Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Otkazano mesecno pakovanje pampers pelena iz Sparka koje i dalje može da se poruci, drugo manje pakovanje iz apoteke stiglo jutros. Oba pakovanja su bila preko 6000 i korišćen je vaučer od 2500.
 
Samo da i ja javim, otkazan TV odmah posle ponoci, snizenje 40 i nesto posto plus 2500 vaucer. Cekao 3 dana. Pisao im mejl, jer je dostupan TV na sajtu, pa kao da mi daju za istu cenu, ali kapiram od toga nista.
 
Nije bilo do sada ovako masovno otkazanih?
Jel su pre toga bile potvrdjene porudzbine?
 
Prerano sam pisao da treba imati razumevanja za slucajne greske i kasnjenja... Ovo vec ne moze biti slucajno.

Izgleda da cemo tek saznati kakav je ovo socijalno-marketinski eksperiment bio
 
Evo I meni otkazan Xiaomi 4 lite naručen pre 4 dana, a bila potvrđena porudžbina. Iskoristio sam i onaj kupon od 500din, valjda to nisam smeo😉
 
I, šta ćemo mi uraditi povodom toga? baš ništa, sve će to prekriti snegovi i šaš... Pri prvoj sledećoj akciji opet kreće isto ludilo i poručivanje, a do tada pljuvačina (i te kako zaslužena zbog raznih brljotina, otkazivanja pa odmah pojavljivanja na stanju, povraćaja, reklamacija itd).
Ovako, udješ u kolo na početku akcije sa predznanjem da ananas može da radi šta hoće i kako hoće, menja pravila u hodu, i pomiriš se sa tim, bolje je nego nervirati se.
 
I meni otkazali 70% porudžbinu jer je navodno svih 5 artikala nedostupno, a poručeno još prošle nedelje. Stvarno bezobrazno sa njihove strane. Valjda će bar za roštilj da ispoštuju.
 
Juce su zavrseni popusti, ali vauceri bi trebalo dalje vaze 7 dana od "izdavanja".
A i to da su zavrseni popusti je relativno
 
Ljudi, trwbali bi d im zatrpamo drustvene mreze, jer ako se svi jave sa istim problemom, sa otkazivanjem posle ponoci mozda se i pokrenu. Lepo javno da ih bombardujemo.
 
Samo da javim, da vauceri vaze i dalje, znaci bice da zaista vaze 7 dana,bez obzira sto je akcija istekla.
 
Probao juče nešto iz 70% ponude. Ubacio 2 artikla, vaučer ne važi.
Zvao podršku, rekli javiće mi ili novi vaučer ili kako da rešimo i to je to, ništa se nije desilo.
 
Meni malopre stigao usisivac za pepeo Prosto, za 4300 ga nasao, plus lol lutka i vaucer na 2500. Lol lutka jos nije stigla i rezervni filter
 
Da li je neko imao iskustva sa povratom?
Stigla mi je manja jakna nego koju sam porucio, u opisu sam napisao da zelim vecu, koja je bila tad na stanju, u medjuvremenu je vise nema na stanju. Paket je preuzeo City Epxress 24.11.2023 i i dalje nemam nikakav trag ili odgovor da je to stiglo u Ananas ili gde vec. koliko je obicno potrebno da se ovo resi? tamo pise 5 radnih dana
 
Da li je neko imao iskustva sa povratom?
Stigla mi je manja jakna nego koju sam porucio, u opisu sam napisao da zelim vecu, koja je bila tad na stanju, u medjuvremenu je vise nema na stanju. Paket je preuzeo City Epxress 24.11.2023 i i dalje nemam nikakav trag ili odgovor da je to stiglo u Ananas ili gde vec. koliko je obicno potrebno da se ovo resi? tamo pise 5 radnih dana
Koliko ja znam nije moguća zamena broja, nego samo povrat pa da se naruči ponovo.. Što je jako bezveze s obzirom da ne garantuju istu cenu niti vaučere u ovom slučaju.. Možda je moguće tražiti naknadno da se dobije vaučer ponovo
 
Pa da, nema zamene. Meni juče stigao neki džemper ali sa izvučenom i prekinutom niti na leđima, pa je neupotrebljiv, može da se opara, pa sam juče prijavio za povrat, zamolio da se zameni za drugi i usput zamolio i za drugu veličinu L umesto XL, i posle me zvali iz Ananasa i rekli da nije moguća zamena, nego nudili ili da zadržim džemper a da daju vaučer od 1000 dinara ili da se vrati a oni da vrate novac, bez obzira što imaju na stanju drugi artikal. Pošto nije džemper za upotrebu, ipak se dogovorili da ga vratim, a iznova sam poručio drugu veličinu, potvrđeno je, e sad videćemo da li će stići i da li će biti ok. Kurir još uvek nije došao da preuzme oštećeni džemper.
 
Nazad
Vrh Dno