Šta je novo?

Alone in the dark 5....

borab

Čuven
Učlanjen(a)
29.06.2000
Poruke
8,578
Poena
860
nazalost odlozen (opet) za I kvartal 2008.
 
auu, pa njega rade kao DUKA
 
Au jbt najezio sam se. U trenutku sam se setio kada sam prvi put pustio Resident Evil 1 na PS1, kada oni slecu onim helikopterom na onu poljanu.
Ovo ce biti definitivno igra koju cu najradije igrati ove godine, pored Spore-a. :D
 
Update on release date: X360, PC, Wii and PS2 version have been confirmed for release in May 2008

Obecava,cant wait
 
Poslednja izmena:
Ah,izlazi za sve platforme:mad:,onda ništa od nje...:(
 
Ma daj bre gorane, uozbilji se! Biće kick ass! Taman da posluži dok ne dočekamo Alana.
 
Sjajan trejler, jedva cekam...nego slabo su prikazali samu borbu a to je vrlo bitan element gameplaya.

Jel neko uspeo da prepozna onu muziku u pozadini?
 
Mjuza je jako dobra, non stop je slusam:D.
 
ja sam stekao utisak (ocigledno pogresan) da ovo izlazi samo za xbox360 (posto na reklamama ima samo xbox360 | xbox live logo). Veoma sam se prijatno iznenadio kad sam video sad da ce biti i za PC.

edit: na zvanicnom sajtu se ne pominje PC ?! psp, box, wii i to je to.
 
Poslednja izmena:
muzika je vrh ali koja je poenta cimati se sa upaljacima i barutom ili sta vec da bi ubio one zivuljke kada lik ladno seta utoku ? mada igra deluje jako mocno...
 
muzika je vrh ali koja je poenta cimati se sa upaljacima i barutom ili sta vec da bi ubio one zivuljke kada lik ladno seta utoku ? mada igra deluje jako mocno...

Svrha je da se pokaze sta igra sve moze, a ne kako da tamanite pacove u svom podrumu;). Sve u svemu jedva cekam.
 
Gledanje inventara je bas uradjeno..inace nemam nista protiv prangijanja pacova...jel neko probao ovu igru?vidim da je ima u prodavnicama
 
Gledanje inventara je bas uradjeno..inace nemam nista protiv prangijanja pacova...jel neko probao ovu igru?vidim da je ima u prodavnicama

Mislim da igra nece u prodavnice do maja, bar po zvancinim izjavama

According to CVG, Aitd5 will now be released in May. It confirms what other previews have mentioned previously that the first versions released will be the PC, Xbox 360, Wii and PS2 ones, with PS3 coming sometime later in the year. This is a definite release date backed up by Atari themselves.
izvor: http://www.aloneinthedark5.com/
 
Inventar je ok, ali ono bacanje predmeta ... jadno.
 
Poslednja izmena:
Kako bi drugacije zeleo. Ovako vidis gde ce da padne predmet bacanja.Meni trailer izgleda odlicno, jedino su zidovi opet plasticni, kao u Riddicku, ali nije bitno. Ko da gleda zidove pored akcije.
 
Meni se ovo sviđa baš baš (a nema prvog lica :) )
 
Bice ovo vrlo zanimljivo, valjda nece biti toliko zahtevna?
 
Nece biti nista zahtevnija od Bioshocka.
 
Nazad
Vrh Dno