Šta je novo?

Amazon Fire TV

pozdrav, koja je odgovarajuca app za move smart super nova ? nikako da nadjem pravu, koja radi na amazon FS , hvala
 
je li iko uspeo na amazon FS da nabaci move smart app supernove ??? meni ne polazi za rukom...hvala
 
Koju verziju sticka imas? Koju verziju sistema?
 
je li iko uspeo na amazon FS da nabaci move smart app supernove ??? meni ne polazi za rukom...hvala
Receno 100x, mora biti MAX ili 4K (exMAX) pa zato napisi sta imas.
je li iko uspeo na amazon FS da nabaci move smart app supernove ??? meni ne polazi za rukom...hvala
Receno 100x, mora biti MAX ili 4K (exMAX) pa
Koja je max brzina wifi na 4k Max gen2 ?
Zavisi brate, da li se kacis preko 2.4gHz, 5gHz, na 2.4 je valjda 200mbps
 
Mislim da radi prepravljena aplikacija na jos jednom fire tv modelu ali se ne secam kom tacno.
 
Prepravljena radi na 4k gen1
 
Mozete instalirati Hbo max i direktno sa amazon prodavnice. Potrebno je samo u browseru uci u podesavanje naloga na amazonu. Zatim u devices, izabrati fire stick, nakon toga preferences i za adresu staviti neki hotel u Americi. Ja licno koristim adresu iz Oregona, grad Bend. Kad se adresa promeni nekad je potrebno restartovati stick. I Hbo max se pojavi u appstore.
Kako misliš sa amazon prodavnice? Gde se tačno ulazi, ako ti nije problem da malo detaljnije objasniš? Ja nikako ne mogu da instaliram na 4k max, neće da radi.
 
pokusaj ovako

hvala drug, konacno uspelo po ovom linku, zakon, samo ukucati kod u downloader, nista lakse, bio je na sajtu okacen drugi kod na 34. stranici, ali je istekao...(y)
 
Ne znam sta instaliras ali ovaj radi bez problema.

Izvini, ali samo što sma kupio firestick. Jel možeš detaljnije malo da mi objasniš gde i kako da skinem? Gde kucam ovaj link?
 
Jel uspeo neko da reši problem eon pwr addona na fs? U pitanju je fs 4k max gen2, nema šanse da instaliram ni jednu verziju addona. U kodiju uključen pristup na all files. Jednostavno neće, non stop javlja install failed.
 
Pozdrav, jel se nazire neko rešenje za Launcher Manager?
Nista jos. Ja sam instalirao neku app (ne secam se kako se zove, a na putu sam), valjda Launch on bot i kad se pokrene Firestick, za nekih 5-6 sekundi pokrece Wolf ili neki drugi launcher. Ali kad se stisne Home na daljincu, prebacuje se na stok launcher. To je za sad najbolja opcija. Vise mi smeta sto screeensaver ne moze
 
Nista jos. Ja sam instalirao neku app (ne secam se kako se zove, a na putu sam), valjda Launch on bot i kad se pokrene Firestick, za nekih 5-6 sekundi pokrece Wolf ili neki drugi launcher. Ali kad se stisne Home na daljincu, prebacuje se na stok launcher. To je za sad najbolja opcija. Vise mi smeta sto screeensaver ne moze
Bez ikakvih problema skinuo launcher odavde i sve radi.

Troypoint.com/tb

Imam firestick 4k MAX azuriran na zadnju veriju. Radi Home dugme, rade cak i opcije da se dugme netflix programira da poziva YT ili drugu app. Screensaver mi isto radi perfektno. Samo isprati stvari sa linka ispod.
 
Poslednja izmena:
Jel uspeo neko da reši problem eon pwr addona na fs? U pitanju je fs 4k max gen2, nema šanse da instaliram ni jednu verziju addona. U kodiju uključen pristup na all files. Jednostavno neće, non stop javlja install failed.
Ja sam instalirao na 4K prva gen ali svakako mi prijavljuje gresku kad hocu da gledam bilo koji kanal (iako do tada sve radi kako treba).
 
To je izgleda lutrija. Ja sam sve vreme skidao pogrešam nekompajlirani .zip sa githuba jer sam tako negde pročitao, pa su pomogle kolege na kodi addon temi. Radi odlično u smislu fluidnosti, nemam nikakvih problema, jedino što nije baš funkcionalno, ako imaš nekih alternativa nemoj se previše cimati oko ovog.
 
kolege ja se unapred izvinjavam na pitanjima, a i po malo me je sramota jer nisam ni sakat ni corav da pronadjem informacije ( sto cu i raditi za vecinu stvari ) ali s obzirom da ne bih odmah da napravim gresku u koracima moram da postavim par pametih pitanja, na koja ste vec 1000x odgovorili.

apsolutno mi je svejedno koji cu stick da kupim 4k, max, 1st, 2nd gen, ali ako vec mogu da biram isao bih na 4k max 2nd gen pa me zanima da li su aplikacije za 2nd gen vise ili manje dostupnije u odnosu na ostale ?

Konkretno, EON, Iris, Kodi da li se najnormalnije instaliraju na 4kmax 2nd gen ili je bolje ici na drugu verziju sticka ?

Update, da li ga obavezno i uvek raditi, ili obavezno ga ne raditi, ili mozda i treca opcija, citaj benchmark decko pa odluci :)

i to je to. Ne znam da li je bitno napomenuti da EONu pristupam u okviru onih dodatnih 5 naloga, znaci nije ona 500 din prica.

Svako dobro!
 
Na svaki firestick se isto instaliraju spomenute aplikacije, a to nije najnormalnije već tako što skineš apk sa interneta, pa ručno pokreneš instalaciju. Tu računaj da moraš malo i podešavanja da čačneš, da bi uopšte mogao tako da instaliraš aplikacije. Što se tiče eon aplikacije, treba ti eon atv aplikacija, dakle ona sa kodom, ne onih 5 koje su za mobilne uređaje.
 
Hvala!
Bolje rešenje je Kodi i eon pvr addon koji koristi podatke za mobilnu aplikaciju.

Ovo sam nasao u search-u. Znaci da je resenje ( za one koji imaju npr od roditelja sifru za EON ) Kodi ? Sad se namece pitanje da li Kodi za Fire stick podrzava taj addon ?
 
Pa upravo o tome smo diskutovali 3 posta iznad. Nekome radi nekome ne radi. Prelistaj i temu za kodi addonove, isto je bilo diskusije par strana unazad.
 
Nazad
Vrh Dno