Šta je novo?

Alone in the dark 5....

Atari? To beše oni momci što napraviše Driver 3:d? Pa neka se zatvore, pih jaka šteta.
 
Ako je Alone 5 za PC onako los kakav je za PS2 ( mislim na kontrole), onda ne moraju nikad ni naprave lek.
 
@Boris Lozac:

Ne brinemo se mi, imaju vas sa konzolama da vam muzu pare :)

Sledece godine na E3:
Most anticipated games for PC:

Minesweaper 2.0 (Vista SP4)
Solitaire vengence (Vista SP4)
Hearts and Darts 3D (Vista SP4)
World of Warcraft: The curse of real life (PC)
:D :wave:
 
Poslednja izmena:
Most anticipated games for Ps3:

Sorry, We're Delayed 5-ti deo
Ups, Cancelled 7-mi deo
Gimme $$ for 4 hrs of rooms 6-ti deo

Da ne zaboravimo patch, pardon update "kill me now, cry later" 23.45b

:d
 
Poslednja izmena:
Bah... moje je em bilo smesno em realisticno :)
 
Sta ponovo PC gaming propada??? Cim neko kupi konzolu PC krene u sunovrat :D
 
Poslednja izmena:
A ja sam samo 'teo da se izigram malo pred EXIT... :S:
 
Ja sam.....pre dve godine :p ( kupio konzolu)

Enivej, mnogi sajtovi su pretrpani sa kojekakvim "izlecenim" iso fajlovima koji rade 100%, jedino samog leka nema. Da li je moguce da su farmaceuti udarili u zid, nikad im nije trebalo ovoliko vremena.
Izgleda da su nam "doakali" :D
 
Poslednja izmena:
Sledece godine na E3:
Most anticipated games for PC:

Minesweaper 2.0 (Vista SP4)
Solitaire vengence (Vista SP4)
Hearts and Darts 3D (Vista SP4)
World of Warcraft: The curse of real life (PC)
:D :wave:

Ti bas znas da me :)

Sto se tice AITD5. Sam Atari je uvideo da je za PC napravio tesko njesra, pa pustio buvu da su pred bankrotom. Tu su se nasli united crackers i resili da ne izbacuju lek za igru, ne bi li pomogli jadnom Atariju.

Krenula mi suza iz oka.
 
Sledece godine na E3:
Most anticipated games for PC:

Minesweaper 2.0 (Vista SP4)
Solitaire vengence (Vista SP4)
Hearts and Darts 3D (Vista SP4)
World of Warcraft: The curse of real life (PC)
:D :wave:

dobar pokusaj ali mani se humora. Neki ljudi to imaju u sebi, neki ne, ti ga definitivno nemas ;)

Nemoj da ti bude zao sto te igre kostaju 60e, ipak je to vrh igranja, podrska developerima koji inace cantare po kontishima za korice leba, a pruzaju ti vrh gameplay-a, iako ni 32" TV nemas. Bitno je ucestvovati kako se kaze, a kad vec dajes te pare za igre, sto nam ne bi trljao na nos kako smo mi svi lopovi i unistavamo industriju, a ti sa svoja 4 originala potpomazes razvoj...U sonijevoj prici ti si niko i nista. Njih interesuje trziste gde *fanovi* kupuju bar 50% igara, ti si za njih trosak jer im se ne isplati konzola koju su ti prodali. Prekini da moralise, smaras.
 
Bitno je ucestvovati kako se kaze, a kad vec dajes te pare za igre, sto nam ne bi trljao na nos kako smo mi svi lopovi i unistavamo industriju, a ti sa svoja 4 originala potpomazes razvoj..

Hahaha primio se i jos daje neka bezvezna opravdanja.. Naravno da je bitno ucestvovati... Klasicno srpsko razmisljanje, "sta im znaci moj original" ili kao za glasanje "sta im znaci moj glas" itd... i nemoj me krstiti u konzolasa jer i za PC kupujem one igre koje to zasluzuju ili ako ne kupim, ne idem po forumima da placem kako nema leka i da se zalim na tako jaku zastitu sto su stavili, ti zli programeri koji ne misle na jadne PC igrace iz Srbije... ako kojim slucajem dobijem pirata, instaliracu ga, necu kukati kao da mi zivot znaci od toga...
I zbog cega me iznerviraju ovakve stvari? Pa evo recimo momci koji su radili na prvim Rainbow Six serijalima, kada je to jos uvek bila takticka simulacija, izdvojili su se i rade na sopstvenom projektu vec 2, 3 godine.. prave ponovo igru za prave ljubitelje specijalnih operacija, sa akcentom na realizam naravno... ne uspevaju da nadju sponzore i izdavaca ali izgleda da ce ipak biti nesto od toga, pocetkom 2009-e, i onda dodju takvi kao ti sa recenicama "kao da im bas znaci ako ja kupim original", "nece umreti bez jednog originala"... pa vidis, mogu opusteno da bankrotiraju i udju u gadne dugove samo zbog piraterije, a ti nastavi da se tesis kako programeri plivaju u parama... a i da plivaju, to je opravdanje za koriscenje pirata? mislim, jasno ti je da je to krivicno delo? :trust: neverovatno... igraj i cuti, samo ne opravdavaj ..
 
Poslednja izmena:
Off topic.
Setite se da je trebala cela godina da se valjano napravi lek za "Splinter Cell Chaos Theory" .
Pa da sacekamo koju godinicu za ovaj hit?
 
Borise NHF ali prvi si poceo da prozivas u vezi piraterije + one minesweeper fore, naravno da svi koriste pirata kao i ti sto si koristio dok nisi kupio PS3. Prica je prezvakana 100 puta i ne vredi raspravljati o tome zasto neko u Srbiji treba ili ne treba da kupi original igru. Drzite se teme, a ako vam se bas prica o tome vi otvorite temu pa se tamo raspravljajte.
 
Hahaha primio se i jos daje neka bezvezna opravdanja.. Naravno da je bitno ucestvovati... Klasicno srpsko razmisljanje, "sta im znaci moj original" ili kao za glasanje "sta im znaci moj glas" itd... i nemoj me krstiti u konzolasa jer i za PC kupujem one igre koje to zasluzuju ili ako ne kupim, ne idem po forumima da placem kako nema leka i da se zalim na tako jaku zastitu sto su stavili, ti zli programeri koji ne misle na jadne PC igrace iz Srbije... ako kojim slucajem dobijem pirata, instaliracu ga, necu kukati kao da mi zivot znaci od toga...
I zbog cega me iznerviraju ovakve stvari? Pa evo recimo momci koji su radili na prvim Rainbow Six serijalima, kada je to jos uvek bila takticka simulacija, izdvojili su se i rade na sopstvenom projektu vec 2, 3 godine.. prave ponovo igru za prave ljubitelje specijalnih operacija, sa akcentom na realizam naravno... ne uspevaju da nadju sponzore i izdavaca ali izgleda da ce ipak biti nesto od toga, pocetkom 2009-e, i onda dodju takvi kao ti sa recenicama "kao da im bas znaci ako ja kupim original", "nece umreti bez jednog originala"... pa vidis, mogu opusteno da bankrotiraju i udju u gadne dugove samo zbog piraterije, a ti nastavi da se tesis kako programeri plivaju u parama... a i da plivaju, to je opravdanje za koriscenje pirata? mislim, jasno ti je da je to krivicno delo? :trust: neverovatno... igraj i cuti, samo ne opravdavaj ..

Prvo i prvo ja nisam nista opravdavao vec sam ti reko da nam previse moralises, a i sam koristis pirate. Koristio bih i na PS3 da ih ima. U prevodu : licimeran si. To je sustina.
Drugo, ja nikada nisam kukao za krekovima i slicnim stvarima.

Trece, Atari je optuzio par review-era da su koristili pirate i zato dali losu ocenu. Sad se ja pitam kako, kad kreka i dalje nema.(Sve i da ga ima sada *negde*, ne verujem da a je onda bilo) Znaci da su i oni licimeri. Licimerima nedam pare sve i da je najbolja igra na svetu.

Cetvrto, nemam nikakav problem sa piraterijom, ne osecam se kao da kradem niti bilo sta drugo. Imam i ja 5-6 originala pa sta ?

Peto, pominjes razvoj neke igre bla bla, pa ti "ljubitelji", kako si ih nazvao, ce kupiti igru. Ja je necu kupiti jer ja takve igre probam i obrisem. Zapravo, vecinu igara probam i obrisem i nemam nameru da dajem pare, bas kao i vecina ovde.
Ostali koji igraju recimo cod4, TF2, BF2 itd. kupuju originale. Ne vidim u cemu je problem ?
to sto nismo dovoljno bogati da dajemo pare za single plajer igre koje imaju 5-10 sati gameplay-a, to je druga prica.

poz. :type:
 
Prvo i prvo ja nisam nista opravdavao vec sam ti reko da nam previse moralises, a i sam koristis pirate. Koristio bih i na PS3 da ih ima. U prevodu : licimeran si. To je sustina.

Ono za Minesweeper sam se zezao, nije bila namera moralisanje... Nisam licemeran, vec sam promenio stav o piratima i originalima, jos mnogo pre PS3 veruj mi.. Ako pratim razvoj neke igre i znam da ce biti dobra uzecu original.
Mafia II izlazi i za PC i PS3, na PC bi verovatno mogao da igram na medium detaljima i nesto na high, ali guess what, uzecu original za PS3 naravno... Da nemam PS3, uzeo bih original i za PC.. jer je to ipak Mafia, a trash igre koje ti probas i obrises necu ni traziti ni instaliriti, zasto bi to radio, za vecinu postoji demo, postoje review-ovi, gameplay filmici.. zasto moras da skines pirata pa da vidis kakva je??
Al ok, necemo vise o tome...
 
Off topic.
Setite se da je trebala cela godina da se valjano napravi lek za "Splinter Cell Chaos Theory" .
Pa da sacekamo koju godinicu za ovaj hit?

Ja mislim da je lek napravljen tek kad je star force protekcija zvanicno odbacena pa je za igru izasao patch koji je uklanja ( zvanican patch naravno), pa je i pravljenje leka bilo prosto.
 
Poslednja izmena:
Ono za Minesweeper sam se zezao, nije bila namera moralisanje... Nisam licemeran, vec sam promenio stav o piratima i originalima, jos mnogo pre PS3 veruj mi.. Ako pratim razvoj neke igre i znam da ce biti dobra uzecu original.
Mafia II izlazi i za PC i PS3, na PC bi verovatno mogao da igram na medium detaljima i nesto na high, ali guess what, uzecu original za PS3 naravno... Da nemam PS3, uzeo bih original i za PC.. jer je to ipak Mafia, a trash igre koje ti probas i obrises necu ni traziti ni instaliriti, zasto bi to radio, za vecinu postoji demo, postoje review-ovi, gameplay filmici.. zasto moras da skines pirata pa da vidis kakva je??
Al ok, necemo vise o tome...

Ne moram da je skinem ali je skinem zato sto sam radoznao i ponekad se desi da neka i ispadne bolja nego sto sam ocekivao. ;)
 
@ Borise preterano zagađuješ ovu temu, idi i prdi negde drugde ;)
 
Prvo i prvo ja nisam nista opravdavao vec sam ti reko da nam previse moralises, a i sam koristis pirate. Koristio bih i na PS3 da ih ima. U prevodu : licimeran si. To je sustina.
Drugo, ja nikada nisam kukao za krekovima i slicnim stvarima.

Trece, Atari je optuzio par review-era da su koristili pirate i zato dali losu ocenu. Sad se ja pitam kako, kad kreka i dalje nema.(Sve i da ga ima sada *negde*, ne verujem da a je onda bilo) Znaci da su i oni licimeri. Licimerima nedam pare sve i da je najbolja igra na svetu.

Cetvrto, nemam nikakav problem sa piraterijom, ne osecam se kao da kradem niti bilo sta drugo. Imam i ja 5-6 originala pa sta ?

Peto, pominjes razvoj neke igre bla bla, pa ti "ljubitelji", kako si ih nazvao, ce kupiti igru. Ja je necu kupiti jer ja takve igre probam i obrisem. Zapravo, vecinu igara probam i obrisem i nemam nameru da dajem pare, bas kao i vecina ovde.
Ostali koji igraju recimo cod4, TF2, BF2 itd. kupuju originale. Ne vidim u cemu je problem ?
to sto nismo dovoljno bogati da dajemo pare za single plajer igre koje imaju 5-10 sati gameplay-a, to je druga prica.

poz. :type:


Kad vec ovu svoju logiku smatras za zdravorazumsku, zasto jednostavno ne ukrades na ulici neki BMW i vozis se kao covek, jer, krastavac, nismo dovoljno bogati? Ili ne provalis u neki luksuzan apartman i zivis u njemu? A kad te cika pandur potapse po ramenu, ti mu istresi ovu pricu kao i za igre. Mislim da ce te razumeti.
 
Poslednja izmena:
@Goranstein:
zato sto bmw, stan, itd nije intelektualna svojina ;) A i ti si sada vec licimeran. nemamo svi plate od 500+ evra pa da nam 50e za igru ne znaci nista.
Izdavaca i deelopera ne kosta ni cent to sto sam ja nesto skino sa neta, dok vlasnika bmw-a kosta jer je on doticni auto platio parama.
 
Poslednja izmena:
@Goranstein:
zato sto bmw, stan, itd nije intelektualna svojina ;) A i ti si sada vec licimeran. nemamo svi plate od 500+ evra pa da nam 50e za igru ne znaci nista.
Izdavaca i deelopera ne kosta ni cent to sto sam ja nesto skino sa neta, dok vlasnika bmw-a kosta jer je on doticni auto platio parama.

Kakve to sad veze ima da li je nesto ili nije intelektualna svojina? Sve je zakonski regulisano pa prema tome nema razlike da li ti otudjujes BMW ili nesto sto je zasticeno autorskim pravima. Krades i u jednom i u drugom slucaju... Samo sebi dozvoljavas da se ovde busas u prsa jer pobogu moderni Robin Hood koristi nelegalan softver, ali kad bi apio nekom BMW, verovatno bi ta ista prsa bila busana od strane nekog crnogorca ;)
 
izasao lek, sad cete da vidite koliko je njesra ovaj "hit" :d
 
Poslednja izmena:
Kakve to sad veze ima da li je nesto ili nije intelektualna svojina? Sve je zakonski regulisano pa prema tome nema razlike da li ti otudjujes BMW ili nesto sto je zasticeno autorskim pravima. Krades i u jednom i u drugom slucaju... Samo sebi dozvoljavas da se ovde busas u prsa jer pobogu moderni Robin Hood koristi nelegalan softver, ali kad bi apio nekom BMW, verovatno bi ta ista prsa bila busana od strane nekog crnogorca ;)

ima razlike zato sto ako ja ukradem tvoj punto, otudjujem novac koji si ti direktno dao za njega, ako ja uslikam tvoj punto i gledam fotku doticnog tebe to nista ne kosta. Nemoj se pravis indijanac ;)
 
Onda i taksisti ne bi trebali da naplacuju voznju, nista ih ne kosta da te prevezu za dzabe a i ti im nisi nista direktno ukrao, samo utroseni benzin..
Nemoj vise opravdavati majketi, igraj i u tisini nabavljaj "lekove"...
 
@Borise nadam se da imaš originalni windows i da si platio office, winzip i winrar, nero i sve ostale programe što život znače, i da nemaš na računaru ni jednu piratsku igu, odnosno niti jedan piratizovani softver, nadam se da u svom posedu nemaš ni jedan piratizovani medij, niti jedan mp3, DivX. Da nisi ni jednom kopirao kjnigu za fax, bez obzira što se ne može u prodaji naći originalni primerak, jer je i to isto krađa intelektualne svojine. Sve su ovo primeri povrede intelektualne svojine i zakona.

Jer ako si uradio bili šta od ovoga, i ukoliko još uvek činiš neke od ovih kriminalnih akata i tako direktno povređuješ tuđu intelektualnu svojinu i indirektno budžet Republike Srbije, onda se bolje okreni i idi morališi sam sebi.
A mogu u svoj život da se kladim da nisi "čist":d, i da iz tebe izgovara bes zbog toga što si sebi uspeo priuštiti samo tri-četri PS3 igre, a da postoji "čip" za PS3 ti bi ga imao instaliranog.
 
Poslednja izmena:
Niko nije cist... ali zbog vas Robin Hudova koji nekako nalazite opravdanje za krivicno delo, PC gaming ce ostati samo na WoW-u...
Ne krivim nekog Peru Perica koji na ulici vidi pirata i kupi ga sinu od 5 godina da se dete igra... nerviraju me komentari ovih "naprednih" gamer-a da su vas programeri nekako "izdali" kao vi ste im nesto dali za uzvrat pa vam oni nesto duguju... :trust:
 
Vrh Dno