Šta je novo?

AliExpress igre: Merge boss - invites I ostalo

Ja mogu prijavit preko invajta tek za 20h pa ću ovima što su su prijavili kod mene i prozvali me prijavit se sutra
 
@N3sa
@markomix @Babico @optical
Ušao preko vaših, evo moj ako neko moze nek udje
【AliExpress】Earn shopping credits and save on any AliExpress orders
Jel treba da te dodajem sutra ako mi se oslobodi slot za pozivnicu? Vidim da za ova 3 dana nisi igrao uopste, nijedan bod mi se nije pojavio na onom delu gde stoje povezani igraci. Da bih znao da u suprotnom dodam nekog kome je ostalo malo da uspe da nagura neki kupon za ova 2-3 dana koliko je preostalo.
 

Danas ga bas osakatise, L7 stvari 160, prihvatanje tudje pozivnice sa 200 na 50

Uzvratio Brankov poziv od pre 3 dana, trebalo bi da imam jos 2 pozivnice pa se javite kada me ubacite. Jos 2,5 dolara do 10, ali tesko da ce moci sa ovim koliko su smanjili
 
Dodato smanjili, L7 sada na 120, ne vredi sada isporucivati sve porudzbine, na par sati po jednu da se vidi da li se nesto promenilo, a do tada samo praviti artikle, pa ako se promeni onda tek krenuti sa onom dodatnom energijom gde se dobije onih jos nekih 400-500.

Sa ovim necemo uspeti ni medjusobno da naguramo bodove
 
Dodato smanjili, L7 sada na 120, ne vredi sada isporucivati sve porudzbine, na par sati po jednu da se vidi da li se nesto promenilo, a do tada samo praviti artikle, pa ako se promeni onda tek krenuti sa onom dodatnom energijom gde se dobije onih jos nekih 400-500.

Sa ovim necemo uspeti ni medjusobno da naguramo bodove
Ne verujem da ce se ista promeniti, kad je osakate, ostave je tako, isto je bilo i za BF sale, samo su je tada oslabili par sati pred istek, ovo sad puna 2 dana.
 
【AliExpress】Earn shopping credits and save on any AliExpress orders

Danas ga bas osakatise, L7 stvari 160, prihvatanje tudje pozivnice sa 200 na 50

Uzvratio Brankov poziv od pre 3 dana, trebalo bi da imam jos 2 pozivnice pa se javite kada me ubacite. Jos 2,5 dolara do 10, ali tesko da ce moci sa ovim koliko su smanjili
Zapratio sam te, uzvrati ako mozes
【AliExpress】Earn shopping credits and save on any AliExpress orders

Osakatise igru od jutros, ali hajde da probamo.
Zapratio, uzvrati ako mozes
【AliExpress】Earn shopping credits and save on any AliExpress orders
 
Sad cu da probam, ali pretpostavljam da sam imao jos 2 i vratio pozive lukavom i djilkosu


izmena: Ne da "you're already helping a friend"

Zapamti pa me cimni kad bude sledeca akcija da uzvratim poziv :)

Ne verujem da ce se ista promeniti, kad je osakate, ostave je tako, isto je bilo i za BF sale, samo su je tada oslabili par sati pred istek, ovo sad puna 2 dana.
Za BF je pretposlednji dan bio ubedljivo najjaci, tu su bili nabili poene samo tako, za dan sam skupio 7-8 dolara, dok sam toliko ukupno skupio za ceo 11.11. (i jos mi baksuzi obrisali)
 
Poslednja izmena:
Dodato smanjili, L7 sada na 120, ne vredi sada isporucivati sve porudzbine, na par sati po jednu da se vidi da li se nesto promenilo, a do tada samo praviti artikle, pa ako se promeni onda tek krenuti sa onom dodatnom energijom gde se dobije onih jos nekih 400-500.

Sa ovim necemo uspeti ni medjusobno da naguramo bodove
Meni je tako već dan, dva, a od jutros za L7 dobijem 36. Čudi me da za L3 ili L4 ne skidaju oni meni. :)

Evo ko igra neka me doda, pošto jedino se uzdam u tih 8 hiljada:



Nisam siguran da li mi ističu slotovi danas ili sutra. Trebalo bi da imam 2, tako da napišite ko me doda.
 
Imam slobodne slotove, ko moze neka pomogne i ostavi njegov link.

【AliExpress】Earn shopping credits and save on any AliExpress orders
 
Meni je tako već dan, dva, a od jutros za L7 dobijem 36. Čudi me da za L3 ili L4 ne skidaju oni meni. :)

Evo ko igra neka me doda, pošto jedino se uzdam u tih 8 hiljada:



Nisam siguran da li mi ističu slotovi danas ili sutra. Trebalo bi da imam 2, tako da napišite ko me doda.
:)

Ja vec duze vreme nisam stigao ni blizu 8000 za to, ali sada sa ovim smesnim brojem bodova nema teorije da neko dobije 2000, samo od onih bodova kada neko prihvati poziv
 
Nazad
Vrh Dno