Šta je novo?

Ananas (zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Koga briga, i onako samo ove od 500 daju. Bolja promocija bila prosle godine. 1500 na 3k kupovinu i cepaj kolko hoces.
 
Koga briga, i onako samo ove od 500 daju. Bolja promocija bila prosle godine. 1500 na 3k kupovinu i cepaj kolko hoces.
Bolja, ali niko nije znao za nju.
I kolege sa posla mi kazu da su izvlacile samo od po 500...ocigledno je prvih par dana stavljeno da se u 99.99% slucajeva izvlaci samo to...a da se ocekuje "ludilo" bas za crni petak...
 
Očigledno da im ponoć nije početak novog dana, osim kada treba akcija prilikom plaćanja da se ukine. :oops: Da se objasnim, pre nekoliko meseci naručivao sam nekoliko stvarčica. Za jednu od njih nisam primetio da važi još tog dana, odnosno nisam primetio da je u međuvremenu prošla ponoć kada sam potvrdio narudžbinu. Tek onda sam provalio da mi je naplaćena puna cena a bilo je 50% popusta. Vratim se ja na artikl, tamo i dalje piše da je 50% popusta i da akcija traje do prethodnog dana. Ubacim u korpu po toj sniženoj ceni i tek kada dođem do poslednjeg koraka za plaćanje, cena se ažurira na novu. Ujutru je bila redovna cena. Tako da im je to ažuriranje akcija, cena i vaučera na sajtu za novi dan, očigledno u nekom terminu noću.

Ja ću da se upišem u klub 500 i danas :cool:
 
Upravo gledam neke proizvode Vitorogove na sajtu Ananasa i ono sto mi upada u oci je debljina iverice od 16mm, sve sto se radi sa tom debljinom bolje zaobici, to moze i u Forma ideale da se kupi.
 
Imaju tehnicki problem.
Porudzbine ne prolaze, ali se naplacuje.
Valja pricekati dok srede
 
Jesu sredili.
Četvrti put mi je prošlo plaćanje tek sad, a pare za prethodna tri puta su odblokirane.
"-Teto, jesmo li mi noćas?
-Tri puta!"
 
Opet se aktiviraju stari nalozi, ali samo 500 din ispada. Dobro, dobro 😀
 
Oko Nove godine uz onaj vaučer bio je oko 6000 din
 
Sa 86% popusta ovo se ne propusta.
Ne znam kako ne bankrotiraju zbog tolike velikodusnosti.
 
Niko pametan ne gleda koliko je navodno popust nego lepo uporedis sa drugim radnjama da li je uopste popust.
 
Jel moze neko da objasni kako se dobija Mastercard crni vaucer?
 
Ako nekog zanima koja je izdvojena ponuda za vaučere sa 50% i 70% popusta:
 
Jel moze neko da objasni kako se dobija Mastercard crni vaucer?
Isto kao i obicni, ja sam izvukao prvog dana 2500 din za kupovine iznad 6000.

Drugog dana naravno crni klasik od 500 kinti :)

Ima jos 20 i kusur dana, sanse su da ce svako da nabode nesto, narocito ovi sa 40 naloga :D
 
Ispravili su kod, sad se više ne vidi šta je iza devet polja pre no što kliknete na neko...

Neko čita i prati ovaj forum. Pozdrav!
znaci nije bilo sve isto iza svih polja?
Je l valjao ko sta :D
 
Ma mislim da je bilo svuda isto, unapred sistem odredi šta si dobio i samo ti kao da izbor.

Samo što su sad zatvorili da ne možeš da vidiš šta je iza pre no što nešto klikneš.
 
cisto sumnjam da je tako bilo ako su ista menjali, ne bi imali razloga da je tkao bilo
 
A jel kod koji se dobije moze bilo ko da iskoristi ili je bas vezan za nalog na kom je dobijen?
 
Jel moze neko da objasni kako se dobija Mastercard crni vaucer?
Kao i svi ostali, odnosno, na isti način kao i ananas vaučeri. Čista sreća. Moj prvi vaučer je baš bio Mastercard od 1500 rsd. Ostali su svi bili ananas od 500 rsd.
 
Vrh Dno