Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Potpisao sam stariju verziju Vibera (4.0.) Zipsignerom i probao da ga instaliram pored već postojeće verzike i instalacija ne prolazi, napiše samo da nije instalirao. Ima li neko ideju šta može biti problem.
 
Ideja je bila da imam dve verzije Vibera, za dva broja. Šta da uradim da to dobijem?
 
Može unifon ili ring+ aplikacije da vidiš.
Fiksni na mobilnom :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Мтс апликација добила апдејт, има неких нових опција ал по мом мишљењу најбоље побољшање је виџет који је сада доста мањи(био је беспотребно велики) , лепши и чак пише и који си пакет..

uploadfromtaptalk1449105539374.jpg
 
Мтс апликација добила апдејт, има неких нових опција ал по мом мишљењу најбоље побољшање је виџет који је сада доста мањи(био је беспотребно велики) , лепши и чак пише и који си пакет..

Pogledajte prilog 186038

Kako se zove ta aplikacija sa widget-om koja prikazuje kad su nove epizode serija?
Hvala. :)
 
Koristim je godinama, ali mi nikada nije palo na pamet da je kupim. Šta propuštam?
 
^ Unlock permanent access to all features of SeriesGuide. Requires both SeriesGuide and X Pass to be installed.

You will get more list widget options, notifications for new episodes and more. You also support continued fixes and new features.
 
To videh, ali sam mislio da ima nešto wow za šta nisam čuo, sudeći po ceni.
 
imam dual SIM telefon, neverovatno mi zvuči da ne mogu da instaliram modovanu aplikaciju još jednom. Imam sada i dva telefona i baš zbog toga bih da pojednostavim stvari :)
 
685b5681f101169d405f7a14ab15970a.jpg

6bd451538b67359d3349fe682b5ef66a.jpg

ja za serije koristim TVshow time već godinu dana
 
Poslednja izmena od urednika:
Nemam samo serije koje trenutno pratim. Dodavao sam sta planiram da gledam, stvari koje sam gledao, stvari koje tek trebaju da se pojave... Serije koje prate roditelji, sestra, kum. Lakse mi je samo import nego sve rucno da dodajem.
 
Ja koristim Series Guide uvezan sa trakt.tv
@masamunea
Možda bi moglo nešto da se odradi preko njega (trakt) ako ga podržava tv show time (koji lepo izgleda, ali ja ne bih mogao da ga koristim kada vidim ono YESTERDAY, TODAY, СРЕДА)
 
Preko trakt.tv sam i mislio da uradim sync, medjutim izgleda da ga tv show time ne podrzava. Nista, nastavljam da koristim series guide.
 
el koristi neko 'OGYoutube'...probao sam juce poslednju verziju,i radi super...medjutim kad ubacim onaj Xposed modul koji je potreban za logovanje na nalog i za download,tada prestaje da radi opcija'Search'....cim izbrisem modul,opet proradi...i mana je sto vidi Chromecast u kuci,ali nece da posalje video....
 
Koristim ja, aplikacija v10.31.55, a modul je v1.0. Sad sam probao, normalno sam logovan na nalog, radi download, search i normalno salje video na tv (lg lb650).
 
Nazad
Vrh Dno