivio i uvek sam terao ljude da koriste whatsap. Neki ce da pomisle da sam hejter ali nikad pored whatsa ne bih njega koristio
 
Na žalost u Srbiji je popularniji viber dok je u ostatku sveta whatsapp u ogromnoj prednosti.

63HN4Lw.png
 
Poslednja izmena:
To je diskutabilno za viber da ima vise u Srbiji tu je negde. Vise zene koriste viber posebno ove devojcice u srednjoj pa dizu rejting. Secam se samo kako sam srecan bio kad sam 2011. instalirao whatsapp, drug me nagovarao 10 dana ja pricao necu to sra*e da skidam i posle sam se zaljubio u tu aplikaciju :D a ozbiljniji ljudi vise preferiraju wa

Edit: za ovaj qq prvi put cujem iskreno
 
Poslednja izmena:
To su kinezi cini mi se. To i wechat. Uskoro ce i na prvo mesto.

A i slazem se,viber je extra popularan zbog klinaca i przenja na te stikere. Ranije nisi mogao da smuvas klinku ako nemas fb a sada ako nemas viber :)
 
Poslednja izmena:
Wechat sam instalirao jednom, lici na viber samo sto je zelena pozadina, ali video sam da niko od mojih prijatelja nema nornalno to. A sad gledam ovaj QQ pingvin neki, kinezi svet za sebe
 
Meni lično, najbolji Telegram, odlicna app, naravno imam i viber i whatsapp. Viber retko kad koristim, whatsapp sa njih par, ostalo sve ide preko Telegram. Pogotovo je dobra fora što Telegram može na više uređaja, poruke se same odmah sinhronizuju na novi uređaj, slanje video klipova nije ograničeno, kao ni slanje slika nema ograničen broj slika što možeš od jednom da pošalješ. Jedino nemaju pozive, bar za sada još uvek ne...
 
Колико вам заузимају новије верзије ФБ?
Мени ће убрзо 300 mb, што сматрам већ претеривањем.
 
Nazad
Vrh Dno