Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Ovi ananas vaučeri više utiču na broj novih članova benchmark foruma nego na promet samog ananas-a. 🙂
Ni ne znas koliko si u pravu.
Od kada su krenuli vauceri, svi grafikoni statistike poskocili :)
 
Reklamaciju čekam već 25 dana.
Povrat sam inicirao pre 9 i još uvek niko nije ni preuzeo.
Sad čitam ovde iskustva gde je to brzo završeno i nije mi jasno...
 
Verovatno ne znaju gde biju zbog obima posla. Ko zna koliko narudžbina procesuiraju.
 
Neko mi rece negde procitao/cuo sta li , da Ananas posluje u minusu i to ozbiljnom ali im je cilj da se izreklamiraju i psotanu dominanti na ovim prostorima.
Ne vidim logiku da stvar koju prodavac snizi ti vaucerom snizis dodatno.
 
Neko mi rece negde procitao/cuo sta li , da Ananas posluje u minusu i to ozbiljnom ali im je cilj da se izreklamiraju i psotanu dominanti na ovim prostorima.
Ne vidim logiku da stvar koju prodavac snizi ti vaucerom snizis dodatno.
Mastercard snosi ako ne sve onda deo troškova vaučera
 
Meni je takođe jutros u 08:25 otkazan jedan SSD od game centar. Poručen sinoć oko 23h
 
Dosta ssdova otkazano... i ja sam sinoc narucio ssd od sparka... jel nekome spark otkazao?
 
Naravno. Spark mi je otkazao više SSD-ova ove nedelje, uključujući Asus TUF 1TB, koji izgleda da niko na ovoj temi nije uspeo da kupi.
 
Meni su u ovoj turi sa vaucerima stigle 4 gume (sve posebno narucene) i mikrotalasna. Sve su bile prilicno povoljne cene, pomislio sam da ce ih i otkazati, ali sve se zavrsilo kako treba.
 
Naravno. Spark mi je otkazao više SSD-ova ove nedelje, uključujući Asus TUF 1TB, koji izgleda da niko na ovoj temi nije uspeo da kupi.
Napisao sam sinoć da su mi otkazali Asus TUF, ali ja sam imao dva poručena (jedan poručen pre 5-6 dana - i otkazan, a jedan od tipa juče ili prekjuče). Za ovaj drugi se pojavilo danas da je spakovan 🤣 Oba sam inače kupio sa vaučerom 1500, nisam imao 2500, tako da mi nije veći vaučer otkazan, a manji ne.

Sve ostalo je stiglo i to veoma brzo (jelka, pelene, neki epilator, filmovi za fotoaparat, i jedan paket sa sitnicama, 5 paketa ukupno), a u tom poslednjem je bilo 10-ak stvari sa 70% akcijom, čak je to i najbrže stiglo.
 
Ja sam tri puta porucivao gume.
Porudzbina od prekjuce kaze da je spakovana.

Takodje sam i Asus TUF juce ponovo porucio, danas pise da je spakovana :)
Videcemo sta ce do kraja biti...
 
Ja vise nemam strpljenje za ove iz CE, jel moguce da evo tacno nedelju dana cekam posiljku i nista. Ovo je prvi i poslednji put da narucujem na Ananasu.
 
Napisao sam sinoć da su mi otkazali Asus TUF, ali ja sam imao dva poručena (jedan poručen pre 5-6 dana - i otkazan, a jedan od tipa juče ili prekjuče). Za ovaj drugi se pojavilo danas da je spakovan 🤣
Da, evo i kod mene piše da je spakovan. Najzad. :D
 
Meni su u ovoj turi sa vaucerima stigle 4 gume (sve posebno narucene) i mikrotalasna. Sve su bile prilicno povoljne cene, pomislio sam da ce ih i otkazati, ali sve se zavrsilo kako treba.
Jedna narudzbina po gumi sa 4 vaucera?
I stave ih u istu posiljku na kraju?
Probao bi i ja ovako gume da narucim
 
Ja vise nemam strpljenje za ove iz CE, jel moguce da evo tacno nedelju dana cekam posiljku i nista. Ovo je prvi i poslednji put da narucujem na Ananasu.
Ako pise "Porudžbina je preuzeta od strane kurira" je do CE, u ostalim slucajevima je do ananasa...
 
Nisam sve ispratio, vidim da su im sad ovi veci rostilji 4.421 RSD, koliko su bili na popustu i za koliko ih je umanjivao vaucer ?
 
Taj je i bio za 99 dinara.
 
Ja sam imao situaciju sa jednim proizvodom da je preuzeo kurir i da je u toku transporta ostecena i otkazali su mi je.

Vaucer su mi reaktivirali i ponovo sam porucio, jeste malo skuplje ispalo ali opet dosta jeftinije sa tim vaucerom.
 
Nazad
Vrh Dno