Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Koje su prednosti placene verzije perfect playera? Koji ti koristis?

Sent from my C105-8 using Tapatalk
Nema reklama...to je jedino sto sam provalio mozda ima jos nesto ali za ovo znam sigurno..koristim placenu verziju..nasao sam juce jos jedan dobar player TiviMate IPTV, mislim da cu preci na njega..

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Side note / pitanje: zasto nema odvojena tema za npr. Mi Box? Sve se trpa u jednu ovde - to ranije nije bila praksa na benchu - vec svaki uredjaj dobija zasebnu temu (kao mobilni telefoni sto imaju).

Instalirao Mi Box S - sve radi sto sam planirao - ali EON nece. Juce su paceri imali 503 server error na sve strane, verovatno auth serveri su im bili prsli. :whip:

Danas kao drugacije nesto - hoce da prihvati kod na sbb app - ali sama EON TV app kada primi callback prosto se restartuje i trazi izbor jezika itd. nakon cega ponovo prikazuje novogenerisani kod na ekranu.

Problem sa WiFi mrezom koji imam na Mi Box S je zaista nesto sto nikada nisam video pre - naime AP WiFi je tik pored box-a, prakticno iza televizora. Mi Box prosto ne vidi tu mrezu - uopste. Kao da mu je preblizu, da nije kratkovid? :d

Vidi sve druge mreze - iz donjeg nivoa (2 sprata ispod), tako da sam morao da ga tu zakacim. Neverovatno prosto. AP i jedan i drugi su TP-Link.


Dodatno - jel to krsten brower tipa Firefox / Chrome vise nije moguce instalirati na ATV?! Ono je jezivo sta se nudi kao alternative.... deep shit obican.

P.S. nisu mi jasni oni carevi sto su pravili "expert review" za Mi Box S govoreci kako je strasno sto je Xiaomi odlucio da isporucuje daljinski koji je IR. WTF, pa prvi korak koji trazi jeste uparivanje BT daljinskog! Kakav crni IR? Izgleda su *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i mislili da je ona rupica na sredini rupica od IR diode - a ono mikrofon :D
 
Promeni wifi chanel na ruteru... Meni nije video mrežu dok nisam promenio kanal sa 13 na 9...

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
 
Nema reklama...to je jedino sto sam provalio mozda ima jos nesto ali za ovo znam sigurno..koristim placenu verziju..nasao sam juce jos jedan dobar player TiviMate IPTV, mislim da cu preci na njega..

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Hvala za Info za Tivi...kratko i jasno...:)

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
@ Love Hunter probaj puffin browser nije los
 
Promeni wifi chanel na ruteru... Meni nije video mrežu dok nisam promenio kanal sa 13 na 9...

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

GOTCHA! Pravo u centar :) Upravo 13-ti kanal koristim iz nekih starih razloga :)

Ladno ne vidi tu freq?! OMG FFS.

Hvala, probacu :)

@ Love Hunter probaj puffin browser nije los

Videh njega ali me odbilo ono sto stoji pod limitations. Probacu svakako jer nema nista pametnije xD
 
Poslednja izmena:
Nema reklama...to je jedino sto sam provalio mozda ima jos nesto ali za ovo znam sigurno..koristim placenu verziju..nasao sam juce jos jedan dobar player TiviMate IPTV, mislim da cu preci na njega..

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Nervira me sto je pretraga kanala, ne iskace tastatura vec se moraju rucno birati slova? Druga stvar, steta sto se folderi sa kanalima moraju listati, koliko vidim ovaj okejer nije optimizovan za air mouse vec za daljinski. Postoji li neki skinovi za perfect player?
Probacu i taj tivimate, nisam nikada cuo sa njega, radi ki EPG na njemu?

Sent from my C105-8 using Tapatalk
 
Ja se vratih na kodi da gledam listu, ne znam nekako sam ubijedjen da je ljepsa slika nego na perfect ili smarters pro...

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk
 
Nervira me sto je pretraga kanala, ne iskace tastatura vec se moraju rucno birati slova? Druga stvar, steta sto se folderi sa kanalima moraju listati, koliko vidim ovaj okejer nije optimizovan za air mouse vec za daljinski. Postoji li neki skinovi za perfect player?
Probacu i taj tivimate, nisam nikada cuo sa njega, radi ki EPG na njemu?

Sent from my C105-8 using Tapatalk

Ja ga koristim sa daljincem i sve radi extra...mozes lako da menjas foldere sa kanalima a imas i folder sa svim kanalima on je uvek prvi..Ima skinova ali uglavnom menjaju samo boju interface je manje vise isti...Probaj ovaj drugi sto sam ti rekao, lepsi je od PerfectPlayera, radi EPG, brzi mi je nekako...
 
Ja se vratih na kodi da gledam listu, ne znam nekako sam ubijedjen da je ljepsa slika nego na perfect ili smarters pro...

Sent from my Mi MIX 2S using Tapatalk

Preko cega gledas u Kodiju?
 
Side note / pitanje: zasto nema odvojena tema za npr. Mi Box? Sve se trpa u jednu ovde - to ranije nije bila praksa na benchu - vec svaki uredjaj dobija zasebnu temu (kao mobilni telefoni sto imaju).

Instalirao Mi Box S - sve radi sto sam planirao - ali EON nece. Juce su paceri imali 503 server error na sve strane, verovatno auth serveri su im bili prsli. :whip:

Danas kao drugacije nesto - hoce da prihvati kod na sbb app - ali sama EON TV app kada primi callback prosto se restartuje i trazi izbor jezika itd. nakon cega ponovo prikazuje novogenerisani kod na ekranu.

Problem sa WiFi mrezom koji imam na Mi Box S je zaista nesto sto nikada nisam video pre - naime AP WiFi je tik pored box-a, prakticno iza televizora. Mi Box prosto ne vidi tu mrezu - uopste. Kao da mu je preblizu, da nije kratkovid? :d

Vidi sve druge mreze - iz donjeg nivoa (2 sprata ispod), tako da sam morao da ga tu zakacim. Neverovatno prosto. AP i jedan i drugi su TP-Link.


Dodatno - jel to krsten brower tipa Firefox / Chrome vise nije moguce instalirati na ATV?! Ono je jezivo sta se nudi kao alternative.... deep shit obican.

P.S. nisu mi jasni oni carevi sto su pravili "expert review" za Mi Box S govoreci kako je strasno sto je Xiaomi odlucio da isporucuje daljinski koji je IR. WTF, pa prvi korak koji trazi jeste uparivanje BT daljinskog! Kakav crni IR? Izgleda su *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i mislili da je ona rupica na sredini rupica od IR diode - a ono mikrofon :D
Problem je u tome sto je u ovoj temi sve receno i mane i plusevi ali realno to su ispratili samo clanovi koji duze prate ....
 
GOTCHA! Pravo u centar :) Upravo 13-ti kanal koristim iz nekih starih razloga :)

Ladno ne vidi tu freq?! OMG FFS.

Eto,pisao sam mnogo o Miboxu a zaboravio sam da kazem da iz nekog razloga Mibox ne vidi kanale vece od 12 na 2.4 mrezi. Na Miforumu sam to jesenas procitao i presao onako ovlas preko toga. Cak je i pisalo zbog cega.
 
U Americi su ti kanali nedostupni za komercijalnu upotrebu. Ista situacija se recimo javlja i sa Chromecastom iz Amerike.
 
Zdravo drugari, imam MS wirles džojstik, treba da ga povežem na android box, dijete hoće da igra neke igre,kako to uraditi? Imam onaj sdapter za usb, utaknem ga u box i mogu džojstikom pomjerati po meniju boxa, ali kad udjem u igru onda ne reaguje

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
 
Pa instaliraj igru koja ga podržava, recimo beach buggy

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Na tv da ali na boxu mislim da ima boljih...
 
Ја сам Сиптв пробао и изгледа ми ОК. Доста боље него ИПТВ од Сафронова. Можда боља и од Перфект плејера.

Послато са Mi 6X уз помоћ Тапатока
 
Promeni wifi chanel na ruteru... Meni nije video mrežu dok nisam promenio kanal sa 13 na 9...

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
Imam sličan problem (da drugim uređajima).
5ghz mrežu Xiaomi rutera mi upravo Xiaomi telefoni ne vide!? iPhone, Samsung vidi regularno ali Xiaomi nijedan ne vidi.
Kanali dostupni za menjanje u podešavanjima rutera su 36, 40, 44, 48, 52, 56, 60, 64, 149, 153, 157, 161, 165. Šta mi je raditi?
(Koliko vidim, kanali koje pominjete, 9 i 13, su na 2.4ghz mreži)
 
Poslednja izmena:
Može preporuka igara koje na android boxu podržavaju gamepad džojstik

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
 
Ја сам Сиптв пробао и изгледа ми ОК. Доста боље него ИПТВ од Сафронова. Можда боља и од Перфект плејера.

Послато са Mi 6X уз помоћ Тапатока
+1
Najbolja kombinacija,brzo menja kanale,lepa slika,radi daljinac od tv a,naravno ako i tv i box podrzavaju cec. Sto se Android tv boxa tice,dobra je kombinacija Tvirl i livechanels.
 
Ovo je za tv kanale, bolji interfejs liči kao na kablovskoj.
I ne možeš ga porediti sa Kodijem, jer je Kodi univerzalni plejer.
 
O tome i pricam
 
Imam sličan problem (da drugim uređajima).
5ghz mrežu Xiaomi rutera mi upravo Xiaomi telefoni ne vide!? iPhone, Samsung vidi regularno ali Xiaomi nijedan ne vidi.
Kanali dostupni za menjanje u podešavanjima rutera su 36, 40, 44, 48, 52, 56, 60, 64, 149, 153, 157, 161, 165. Šta mi je raditi?
(Koliko vidim, kanali koje pominjete, 9 i 13, su na 2.4ghz mreži)
Ne znam koji Xiaomi telefoni su u pitanju, ali Redmi5 nema podršku za 5ghz wifi...

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
 
IPTV EXTREME, perfect Player, Smart IPTV sve rade super..bitno samo da lista bude dobra :D

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno