Šta je novo?

AliExpress igre: Merge boss - invites I ostalo

Ja sam bio juče na $8.6 uspeo samo sa skupim $0.6. Batalio na $9.2 jer nije bilo realne šanse da skupim tu siću koliko su otežali. Lvl 9 mi je davao oko 1000 novčića.
 
:(
Ukinuli su mogucnost zamene za kupon od 2$

Ima samo 0,5 , 5 , 10 i 30$
 
Da, ja uzeo 8*0.5$. Neću ih verovatno ni iskoristiti.
 
Mislim da sam ja nekim čudom danas nagurao ~$1.4
 
Na kraju čoek em izgubi vremena tonu, em kupi zbog ovih kupona od 0.5 tonu gluposti i potroši dodatno para. Ja sam ukupno 18$ kupona natuko jedan od 10 jedan od 5 i 6 od po dolara. Trebam ohanut od alija, odvuče mi baš masu vremena
 
Da l' je realno da 48h važe kuponi
 

Prilozi

  • 1000004647.png
    1000004647.png
    456.1 KB · Pregleda: 17
Da, do kraja rasprodaje, to su odmah napisali.
 
Sledeći event je od 15.04. do 30.04.

Na osnovu ovih kupona, pretpostavljam da će 3$ biti neki maksimum da se uzme, eventualno 5$ ako se igra baš non stop..

Možda nije loša ideja nakupiti Lvl9 iteme do tad?
Screenshot_2024-03-27-18-51-43-090_com.alibaba.aliexpresshd-edit.jpg
Screenshot_2024-03-27-18-52-03-650_com.alibaba.aliexpresshd-edit.jpg
 
To je datum za povlacenje, a igra ce verovatno uskoro da krene, mozda od 1. aprila. Mada, nece to biti ni blizu ovome, moci ce mozda 2-3 dolara da se pokupi, kao sto je bilo i za sve prethodne takve promocije, osim 11.11., BF i ove za godisnjicu.

izmena: Na redditu ima par njih sa novim nalozima koji kazu da im je vec krenula igra. Samo nije napisano da li se dobija novi generator ili ce se dobijati na standardne porudzbine.
 
Poslednja izmena:
Koliko ste uspjeli uštedit preko merge sad za ovaj aniversari? Viđeh na drugoj temi neko reče 30$ i više da su uspjevali. Ja 18$ kupona navatah, ali baš mnogo vremena otišlo
 
30$+10$
 
Mislio sam da sam uzeo 4 x $5, ali izgleda da je bilo 5 x $5. Novi nalog napravio samo zbog mergeboss igre, jer mi je na glavnom nalogu ubagovana igra. Računajući welcome deal, coinse i ostale kupone sam uštedio tačno $39 na 6 ordera koje sam ukupno platio $29.73.
 
50 centi, 3 dana igranja :ROFLMAO:
 
Preko merge igrice svega 16$, ali sve ukupno coins, merge i kuponi ušteda je nešto manja od 50$ na 5 porudžbina.
 
10+10+5+2+5x0.5

Jedino, prvi kupon od 10 prakticno bacen na Anker sluske, jer nisu dozvolili primenu Alijevih kupona, a skoro odmah nakon sto sam kupio dozvolili i jos dodatno spustili cenu

Bez zezanja, mnogo bolja akcija nego sto je bilo za 11.11. i BF, i tu ne mislim samo na cene i ove kupone, vec na isto toliko vaznu stvar, da nema onog haosa sa posiljkama, sve nam stize ekspresno brzo, bar kada su registrovane u pitanju
 
Za neke je navodno počeo event danas, meni još uvek ne pokazuje ništa
 
Za sada možete levelovati i prodavati porudžbine i uzimati kredite iz ovog Millionaire Challenge. Valjda će kansije ubaciti i da se od porudžbina dobijaju krediti
Screenshot_2024-04-01-20-00-47-463_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
 
Nazad
Vrh Dno