Šta je novo?

Amazon Fire TV

E to...
imam obican OTG ali takav nemam a cekati iz kine je ubistvo
 
E to...
imam obican OTG ali takav nemam a cekati iz kine je ubistvo
Ja imam taj iz oglasa, ali sam porucio iz kine ovaj lepi mali i jos HDMI adapter sa krivinom od 90 stepeni, tako da mi FS lezi uz TV :)
 
Ima li neko Supernova aplikaciju ali da nije mobilna verzija nego tv verzija?
 
И ако дозвољавате ја да питам (претраживао сам тему), Move 'n' Go апликација која ће радити на Firestick 4k? Пробао неке верзије, али не ради то како треба, није апликација оптимизована за ТВ већ само мобилне уређаје. Хвала унапред.
 
Pa onda ne ocekuj da radi "kako treba". Jednostavno nije namenjeno za Android TV pa se ni ne moze ocekivati da tako radi
 
Pa onda ne ocekuj da radi "kako treba". Jednostavno nije namenjeno za Android TV pa se ni ne moze ocekivati da tako radi
Постоји верзија за Андроид ТВ (пријатељ користи на Шаоми стику без проблема), али не могу да пронађем за мој уређај, па питам дал можда неко има верзију која ради.
 
Naravno da postoji, i ja koristim na mi boxu, nego FTV nema ATV play store
 
Ima li neko supernova aplikaciju za BiH ? Pošto nisu isti nalozi ne može se sa username i pass koji se dobije u supernova BiH logirati u aplikaciji koja je namijenjena za Srbiju.
 
Supernova, mislis Move? Ja otisao na sajt supernova.ba, dole nasao link za Android app, skinuo .apk na apkcombo, instalirao na Firestick MAx, pokrenuo, i ima da se bira u kojoj drzavi je skopljen ugovor, ima BIH. Ali app nije za Android TV, nemam nalog da proverim da li uopste radi ali probaj tako kako sam opisao
 
Jeste, jos u ponedeljak. Isprobacu sutra dal radi otg i dal radi mrezni adapter.
 
Nabavio sam jedan amazon stick i nemam daljinski ,ajd snasao sam se nekako samo imam problem kad se prijavljuljem na amazon izbacuje mi da sam vec prijavljen i nemogu dalje, sta moze da bude? Ja se nesecam da sam se ikad prijavljivao na isti.
 
Ko je prijavljen? Ti ili neko drugi ko je kupio ftv stick i došao prijavljen sa njegovim nalogom(imaš tu opciju kad kupuješ ftv stick)? Screenshot poruke, nešto?
 
Press and hold Back and right side of the navigation circle together for 10 seconds.
On the TV screen, choose to continue or cancel the factory reset. If you don't choose, the device resets automatically after several more seconds.
 
Posto nemam daljinski ,probao pomocu mobilnog telefona ali to nefunkcionise ,dali ima jos neki nacin da vratim na fabricko.
 
Izgleda da se neko nije odjavio sa sticka, pa zato verovatno nemogu da se prijavim sa mojim nalogom, posto nemam daljinski a preko mobinog nemogu da ga vratim na fabricko podesavanje, interesuje me dali da jurim orginal daljinski pa da probam sa njim.Dali uopste moze da se odradi vracanje na fabricko , da se vise ne zezam da batalom sve.
 
A ne mozes neki mis da ubodes?
 
Izgleda da se neko nije odjavio sa sticka, pa zato verovatno nemogu da se prijavim sa mojim nalogom, posto nemam daljinski a preko mobinog nemogu da ga vratim na fabricko podesavanje, interesuje me dali da jurim orginal daljinski pa da probam sa njim.Dali uopste moze da se odradi vracanje na fabricko , da se vise ne zezam da batalom sve.
Ovo i mene interesuje, gledam par komada polovna na KP bez daljinskog! :]
 
Možda otg adapter pa da se nešto ubode od periferija? Ili kupite daljinski.
 
Kad ukljucim stik prva sranica je prijavljivanje,i tu nemogu da se prijavim zato sto je neko prijavljen, ja sa daljinskim na mobilnom mogu da upisem lozinku i ostalo ali nemogu da preskocim taj prvi korak,a ima opcija sa kombinacijom tastera na daljinskom da se vrati na fabricko ali to ne funkcionise sa mobilnim telefonom,zato pitam ako nabavim orginal daljinski i vratim ga na fabricko dali cu moci da se prijavim na moj nalog ,ili da tamo negde ima uveden taj stik na drugi nalog pa da opet nece moci da se prijavim, to me interesuje . Ako nemoze onda da leti u smece da se nepatim.
 
Nazad
Vrh Dno