Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Zavisi od optimizacije, fire stick 4k ima samo 1,5gb rama, doduse ddr4 i pristojan procesor i gura sve bez greske.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
 
Ista kao na Eon box-u koji sam dobio od SBB-a, verzija 3.62.11837. Skinuo sam je sa Aptoida pošto mi je Google Play nudio samo verziju za mobilne telefone koja mi se nikako nije sviđala iz mnogo razloga, nije se uklapala sa daljinskim, nije optimizovana za TV itd. onda sam na Aptoidu našao i ovu verziju i sve radi kako treba, jedino mi fali P+ i P- tasteri na daljinskom ali preživljavam.,)

To ok. Mene zanima da li moze raditi EON mobilna aplikacija stabilno, da ne puca itd
 
Mozes li mi reci koju verziji mobilne Eon aplikacije imas i radi dobro? Jel to ona modovana stara?

Ista kao na Eon box-u koji sam dobio od SBB-a, verzija 3.62.11837. Skinuo sam je sa Aptoida pošto mi je Google Play nudio samo verziju za mobilne telefone koja mi se nikako nije sviđala iz mnogo razloga, nije se uklapala sa daljinskim, nije optimizovana za TV itd. Onda sam na Aptoidu našao i ovu verziju i sve radi kako treba, jedino mi fale P+ i P- tasteri na daljinskom, ali preživljavam nekako.,)
 
Ne, treba mi mobilna verzija koja radi oznaka. Ovo je smart verzija
 
Ne radi na Amazon Fire Stick 4K nakon zadnjeg update
 
Ne radi na Amazon Fire Stick 4K nakon zadnjeg update
Pa na Firesticku nije ni bilo HBO GO aplikacije za naš region ako na to misliš. Moguće ju je instalirati sa Aptoida ili nekog drugog izvora i radi odlično. Inače vidim da oni nemaju HBO MAX jer im je to kao direktni konkurent ali to nas ovde ne dotiče jer kod nas radi samo hbogo.
 
HBO GO Europe sideloadovan je radio bez greske do zadnjeg update AFS. Nema ga na official store kao i mnoge aplikacije tipa EON, HBO itd ali rade ili su radile nez ikakvih problema.
 
Na obicnom stiku (gen2) bez problema radi eon i hbo. Treba da mi stigne 4k za koji dan. Sad sam se razocarao. Te 2 aplikacije vrte po ceo dan kod mene

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Najgore je sto se ne moze sprijeciti update bez roota a to zahtijeva i fizicki zahvat na samom pcb. Jedino se nadati da ce neki naredni update rijesiti ovo. Sam amazon nije u obavezu da ga rijesi jer ga sluzbeno i ne podrzavaju. I mene je ovo razocaralo bas
 
Na obicnom stiku (gen2) bez problema radi eon i hbo. Treba da mi stigne 4k za koji dan. Sad sam se razocarao. Te 2 aplikacije vrte po ceo dan kod mene

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
Jel ti radi bez sjeckanja 1080p kodi ili stremio app?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Jel ti radi bez sjeckanja 1080p kodi ili stremio app?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Da. Bez trzanja radi. Vezan je na 5g kucni wifi. Stremio nemam ali kodi sa elementum addonom vuce 1080p, netflix takodje bez seckanja.

Sent from my SM-T510 using Tapatalk
 
Onda mene zeza konekcija 10/1.

Elementum 1080p trza, 720p ide fino.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Konekcija je u pitanju. Kod mene je 120/60

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
HBO GO Europe sideloadovan je radio bez greske do zadnjeg update AFS. Nema ga na official store kao i mnoge aplikacije tipa EON, HBO itd ali rade ili su radile nez ikakvih problema.
Aaa pa ja sad updejtovao firestick 4k i vidim HBOGO neće da se otvori, da sam znao ne bih radio update. Dobro je sto ga imam u Kodiju pa makar tu radi bez problema. Više me je bilo strah za EON ali on radi normalno kao i sve druge aplikacije.
 
Danas sam narucio Tanix TX3-H 4GB/64GB S905X3 kad ga istestiram za neki dan napisacu svoje utiske iz prve ruke placen je manje od 6000 din.
Da li si zadovoljan sa uređajem?

Послато са MI PAD 4 PLUS помоћу Тапатока
 
Da li si zadovoljan sa uređajem?

Послато са MI PAD 4 PLUS помоћу Тапатока

Jos ga testiram posto nisam nikad koristio android box to je novo za mene. Za sada sta sam zakljucio on radi super nemam neke zamerke uzeo sam ga prvenstveno zbog igranja nekih igrica i multimedije. Sad malo se slabo snalazim sa interfejsom sam daljinski je odlican za mnoge stvari mada fali mu neki mis napr. ja imam blutut tastaturu koja super radi kupio sam i gamepad blutut za igre i on radi savrseno. Igram GTA vice city to je igra moje mladosti :) imam problem sa gta SA nesto kresuje to sad gledam u cemu je problem. Instalirao sam jos i neke trke super radi. Sad sto se tice gledanja filmova popcorn time radi posao kodi nemam pojma da podesim a i ne treba mi ja ne gledam tv nikada. Na uredjaju rade neke aplikacije i za ATV i klasicne kao i za telefon ima instaliran aptoid i klasican play store. Za sad sam zadovoljan ima 4gb rama i 64 roma sasvim dovoljno nije se pregrevao napisacu za jedno nedelju dana detaljno misljenje o njemu.
 
Da li je neko kupovao na Geekbuying boxove?Sve u redu?Imate li neku preporuku za box,gledao sam ovaj Tanix TX3,ima li jos neki model oko 50e?hvala
 
Ako dobro vidim, Ali još uvek drži one poštarine visoko?
(Ako sam ćorav recite)
Dakle šta ima na KP od tv boxova da vredi, a da neću da menjam za godinu dana.
Korišćenje Kodi, Netflix...

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk
 
Jos ga testiram posto nisam nikad koristio android box to je novo za mene. Za sada sta sam zakljucio on radi super nemam neke zamerke uzeo sam ga prvenstveno zbog igranja nekih igrica i multimedije. Sad malo se slabo snalazim sa interfejsom sam daljinski je odlican za mnoge stvari mada fali mu neki mis napr. ja imam blutut tastaturu koja super radi kupio sam i gamepad blutut za igre i on radi savrseno. Igram GTA vice city to je igra moje mladosti :) imam problem sa gta SA nesto kresuje to sad gledam u cemu je problem. Instalirao sam jos i neke trke super radi. Sad sto se tice gledanja filmova popcorn time radi posao kodi nemam pojma da podesim a i ne treba mi ja ne gledam tv nikada. Na uredjaju rade neke aplikacije i za ATV i klasicne kao i za telefon ima instaliran aptoid i klasican play store. Za sad sam zadovoljan ima 4gb rama i 64 roma sasvim dovoljno nije se pregrevao napisacu za jedno nedelju dana detaljno misljenje o njemu.

Hvala na prenetim utiscima.
 
Ako dobro vidim, Ali još uvek drži one poštarine visoko?
(Ako sam ćorav recite)
Dakle šta ima na KP od tv boxova da vredi, a da neću da menjam za godinu dana.
Korišćenje Kodi, Netflix...

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk
Kodi, Netflix (4k)... Xiaomi mi box s (androidtv). Imam ga za tu namenu odlican. Ima chromecast, google assistant (tj sve google licence-youtube u 4k npr.) , takodje ima sertifikat za netflix u 4k, podrzava dts. Mana nema lan prikljucak, samo wifi. Meni ne smeta. I nekima nedostatak samo 2gb ram-a, 8 gb rom-a (prostora). Moj kupio na kp.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jedino što slabo hvata wifi pa mora da se stavi bliže ruteru.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Jedino što slabo hvata wifi pa mora da se stavi bliže ruteru.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Zavisi od wifi mreze, tj od kvaliteta rutera. Trenutno je u mojoj sobi. Blize ruteru je. Ali kupio sam ga prvenstveno za caleta za koriscenje eon-a. Testirao ga ruter kod mene na spratu, tv sprat ispod udaljenost dijagonalno 9-10m. I dobro je hvatao wifi signal. Bilo je 2 puta malih nestabilnosti. Ali svakako se slazem da treba imati na umu da ima samo wifi i da je pozeljno i sigurnije da box bude blize ruteru.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nije to ni preveliki problem ima onih usb hubcica sa lan prikljuckom pa moze i "zicom" da umrezi.
 
Ima li licencu za Netflix?
 
Nazad
Vrh Dno