Šta je novo?

Amazon Fire TV

Jel ima neko jos problem sa Wireless File Manager, kad idem da otvorim app govori da se updatuje kad kliknem na update onda ide na home page, reinstalirao sam vise puta, i dodao sve moguce dozvole. U pitanju je fs 4k max
 

Prilozi

  • 1.png
    1.png
    714.3 KB · Pregleda: 22
  • 2.png
    2.png
    587.7 KB · Pregleda: 22
  • 3.png
    3.png
    534.1 KB · Pregleda: 22
Evo da odgovorim sam sebi :)

Pisao sam ovde da Orion aplikacija zeza na FireSticku. Našao sam i uzrok. Bio sam uzeo s Alija OTG kabl i u njega je stajala fleška... Orion aplikacija se instalirala na njoj, a verovatno joj je brzina čitanja i upisa užas tako da je ona pravila problem. Slučajno uđoh u instalirane aplikacije u podešavanjima i tamo vidim pored Oriona neku ikonicu. Čim sam vratio aplikaciju na internu memoriju, sad radi bez problema.
Možda nekome posluži.
 
Nego, ja primetih da nema više Deezer aplikacije da se skine. Imao sam je od ranije, sa onim starim logoom, te se čudim što mi ne nudi update. Uđem, kad ono, vuče se ko prebijen. Deinstaliram, odem na Amazon store, našem je, ali na install daje 'Cannot be found!' Kako je kod ostalih?
 
Ok za Eon, VPN, Prime, Netflix i Disney, sve ostalo APP.
 
Зависи који је уређај, ваљда мора модована апликација за Фајртв базиране на Андроиду 7. На 8+ би требало да ради. Има овде у теми линкова и објашњења.
 
ma ne radi u BiH na mtel mrezi, nazalost, app se otvori, ali nijedan kanal nece da radi 😭
 
Poslednja izmena:

  • Fire OS 8: Based on Android 10 (API level 29) and Android 11 (API level 30).
  • Fire OS 7: Based on Android 9 (Pie, API level 28).
  • Fire OS 6: Based on Android 7.1 (Nougat, API level 25).
  • Fire OS 5: Based on Android 5.1 (Lollipop, API level 22)

Android 11:
- Fire TV Stick 4K Max - 2nd Gen (2023) - 16 GB

Android 9:
- Fire TV Stick 4K Max - 1st Gen (2021) - 8 GB
 
Poslednja izmena:
ma ne radi u BiH na mtel mrezi, nazalost, app se otvori, ali nijedan kanal nece da radi 😭
Ja sam do nedavno koristio od kolege sa ovog foruma nalog za MOVE Smart i svi kanali su radili bez VPN-a. Kada je kolega prešao na Iris, snašao sam se za novi MOVE Smart nalog koji nekim čudom ne radi bez VPN-a.
Ne znam kako i zašto ali eto, jedan nalog je radio bez VPN-a dok drugi ne može.
 
Ja sam do nedavno koristio od kolege sa ovog foruma nalog za MOVE Smart i svi kanali su radili bez VPN-a. Kada je kolega prešao na Iris, snašao sam se za novi MOVE Smart nalog koji nekim čudom ne radi bez VPN-a.
Ne znam kako i zašto ali eto, jedan nalog je radio bez VPN-a dok drugi ne može.
pa sa kojim VPN radi i jesi li u BiH ?????
 
данас добијам сурфшарк, кажу да ће радити у БиХ онда..па јавим
 
a treba opremiti kucu i 4 stana sto izdajem...j b g, hoce ljudi i SK i Arene i N1...:p
 
Nazad
Vrh Dno