Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Cekao sam koliko moze, masina je svuda 55-57k, ovde je 47 plus isporuka 1500, 48k izasla sto je vise nego ok. Do kraja februara je akcija, vec sam uzeo jednu za lokal pa da se ne proda.
Bravo, ja pisem to ljudima, oni “uska ponuda”… Pa bre ako ti treba laptop, koji svuda kosta 60k, ovde bude sa vaucerom 56k, pa valjda je to dobro… Ne lapiram ljude sta ocekuju, da je svaki dan Crni Petak….
Pozdrav junaci!
 
Jel pokušao neko da prijavi prodavca Ananasu, u smislu da su đubrad (otkazivanje porudžbine kompletne)?
Konkretno Drakče DOO, za ljubimce - ZA IZBEGAVANJE.
 
Zatrebace
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-02-22-09-33-30-691_com.google.android.gm-edit.jpg
    Screenshot_2024-02-22-09-33-30-691_com.google.android.gm-edit.jpg
    110.6 KB · Pregleda: 53
Jel pokušao neko da prijavi prodavca Ananasu, u smislu da su đubrad (otkazivanje porudžbine kompletne)?
Konkretno Drakče DOO, za ljubimce - ZA IZBEGAVANJE.
Ja narucivao preko njih Premil Sunrise i neke konzerve bas oko crnog petka, cak me i zvali da mi kazu da konzerve neke nemaju pa koje da ubace zamenske.

Juce iskoristih vaucer od 500 dinara, narucio 3 kese Fary Premium 104 komada, kao ima ga u DISU za 2100 a u Rodi je 2200, isao sam u subotu i ponedeljak u DIS prazan raf kazu mzoda ce u cetvrtak doci.
Kada sam izracunao sa vaucerom izadje 6100 na 3 dela(posto uzimam za sebe i drugaricu) izadje nam 2033, isplati se

Pisalo da je za vaucer 5000 u mailu mi stigao ovaj link


tgzavYPw

ko voli neka izvoli
 
Na sajtu ananasa piše "Vaučeri za izdvojenu ponudu – možeš da ih iskoristiš u roku od 7 dana"

izgleda da ne mogu ni sami sa sobom da se dogovore da li vaučer važi 7 dana ili 1 dan kako piše na vaučeru.
 
Evo i od mene, ako nekome treba. Meni trenutno ne.
Screenshot_20240222_114410.jpg
 
Bravo, ja pisem to ljudima, oni “uska ponuda”… Pa bre ako ti treba laptop, koji svuda kosta 60k, ovde bude sa vaucerom 56k, pa valjda je to dobro… Ne lapiram ljude sta ocekuju, da je svaki dan Crni Petak….
Pozdrav junaci!
Pa jeste dobro ali donekle , koliko se Ananas reklamira kako slavi rođendan i agresivnu ima reklamu i nije nešto. Realno ja čekam vaučer od 1500 i 2500 dinara. Ako toga nema neću ni kupovati jer ništa mi nije hitno ni neophodno. Najtanja njihova akcija i prvi put da ništa nisam kupio.
 
Ja narucivao preko njih Premil Sunrise i neke konzerve bas oko crnog petka, cak me i zvali da mi kazu da konzerve neke nemaju pa koje da ubace zamenske.
Tri artikla različita, 5 ukupno, samo su otkazali. I dalje dostupno na Ananasu, dakle đubrad. Iskoristio sam neki kupon na njih, ne znam da li se vraća proporcionalno i kako.
 
Ispasce da ima samo od 500 za ceo asortiman i ko nije iskoristio onaj od 1000 ili 1500 do 14.02 da se zeznuo kao sto sam ja
 
Pa jeste dobro ali donekle , koliko se Ananas reklamira kako slavi rođendan i agresivnu ima reklamu i nije nešto. Realno ja čekam vaučer od 1500 i 2500 dinara. Ako toga nema neću ni kupovati jer ništa mi nije hitno ni neophodno. Najtanja njihova akcija i prvi put da ništa nisam kupio.
Prvo sam bio protivnik Ananasa, jer kad su poceli cene i nisu bile baš neke a i izbor je bio malecan, ali sad, sta god da sam pogledao na eponudi, da mi je trebalo, bili su bukvalno u top 3…. Ili potpuno nekonkurentni, ali mi je i to ok. To znaci, ako je akcija na nesto, obicno vredi, nego je meni problem vreme, pa evo sad dok ovo pisem, gledam ponudu za 3000 vaucer
Tri artikla različita, 5 ukupno, samo su otkazali. I dalje dostupno na Ananasu, dakle đubrad. Iskoristio sam neki kupon na njih, ne znam da li se vraća proporcionalno i kako.
Koji trgovac? Ja sam na jednom primeru ukapirao da meni nije kriv Ananas, nego taj trgovac, pa ga uglavnom onda izbegavam :) To bi bilo kao da krivim AliExpress ili EBay što mi nisu isporucili robu… Ja kapiram da su oni platforma za oglašavanje, roba uglavnom nije njihova… Ali ima bas dobrih, necu da budem nepošten… za Srbiju i kako se i u obicnim radnjama ponasaju firme i sta nude i hoće da zavale, ovo online je mala maca…
 
E sad si nadrljao, em 3 post na forumu, em hvalis Ananas i ulazis u to kako oni funkcionisu, sad ce dusebrizni online kupoholicari sto traze full refund i za vaucere i slicni da ti objasne kako funkcionise trgovina na Ananasu...
 
Napisao sam sve. Ananas odgovorio, izvinjavaju se, šatro tehnička greška kod prodavca.
Što se mene tiče dotični trgovac ide na crnu listu.
 
I "Pet shop kod sata" je dodat na moju!

Porucis za 3450, 5 dana stoji u obradi, otkazu, propadne "reizdat kupon" i posle artikal opet na stanju...
 
Ljudi da vam kazem kako sa prolazio na eplaneta naso patike za cerku novembra njen broj odlicne patike odlicna cena porucim otkazu, posle nedelju dana eto ih opet cena veca za 500 dinara opet je ok cena porucim opet otkazu porudzbinu, tako da Ananas i nije los za sada
 
Napisao sam sve. Ananas odgovorio, izvinjavaju se, šatro tehnička greška kod prodavca.
Što se mene tiče dotični trgovac ide na crnu listu.
Ja sam dobio vaučer izvinjenja zbog slanja polovnog neispravnog Intex dušeka. A onda su mi 3x otkazivali porudžbinu koju napravim sa tim vaučerom. Svaki put je trgovac Spark i svaki put proizvod ostane raspoloživ. Ako stavimo Spark na crnu listu, onda maltene nemamo šta više da kupujemo na Ananasu. Poslednji put sam batalio pisanje da reaktiviraju vaučer, što bi se reklo, kako došlo, tako i otišlo. Eksterne prodavce baš briga za ugled Ananasa, u smislu oglašavanja proizvoda koje nemaju na stanju. A i zašto bi, kada njihov Spark to radi masovno. I to je baš loše.
 
Kod za -3.000 preko 14.000 za izdvojenu ponudu do kraja današnjeg dana.
r3yYJXL1

Teško njesra od ponude i kupona.
 
Sta je bilo s ovim?

@lurkerr Nista. Ananas me odbio bez obrazlozenja. U statusu reklamacije pise za vise detalja pozovi 0800.... Ja pozvao, kazu nismo nadlezni za reklamacije, obratite se na mejl. Pitao ih mejlom da mi obrazloze odbijanje, stavio trzisnu u cc, nisam dobio odgovor.
U medjuvremenu je mi se samsung javio da su prosledili upit tehnickim licima. I da ce se javiti. Nisu se javili.
Sad mi dodje da teram inat do kraja..

Epilog, nakon 3 meseca tisine. Javlja mi se inspektorka trzisne inspekcije do koje je stigao predmet. Trazi da potvrdim da je sve iz slucaja i dalje validno. Potvrdjujem, hvala lepo. Sutradan me zovu telefonom iz Ananasa. Tope se od ljubaznosti i izvinjavanja. Salju mi kupon od 3000 din bez ogranicenja da kupim filter ili sta god drugo hocu.

Inace, na sajtu im i dalje stoji opis da ima HEPA fitler... 🤷‍♂️
 
SZAAiH4c

3000 na izdvojenu ponudu


Hvala :)
 
Epilog, nakon 3 meseca tisine. Javlja mi se inspektorka trzisne inspekcije do koje je stigao predmet. Trazi da potvrdim da je sve iz slucaja i dalje validno. Potvrdjujem, hvala lepo. Sutradan me zovu telefonom iz Ananasa. Tope se od ljubaznosti i izvinjavanja. Salju mi kupon od 3000 din bez ogranicenja da kupim filter ili sta god drugo hocu.

Inace, na sajtu im i dalje stoji opis da ima HEPA fitler... 🤷‍♂️
Svaka cast! Tebi, ali i trzisnoj! :D
Ananas i Samsung pilicari.
 
Izdvojena 1000: w0lvDlqM
Izdvojena 2000: 9yi2aMi4

Ne znam ima li smisla vise kaciti vaucere ovde, izdvojena ponuda je uglavnom bezveze nesto..
 
Ja ne znam za vas, ali ja sam se iskreno zasitio Ananasa. Koliko sam imao porudžbina u prošle dve godine sigurno preko 100+, ove godine jedva 2 i to zato što nigde drugde nisam našao proizvode. Ove promocije su postale smešne da iskreno više i ne pratim.
 
Nazad
Vrh Dno