Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Ja samo 500 dinara vec 3 dan za redom ili 4. Nek se nose :D
 
Ako moze kod na bilo koji nalog imam Master 1500 da poklonim
 
je l uspeo ko da dobije ovaj od 10k ili je on i dalje samo mit
 
Meni se zeludac okrece, imam 10 porudzbina zbog glupavih 500 din kupona.
Nakupovao sam Somi filtera o Zewe ko budala....
 
Cemu? Zar tih 500din toliko navlaci ljude da kupuju, to je tricavih 10%,akp se uzme u obzir da ide na porudzbine preko 5000din?
 
Imam deset naloga.
Prvog dana prvi kupon koji sam izvlačio bude 1500 dinara na vrednost korpe od 4000 dinara.
Juče na drugom nalogu izvučem 1500 dinara na vrednost korpe od 6500 dinara i danas na istom tom nalogu izvučem opet isti kupon.
 
ako nije otislo moze kod u poruci
hvala
poslao sam... posto dobih povratnu da kod radi, podelio sam kodove svima koji su trazili, i ostao je JOS JEDAN, ko se prvi javi na PM dobija kod onima kojima ne odgovorim na PM to ce biti znak da nisu bili prvi, znaci kod je za MASTER karticu, 1500 popusta na 4000
 
Imam deset naloga.
Prvog dana prvi kupon koji sam izvlačio bude 1500 dinara na vrednost korpe od 4000 dinara.
Juče na drugom nalogu izvučem 1500 dinara na vrednost korpe od 6500 dinara i danas na istom tom nalogu izvučem opet isti kupon.
Druze bas te hoce sa Ananasom 😎
Ja gledam neki usisivac preko 30k i sve ubadam 500 kinti…
 
Kod ode obicno 30-60 sekundi po objavi poruke, tako da NEMA VISE :confused:
 
To je tacno, ali ima tih 5% koje se isplate.

NPR, Recimo gume, hranu za psa koje inace kupujem u mom okruzenju je 5000 na ananasu sa dostavom 3500, itd...

Mora da se prati i da znas sta ti treba, nema zaletanja.
 
Ja ne znam šta vi kupujete na tom Ananas sajtu kad su cene nerealno visoke. Kladim se da 95% njihove ponude čak i sa tim popustom može da se nadje jeftinije na drugom mestu.
U pravu si,ima mnogo skupih stvari. Ali ja sam konkretno gledao tv koji je tamo bio najeftiniji,jos popust bio bi pravi ananas.
Ali su sklonili tv tako da sad nema za mene nista 😁
 
Ala će biti veselo, kad za 2-3 nedelje krene kuknjava što kasne porudžbine i što se otkazuju masovno od strane Ananasa 🤣
 
Ja ne znam šta vi kupujete na tom Ananas sajtu kad su cene nerealno visoke. Kladim se da 95% njihove ponude čak i sa tim popustom može da se nadje jeftinije na drugom mestu.
Dobar deo su nerealne cene, ali dešava se da natrče i odlične cene.
Ja sam klincu pre par meseci kupio napajenje i slušalice. I jedno i drugo su bile cene koje nisu mogle da se nađu nigde.
Kolega je letos kupio dve Hisense klime po vrhunskim cenama, šta više zvao je uvoznika ne bi li dobio još bolju cenu, ali rekli su mu da su ceo kontigent tog modela prodali Ananasu.
Ono što sam primetio je da su uglavnom dobre cene za ono što prodaju Spark i Uspon koje su njihove firme.
 
Jel izvukao neko master card 2500 na 6000? Idealan kupon za gume od 6-10k din.
 
Ja, istu stvar gledam samo all-season, malopre sam ih kotrljao letnje i doslo mi je da ih zapalim :D
 
Ja sam izvukao 70% na izdvojenu ponudu, nema bas puno zanimljivih stvari. Imaju nekoliko Bruder vozila, na sta ispadne stvarno lep popust, neke fitnes stvari i neke sitnice
 
pardoniram, ako neko dobije master card kupon a ne treba mu neka mi posalje. mozda uzvratim istim, tj mozda izvucem isti a ponudicu i svaki obican, naravno, a da nije 500 din. trenutno mi bas treba mc. hvala....
 
Kako dobijate MasterCard kupon? Ja dobijam samo običan, iako mi je vezana kartica
 
Evo šta sve možeš da osvojiš:

Mastercard Crni vaučer od 1.500 RSD za kupovine iznad 4.000 RSD!

Mastercard Crni vaučer od 2.500 RSD za kupovine iznad 6.000 RSD!

Ananas Crni vaučer od 500 RSD za kupovine iznad 5.000 RSD!

Ananas Crni vaučer od 1.500 RSD za kupovine iznad 6.500 RSD!

Ananas Crni vaučer od 2.500 RSD za kupovine iznad 10.000 RSD!

Ananas Crni vaučer od 10.000 RSD za kupovine iznad 20.000 RSD!

Ananas Crni vaučer od 50% na izdvojenu ponudu!

Ananas Crni vaučer od 70% na izdvojenu ponudu!
Dobija se kao i svaki drugi
 
Nazad
Vrh Dno