Šta je novo?

Amazon Fire TV

Nepotreban launcher od 25mb koliko je "tezak" .apk fajl a ne donosi ništa bolje u odnosu na Wolf launcher ciji .apk ima 10mb. Na brzinu sam samo pogledao, ne vidim nikakve prednosti u odnosu na WL.
 
A što su svi ti launcheri toliko ružni?
 
Većina imaju više opcija za prilagođavanje izgleda interfejsa, br. kolona, veličina i oblik ikonica, menjanje pozadine, i sl.a u poređenju sa orginalnim amazonovim interfejsom su više nego lepi... barem meni.
 
Ланчер ми је најнебитнији део, покренем апликацију и гледам шта ме интересује, не трошим време у ланчеру за нешто више. Једина мана Амазона је продавница и неопходност јурења апликација 'са стране'.
 
A što su svi ti launcheri toliko ružni?
I nisu, ko ima volje da se petlja s tim moze lepo uraditi, meni se ovako svidja

PKdBeiU.png

pjMdS9R.png
 
Pisah na temi Orion Telekom, pa da probam i ovde. Instalirao sam s njihovog sajta apk na Fire Stick 4K Max... Aplikacija brljavi, jedva se pokreće, čim probate da menjate kanale ona zaglavi i ugasi se (vrati na početnu) i tako u nedogled. Šta radim pogrešno?

Evo kako to izgleda, snimano na računaro preko scrcpy: https://gofile.io/d/E9uAQI
 
Vrijedi alo imas vise instaliranih aplikacija i Kodi sa dosta addona
 
Nije samo storage razlika:

ispade stasri 4k max najbolji bang for the buck sto bi rekli :D
 
Nije samo storage razlika:

Nije ali je glavna razlika
 
Sve su to mizerne razlike, realno svaki FS je dobar,
tu je glavni adut mala razlika u ceni da kupcu nije zao da doplati 10-20eur vise...
strategija da se izvuce sto vise novca od kupaca.
 
Sve su to mizerne razlike, realno svaki FS je dobar,
tu je glavni adut mala razlika u ceni da kupcu nije zao da doplati 10-20eur vise...
strategija da se izvuce sto vise novca od kupaca.
Ako je tačno da su ugasili proširivanje memorije preko OTG na novom FS onda nema meni mrdanja sa 4k max gen1. Dodam USB koliki mi treba i vozi 🙂
 
Pa sta ce ti vise memorije, sa 8 na 16 valjda, jel? I koliko ti uopste USB ubacujes u OTG ?
 
Pa sta ce ti vise memorije, sa 8 na 16 valjda, jel? I koliko ti uopste USB ubacujes u OTG ?
Pa upravo, ubacih jedan stari od 8gb i formatirao ka kao FS storage i nema vise poruka da je ostalo malo memorije na FS.
 
Pa upravo, ubacih jedan stari od 8gb i formatirao ka kao FS storage i nema vise poruka da je ostalo malo memorije na FS.
Manje od 1Euro OTG kabal sa aliekspresa i 5 Eura fleska od 64GB u lokalnoj radnji. Ja prezadovoljan, sve radi kako treba na 3 komada Firestika 4K max. Od mojih aplikacija koje imam na flesku se mogu prebaciti HBO i Kodi. Kodi mi je inace najvise i jeo memoriju
 
Znam ja to sve, radio sam ali posle nekog vremena pocne da brljavi, ne pokazuju se aplikacije koje prebacim na flesku, niti Fire prepoznaje flesku uopšte pa sam to batalio. Sa 16gb ce mi biti i vise nego dovoljno jer Kodi ne koristim svakako.
 
Zar niko nema nikakvo rešenje, makar da proba, za moj problem?
 
Ne staj mi na muku, pitam danas postara nekog na ulici jel pocela isporuka posiljki.
Pita on mene gde mi stizu ja mu kazem Rakovica, kaze au tamo je takav haos da nece skoro da se izbore :(
 
Jel ima neki lokalni dostupan a jeftin otg koji radi na FTV
 
Nazad
Vrh Dno