Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Provereno Beelink spada u red boljih Android Boxova, upravo ova 2 pomenuta.
http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_282314.html?wid=21
http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_349815.html?wid=21

Prvi inzvaredno otvara streamove skoro sve,
Youtube u 1080P max bez problema i na WIFI i Lan konekciji.
Kodi malko usporen to je kod vecine problem,
D3 Go iako ga ne gledam puno m MTS Go sasvim lepo rade uz 3 sekunde
cekanja da izbistre sliku maximalnog kvaliteta.
Alu izrade, cvrst i kompaktan topao skoro ladan...

Drugi sve slicno jeftiniji jeste jer se ipak malko vise greje ali
nikakvih problema nemamo ni kum ni ja a posedujemo ih 6 meseci vec.
Mozda par puta restart sam ali to nije nista.
Kupljeno direktno sa Gear Besta.
 
Taj drugi jer mu youtube radi na 1080P?
Oba su Android verzije serije 5 ?
Nisam valjda te kurxxate sreće pa da na mom belinku S912 D3go ne radi zbog Androida 6?
 
Poslednja izmena:
Pisao sam ovde o yt i problemima sa rezolucijom, to se desava kad stavite noviju verziju app, kad vratite onu koju ste dobili imacete 720p, nemam pojma zasto.

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Да ли се исплати узети Beelink MiniMXIII сада? Или има нешто боље у том ценовном рангу, нисам захтеван корисник, до сада сам имао Apacer AL460 :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ja bi ipak dodao još deset i uzeo s812.
Nego jel ova x verzija (905) osetno bolja od obične?
 
Poslednja izmena:
Nije bolja cak mozda i losija je za malu nijansu,
Svi oni od 50-60 Eura sa sajtova od 2GB Ram/16Rom
uglavnom daju 35 do 38.000 na Antutu testu i svi Ok rade.
Ali gledamo dzep i da se
prodje sa sto manje dadzbina na
cenu ispod 50 eura u narucivanju.
 
Poslednja izmena:
Jel ima D3 Go za android 6.0?
 
Naručio sa Gearbest-a i stigao pre pet dana. Stavio link ka sajtu i uzeo isti taj sa tim

specifikacijama. Napisao da D3 go radi savršeno bez seckanja . Plastično je kućište solidnog

kvaliteta , mlako na dodir (juče ceo dan gleao moto GP na SK HD kanalu). Došao je sa nekom

Youtube aplikacijom gde se ne može menjani rezolucija. Za ovo kratko vreme ni jedanput nije

zabagovao , restartovao. Kupio ga zbog D3 go i Kodi-a i to radi bez greške. Došao sa

neispravnim daljinskim. Sve u svemu ja zadovoljan.

A sta mozes od ovih tv koji idu preko kablovske da gledas na tom uredjaju, ako neko ima tv smart, jel to isto ??
 
Jeste, to je isto kao da imaš smart tv na androidu ali jedan daljinski više.
 
Šteta što se osim weteka još nije pojavio nijedan sa dvbc tunerom.
 
Ima ih.Meni treba da stigne jedan sa S2+T2+C tjunerima.
Android Amlogic S905,2gb rama,8 gb flash.
Kada stigne budem proverio da li može da otvara domaće pay kablovske conax kanale.
Proveru radim za jednog provajdera.
Takođe nov amlodžikov S905D cpu,daje androidu po prvi put opciju da može imati ugrađen CI plus cam modul.To će biti tamo krajem godine,tipujem da će nov wetek play2S biti sa CI plus opcijom.Nadam se da ću prototip imati pre weteka.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Da li neko pusta 3d filmove sa androida na 3d tv ? Pitam zasto sam pustio par puta medjutim zamrzava mi Kodi na " working " delu ..
 
Probao par puta na MXIII G, jarvis 16.0 i išlo je glatko sa 5-8GB fajlovima.

Sent from my D6603
 
Crkao mi je laptop, koji mi je služio da sa njega povremeno puštam filmove preko video projektora, koji ima samo vga i video ulaz, nema hdmi, Dell 2300mp http://www.projectorcentral.com/Dell-2300MP.htm.
Mislio sam da kupim neki android box, umetsto da kupujem lap, bitno je da android box ima video izlaz, jer nisam siguran da li bi radio preko hdmi 2 vga adaptera.
Nisam zahtevan korisnik, voleo bi da koristim Kodi, YT (ne mora više od fullhd, surf, eventualno neka igrica, ukoliko je moguće povezati neko bežični pad.
Vidim da ovaj novi Inphix i9, https://www.aliexpress.com/item/Inp..._1&btsid=21fd23d9-6c95-463b-9d71-b777e9310ad5 poseduje AV.
Jel imate neki predlog, može i neki jeftiniji ukoliko vrši posao. Hvala :)
 
Isplati li se kupovati ove box-ove od 40$? Planiram ga koristiti samo za PLEX i YouTube. Mislio sam uzeti Sunvell T95M. Ili ima nesto bolje do 40$?
 
na jednom HR forumu ,lik je prezadovoljan sa tim boxom ,zamolio sma ga da testira onaj Demo Samsung Test Video za 4K...na mom WetekHub ide normalno....a imaju istu specifikaciju....
 
Poručih ga. Kada bude stigao, ako imam vremena, odradiću recenziju.
 
Kako to misliš? Trottluje?
 
Nazad
Vrh Dno