Šta je novo?

Android TV Box a95x F4 EON Pomoc!!!

Pa predlozi ti @offline71 imas sest prodavaca ( eponuda ) da uzmes preko firme u rasponu cene od 4060,00 do 4600,00 , ima i lan port 10/100
 
Zdravo ljudi. Trebao bi malu pomoć oko Eon aplikacije za smartBox Vontar X2,android 11. Znači,isčitao sam sve teme ovde,oči su mi ispale i opet nisam.reṣ̌io problem.

Pokušavam da osposobim Eon tv app da radi na ovom smartBoxu za vikendicu.Iskoristio sam smartapp slot na nalogu na svoj tv kod kuće ,tako da verzije koje traze autorizaciju kodom otpadaju.

Ove modovane što predlažete isprobah sve. 1.8.140 i 1.8.120..ne rade.To jest nema greške ali mi ne dozvoljava da prođem step sa odabirom jezika,kao da ne reaguje na odabir. Ostale ne funkcionišu,mislim da 2.0.nesto(ne zamerite sto ne.znam tacnu seriju,ni sam ne znam koliko sam ih probao) uspeva da se loginuje ali blokira i ne moze da otvori UI normalno..niti kanale.
Postoji li neko rešenje jer me bukvalno mozak zakiva jer sam uporan a rešenja ni na vidiku 😂

Hvala unapred.
 
ali mi ne dozvoljava da prođem step sa odabirom jezika

Da li si probao da povežeš miš na box i njime tj kursorom odradiš taj korak sa odabirom jezika? ;)
Ako nisi, probaj.

Ove modovane što predlažete isprobah sve. 1.8.140 i 1.8.120.
Sve te "modovane" mobilne app su ustvari jedna te ista stvar: v1.8.120. Po kojoj su razni ljudi upisivali različite stvari za version number i igrali se sa minSDK, targetSDK... vrednostima u AndroidManifest.xml fajlu.

To što na tarabi piše v2.0. 27 ili v8.0 ne menja činjenicu da je unutra ustvari v1.8.120 🤣
 
Poslednja izmena:
Daleko je od najbolje, ali ko nema bolje... snalazi se kako mora.
 
Da li si probao da povežeš miš na box i njime tj kursorom odradiš taj korak sa odabirom jezika? ;)
Ako nisi, probaj.


Sve te "modovane" mobilne app su ustvari jedna te ista stvar: v1.8.120. Po kojoj su razni ljudi upisivali različite stvari za version number i igrali se sa minSDK, targetSDK... vrednostima u AndroidManifest.xml fajlu.

To što na tarabi piše v2.0. 27 ili v8.0 ne menja činjenicu da je unutra ustvari v1.8.120 🤣
Neeeeee..pa da li je moguće da sam ladno koristio miš,generalno probao za.svašta nešto, ali baš za Eon ne..jer povučen prethodnim android 9 smarboxom sve je radilo daljinski..🙃 hahah..neverovatno to mi nije sinulo.Probaću u toku nedelje kad odem na vikendicu,sad uređaj nije kraj mene.
Hvala na savetu!
Ako slučajno nije to,to bi bilo sve za pokušati jel?
 
Neeeeee..pa da li je moguće da sam ladno koristio miš,generalno probao za.svašta nešto, ali baš za Eon ne..jer povučen prethodnim android 9 smarboxom sve je radilo daljinski..🙃 hahah..neverovatno to mi nije sinulo.Probaću u toku nedelje kad odem na vikendicu,sad uređaj nije kraj mene.
Hvala na savetu!
Ako slučajno nije to,to bi bilo sve za pokušati jel?
Ja imam install EON-2.0.27CloneMod.apk i uredno mi radi na box-u. Treba isključiti u prodavnici onu funkciju za provjeru ili tako nešto da ne briše app kada se instalira.
Pozz
 
Nazad
Vrh Dno