Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Jel ima neko neki pristojan kod viska?
Svi u kuci smo grebali danima, napravio sam 5 naloga i svi po 500 konsrantno dobijamo.
Hocu usisivac i mikrotalasnu da kupim, nije neki popust 500 din na ove cene...
 
Kupovao neko preko ananasa LG tv skupe tu do 70k, i kakvo je iskustvo i kako ide u slucaju kvara reklamacija
 
Postoji li neki nacin da se iskoriste ovi mastercard kodovi bez MC kreditne? Kolko treba vremena da se ona izvadi ako je neko upucen?
 
Ne, naravno. Piše ti koji su uslovi. Da imaš MC i da je sačuvaš u postavkama.
Trebalo je 10-15 dana ako se dobro sećam, možda i manje, ne znam kakva je sad situacija, a verovatno zavisi i od banke.

E sad ne znam da li bi prošlo ako si sa nekim toliko blizak da ti da sve podatke o svojoj kartici pa da uneseš, verovatno se ne proverava da li je vlasnik kartce ista osoba kao i korisnik Ananas naloga.
Ali ne znam kome bih ja dao te podatke osim članovima najuže porodice, tj. domaćinstva.
 
Pazite kakavi su ovi manipulatori. Prvo reklamiraju da je vrednost crnih vaučera od 500 do 160.000 dinara.
Danas obrisali vrednost 160.000 dinara, kao i za ostala dva Samsung telefona i postavili za prve tri nagrade jednak naziv Crni vaučer od 99% za Samsung telefon.
Znači ako neko dobije taj vredniji vaučer ima da dobije neki jeftiniji Samsung telefon a ne prvobitno reklamiran mislim od 162k ili sledeći 100k i nešto hiljada.
Ne mogu da nađem nigde cashe prvobitne stranice pa da uporedim. Ako neko ima sliku neka postavi da uporedimo.

 
Pazite kakavi su ovi manipulatori. Prvo reklamiraju da je vrednost crnih vaučera od 500 do 160.000 dinara.
Danas obrisali vrednost 160.000 dinara, kao i za ostala dva Samsung telefona i postavili za prve tri nagrade jednak naziv Crni vaučer od 99% za Samsung telefon.
Znači ako neko dobije taj vredniji vaučer ima da dobije neki jeftiniji Samsung telefon a ne prvobitno reklamiran mislim od 162k ili sledeći 100k i nešto hiljada.
Ne mogu da nađem nigde cashe prvobitne stranice pa da uporedim. Ako neko ima sliku neka postavi da uporedimo.

obrisano je jos juce ili prekjuce, ali je definitivno pisalo
 
E sad ne znam da li bi prošlo ako si sa nekim toliko blizak da ti da sve podatke o svojoj kartici pa da uneseš, verovatno se ne proverava da li je vlasnik kartce ista osoba kao i korisnik Ananas naloga.
Ali ne znam kome bih ja dao te podatke osim članovima najuže porodice, tj. domaćinstva.
Pa može taj neko da kupi za njega ,jednostavnije
 
Klasika, za svaki crni petak ista priča sa našim trgovcima.
 
Koliko vidim, sve je zapravo isto, jer dole na slikama piše na koje telefone se odnosi tih 99% i to su S23 i S23+, koji koštaju upravo 166000 i 161000. Plus je dodat i A54.

Inače na sajtu MasterCarda stoji nešto drugačija informacija za vaučere, tj. ne spominju uopšte njihove vaučere 1500/4000 i 2500/6000 da se izvlače u igri, nego da se automatski dobijaju posle svake kupovine od 4000 dinara ili 6000 dinara. Ili je neka "greška na vezi" ili su u hodu izmenjena pravila.
 
Koliko vidim, sve je zapravo isto, jer dole na slikama piše na koje telefone se odnosi tih 99% i to su S23 i S23+, koji koštaju upravo 166000 i 161000. Plus je dodat i A54.

Inače na sajtu MasterCarda stoji nešto drugačija informacija za vaučere, tj. ne spominju uopšte njihove vaučere 1500/4000 i 2500/6000 da se izvlače u igri, nego da se automatski dobijaju posle svake kupovine od 4000 dinara ili 6000 dinara. Ili je neka "greška na vezi" ili su u hodu izmenjena pravila.

Izmenili i stavili isti naziv za prva tri mesta da ne bi postojala nikakva mogućnost i prostor za manipulaciju.
Možda dobije sa foruma pa da vidimo koji Samsung ali verujem da će sva tri da dobiju isti A54 posle ovih izmena.
Da li onaj od 99% ili ovaj drugi tj. treći od 99% nebitno ako budu iste vrednosti bitno da piše kada izvuče Crni vaučer od 99% za Samsung telefon!
Čitaju ljudi forum pa videli da se primamo na procente sniženja i kad su nagrade u pitanju ;)

Samsung.jpg
 
Da li je neko uspeo da iskoristi kod na drugom nalogu? Ili su vezani za taj nalog na kome su dobijeni?
 
Koja je fora sa Mastercard crnim vaučerom (kako se dobija), dodao sam karticu i dodao u korpu npr preko 6000, kada pokrenem onu aplikaciju za dobijanje vaucera, dobijem naravno crni vaucer od 500? Da li treba mozda da se saceka 1 dan ili sam nesto prevideo?
 
Izvlacis ga kao obican vaucer, ne dobijas ga kad imas u korpi 6000+
 
Ima li neko da je izvukao obican vaucer od 1500, da se menjamo, dacu mu Mastercard od 1500. Da i meni neko pomogne ovde :cool:
 
Neka naruci neko za tebe sa tim kodom pa ti dodaj ostatak.

Mora da imas nekog :D
 
Neka naruci neko za tebe sa tim kodom pa ti dodaj ostatak.

Mora da imas nekog :D
ma tek sad sam video da mastercard vaucer od 1500 vazi za minimum 4000 vrednosti korpe, a obican 1500 vaucer vazi za 6500 minimum vrednosti korpe, tako da cu pojuriti nekog ko ima mastercard
 
Kako dobijate te obicne vaucere na 1500 din. Ja svaki put dobijam samo na 500, a kupujem za 12000 din.
 
Ja ne znam kako na koga deluju ovi vaučeri, ali ja sam se zainatio da neću da kupim ništa dok mi ne daju neki drugi osim 500, a vukao sam do sad 30 puta i samo 500 ispada.
 
Ako neko ima viška 70% kupon, rado bih da udomio. Pokušavam da ga izvučem danima, al ne ide, a polako se rasprodaju akumulatorska vozila što sam hteo da uzmem klincima.
 
Ako neko ima viška 70% kupon, rado bih da udomio. Pokušavam da ga izvučem danima, al ne ide, a polako se rasprodaju akumulatorska vozila što sam hteo da uzmem klincima.
A drugar mi bas danas prica d aizvukao i porucio, ako sam dobro zapamtio za nekih 6000 dobio "vozilo", a po NETu minimalna cena takvog 12000... mislim to je njegova prica, nisam proveravao
 
Veća navalica ove godine za 500 dinara nego prošle za onih 1500.
 
Nazad
Vrh Dno