Šta je novo?

AliExpress (FAQ u prvom postu)

Od fleševa jedino onog prodavca na ebay-u koji prodaje SanDisk extreme usb3.0
Za 35$ 64gb sa fenomenalno brzinom čitanja i pisanja. Ima link na temi o usb fleševima
 
Koliko uglavnom treba vremena da prodje od dobijanja tracking broja pa do mogucnosti da se vidi posiljka na jednom od sajtova za pracenje ?

Hocu da znam da li mi je kinez uvalio random broj ili ne.. :)
 
narucio sam neku sitnicu i pise da je shipped, ali u statusu imam ovu poruku od prodavca

Sorry friend,Because of the post accumulation problems, we changed another shipping way which will be better and safer. It will arrive at other country first,then that country post will transfer it to your country. Really sorry for making this inconvenience for you! The shipping time will be the same or faster than the shipping way you choose and please track on this site(tracking informations usually showed within 3-12 business days):http://intmail.183.com.cn/icc-itemstatusen.jsp

da li je neko imao ovo do sad
 
Od fleševa jedino onog prodavca na ebay-u koji prodaje SanDisk extreme usb3.0
Za 35$ 64gb sa fenomenalno brzinom čitanja i pisanja. Ima link na temi o usb fleševima
Bio na TT pa nisam mogao da trazim, istekao Edit pa moram sebe da citiram da bude na jednom mestu...
Evo ovde imas da kupis taj flesh i da vidis brzine: http://forum.benchmark.rs/showthread.php?107182-USB-Flash-Benchmark&p=4257751&viewfull=1#post4257751
Read 250 mbps, a write 190. Fenomenalna brzina za USB 3.0 (na 2.0 ce izvlaciti maksimum koji tvoj kontroler moze da prusi) i to sve za 64GB i 34.5$.
Od toga nema bolje ni za dosta vise para, a svi su narucivali sa onog linka, neki i po vise puta (pogledaj 10-ak stranica unazad na toj temi pa ces videti).
 
Koliko uglavnom treba vremena da prodje od dobijanja tracking broja pa do mogucnosti da se vidi posiljka na jednom od sajtova za pracenje ?

Hocu da znam da li mi je kinez uvalio random broj ili ne.. :)
Oko 4 do pet dana.
 
Uzeo sam telefon za ženu 81e i carina bi trebala biti 24.3e *120=2916 tj oko 3000 a stiglo mi oko 3600 a da se zališ trebaš dati oko 500 dindji tačno su ga uklopili a 15 dana na carini
 
Nisi uračunao cenu otvaranja paketa. A na koju osnovicu su ti naplatili i šta, ti piše na papiru koji si dobio.
 
Za 81€ bi trebalo 25,92€ po propisu što je 3110 din plus otvaranje, tako da ono, nije mnogo promašeno. :D
 
Ma na more sam a poštarka mi poslala sms detalji u petak uveče,ne žalim se do sada su bili realni
 
Brand HTC one m7 801E 802D Unlocked mobile Phone Quad Core Ram 2G Rom 32G 4MP Camera GSM WCDMA single sim card free shipping
http://www.aliexpress.com/item/HTC-...d-core-Ram-2G-Rom-32G-4mp-GSM/1718340606.html
(from AliExpress Android)

Sta mislite o ovoj ponudi? Mislio sam da sestri uzmem neki telefon uz moj paket miks xl, ali uz sličnu doplatu ne mogu da uzmem neki kvalitetan telefon, a ona voli htc. Koliko bi sve ukupno moglo da me košta?
 
Prodavac ima 94% pozitivne,ispod 98% za mobilne ne uzimaj
 
Ti svi telefoni poznatih brendova su refurbished. Znaci bio pokvaren,razvaljen i onda uzeo kinez i pokusao da ga popravi. Ja bih takve mobove izbegavao ,medjutim po komentarima nadje se i neki zadovoljan kupac
 
Umesto onog "standardnog" broja za pracenje dobih ovaj 32081065145. Hoce moci posiljka da se prati kad stigne u Srbiju?
 
Meni stigne mail da mi je posiljka poslata sa aliexpress. Dve maske za telefon. Slucajno kliknem confirm order received jer sam bio na mobilnom a kad sam doso kuci odem da proverim gde je posiljka kad ono kod ne radi. Posaljem poruku kinezu, on ne odgovara. Ima preko 6k feedbackova a 98% pozitivnih. Sta ciniti?
 
Sačekaj malo, alo je stvarno poslao pojaviće se tracking kod.
 
Imam jedno pitanje oko refundiranja novca. Relativno sam nov na aliju. Kupih neki adapter 220/12V, crko posle pola sata. Pitao Kineza da mi posalje novi ili dogovor oko vracanja para. Kaze on nema problema vratice pare. Jel se tu pokrece neki postupak ako se dogovorimo? Tu onda verovatno treba da mu dam broj racuna, jel imao neko iskustva za povracajem novca?
 
Poslednja izmena:
Novac vracaju na karticu kojom si platio. Moras da pokrenes dispute sa full refundom. Potrebno je da navedes i razlog.
 
Jel kupovao neko eksterne hard diskove?
 
AliExpress

Prijatelj je uzimao dva komada. I oba je bacio. Bili su bas jeftini. 60% jeftiniji nego kod nas.

Jedino ako si 100% siguran da je original kupuj.
 
Javila mi se kineskinja :) izvinjava se zbog neprijatnosti. Kaze da su poslali brdo paketa ovih dana i da ce moj tek da posalju i mocicu da ga pratim za 3 dana. A prvi paket mi vec stigo na carini. Kolko ce biti tamo? I sta sve placam nasima? Pdv i kurirsku sluzbu?
 
Meni lici na broj koji sam dobio za pracenje na http://www.cnzexpress.com/.
Probaj.

Ne mogu na tom sajtu da proverim samo na www.yw56.com.cn/english/index.aspx tj http://track.yw56.com.cn/en-US/ posto taj sajt stoji u informacijama o poruzbini zajedno za brojem za pracenje.
Jedino sto pise jeste [2015-07-09 00:00]ShangHai Handled by Airline-(Yanwen's Track End) pa pretpostavljam da je mozda i stiglo kod nas. Mada bitniji mi status posiljke kod nas, ja sam mislila da na aliju moraju uvek daju onaj drugi tracking broj al izgleda da ne.
 
Zavisi od vrednosti artikla. Valjda uz jeftine stvarcice ne ide onaj klasicni tracking broj.. kada dodje doslo je :)
 
Narucivala sam vec jeftine stvari oko 1-2e, cak i za 0.99 sam dobila klasican broj pa sam mislila da uvek daju taj isti format broja za pracenje.

Iz iskustva posiljke bez br za pracenje duze stoje na carini nego sa pitam li se zasto :)
 
Nazad
Vrh Dno