Šta je novo?

AliExpress (FAQ u prvom postu)

@predragi

Znaci da treba malo vise da pratis forum - sve pise u Pracenje posiljki ;)

Imas tamo primere i za LK...SK
 
Naručih 5700x3d sa 20$ popusta što sad nude za 174$. Mislim da je baš dobar deal. Kad utopim 5600g ispašće minimalna doplata za mnogo bolji cpu
 
Narucivao ja 7800x3d proslo bez carine,sad vidim da je bas dobra cena.
 
Naručih 5700x3d sa 20$ popusta što sad nude za 174$. Mislim da je baš dobar deal. Kad utopim 5600g ispašće minimalna doplata za mnogo bolji cpu
Samo kinez da ne napise pravu cifru i prolazi bez carine, probaj da se dogovoris sa Kinezom ,meni ovako poslao mali paket ali vrednost 100 ev
 

Prilozi

  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    33 KB · Pregleda: 83
Poslao je paket u roku od sat vremena, kocka je bačena 😁
 
Ne znam da li je normalno da cekam da mi refundiraju par dolara jos od 10og februrara, negde od 18og refund je krenuo u processing u istoriji, ali ni dan danas nije zavrsen, inace pise im tamo 3-20 dana radnih.
 
Постоје ли неке бежичне слушке(buds) које немају лаг па би могле да се користе и за гејминг на телефону, као и гледање видео материјала? Гледам на Анкеру да нису задовољни одзивом људи који су наручивали, тј баш помињу лаг као једину ману на А40 и осталим моделима? Ако ништа може ли нека препорука за USB - C скушке за телефон? Био сам задовољан AKG - овим USB - C али су на измаку снага...
 
Постоје ли неке бежичне слушке(buds) које немају лаг па би могле да се користе и за гејминг на телефону, као и гледање видео материјала? Гледам на Анкеру да нису задовољни одзивом људи који су наручивали, тј баш помињу лаг као једину ману на А40 и осталим моделима? Ако ништа може ли нека препорука за USB - C скушке за телефон? Био сам задовољан AKG - овим USB - C али су на измаку снага...
Licno koristim A40 i nemam nikakvu zamerku osim za gaming, sto tice video klipova (yotube) sve je u full-u
 
Pozdrav, da li je neko u skorije vreme naručivao nešto sa Ugreen Official Store? Da li ste imali praćenje? Koji god proizvod izaberem piše mi da je "Tracking Unavailable", a čini mi se da je ranije praćenja bilo. Ne bih se kockao sa skupljim proizvodima ako nema 😁

1711286629766.png
 
Mislim da Aliexpress standard shipping uvek ima pracenje, iako kod nekih prodavaca pise da nema.
 
Aliexpress standard shipping uvek ide logistikom koja podrzava pracenje, na Kinezu je da odabere koja je to, ali mora da ima pracenje, greska je na platformi sto pise da nema.
 
Tri puta sam video slicnu gresku za standard u informaciji pri narucivanju, i zanimljivo svaki put je bilo poslato preko poste Singapura. Evo i ja cisto da potvrdim isto to sto rekose ljudi iznad mene, standard posiljke uvek imaju pracenje
 
kako se koristi opcija "3 from"?
Ranije mi se pojavljivala opcija da kada kupim 3 stvari mogu da izaberem poklon, sada nema vise poklona?

i kako se salju te stvari koje kupim na taj nacin, kao jedan paket ili kao nezavisni paketi?
Ide sa pracenjem ili bez?
 
kako se koristi opcija "3 from"?
Ranije mi se pojavljivala opcija da kada kupim 3 stvari mogu da izaberem poklon, sada nema vise poklona?

i kako se salju te stvari koje kupim na taj nacin, kao jedan paket ili kao nezavisni paketi?
Ide sa pracenjem ili bez?
Mozda samo trenutno ne izbacuje poklon, mozda je bug, izbrisi cash aplikacije. I da, uglavnom budu spakovani svi zajedno jer idu iz istog magacina, i naravno ima puno pracenje.
 
aj probacu sa brisanjem kesa,
posto mi nigde ne izbacuje poklon, a bilo je

Znaci ide kao jedan paket.
 
aj probacu sa brisanjem kesa,
posto mi nigde ne izbacuje poklon, a bilo je

Znaci ide kao jedan paket.
Pricam za varijantu kad se uzima 3+1(poklon), ako narucis 5,6 stvari, mogu i na 2 da podele.
 
Meni samo jednom dalo poklon (3+1) i nikad više. Neka neko potvrdi da je dobijao svaki put ili više od jednom.
 
Tri pitanjca:

Kupovinu na AliEx obavljam iskljucivo iz browsera na desktop racunaru (i tako imam nameru da ostane).
Nisam instalirao AliEx app na svom android telefonu jer ne zelim nikakve dodatne aplikacije na telefonu gde mi je app za pristup banci (i tako imam nameru da ostane).

E sad', posle nekog vremena, dosadilo mi je da dobijam neke (ocigledne) ponude kroz poruke prodavaca preko AliEx-a, ali ih ja preko browser-a na desktop-u na racunaru ne mogu videti vec mi se savetuje 'check app'.

Palo mi je na pamet da nabavim neki tablet, koji cu (eventualno) koristiti za proveru tih poruka sa kuponima koje mi salju prodavci u moj Inbox. Na taj nacin, na tablet-u nece biti instalirana moja app za banku, pa ce te stvari biti razdvojene.

Zanima me:
1. Da li tablet mora da ima slot za SIM karticu (ne znam da li AliEx trazi neku verifikaciju putem mobilne mreze za uredjaj preko koga zleim da se logujem, lii je moj user-pass na AliEx-u koji koristim za logovanje preko desktop--a dovoljan za logovanje na app preko tablet-a?

2. Da li (posto ne znam kako to izgleda), kada otovrim u okviru app na tablet-u poruku koju mi je prodavac postao i (valjda) vidim 'code' koji mi je poslao, da li mogu da samo iskopiram taj code prilikom kupovine preko browser-a na desktop racunaru, ili bas moram taj code da iskoristim u okviru applikacije na tabletu, i nije moguce iskoristiti code preko browser-a na racunaru?

3. Koji je minimum android sistem potreban za instalaciju AliEx app na tablet-u i da li je moguce instalirati app ako je na tabletu neki custom ROM (a ne zvanicni rom proizvodjaca), npr. LineageOS?
 
Meni samo jednom dalo poklon (3+1) i nikad više. Neka neko potvrdi da je dobijao svaki put ili više od jednom.
Takođe i kod mene samo jednom je bilo 3+1 i to je to, sada samo daju free shipping uz 3+ stvari...
 
Nazad
Vrh Dno