Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

Ja se razmisljam i Logi G502, ima ga za 3.2k din
 
Hvala ali pokusao sam sa navodnicima, bez navodnika, sa minusom bez minusa, dodavao mp3 player i opet ne nalazim nista sto mi daje sigurne indikacije da je to - TO. Ako bi mogao da odradis search pa podelis link bi bila prava stvar.
Jesi li siguran da si u pravoj temi, ovo je Aliexpress tema? Mozda si hteo da napises u Android temi?
 
Screenshot_20230830_151946.jpg
Jesi li siguran da si u pravoj temi, ovo je Aliexpress tema? Mozda si hteo da napises u Android temi?

Ovo je onaj momenat kad se covek zapita ko je ovde lud :) Pa naravno da je AliExpress tema, naravno da je pitanje vezano za AliExpress, ali nisam ja taj ko je promasio temu. Pitao sam za hardverski mp3 plejer na Aliju da oslobodim telefon ove obaveze. Sve sto sam gledao opise ni na jednom nisam nasao da daje cover displej. Ima ovih sto pustaju video snimke ali to ne znaci da mogu povuci sliku iz mp3 taga... Diamond sam member na Aliju i od zahtevanih 1500 poena potrebnih za Diamond membera imam i vise nego duplo... Hvala tebi Zmanicu za info ali mi treba ajtem sa AliExpress sajta... Hvala.
 
Niko ne spori koliko si dugo na Aliju, nego je celo originalno pitanje koncipirano tako da vrlo lako moze da se pomisli da govoris o mp3 plejeru za Android, a teme imaju slican naziv i reci u nazivu, lako se pomesa u brzini.

U svakom slucaju srecna potraga.
 
Hvala lepo drug moj (doticni player iz linka je za windows, nije za Android).

Evo da zamolim jos jednom. Trazim na AliExpresu hardware mp3 player sa color ekranom koji ima mogucnost prikaza slike iz mp3 taga (naslovnu sliku albuma). Posteno sam se oznojio i nisam mogao sa sigurnoscu naci ovako nesto. A tek sam se dodatno oznojio trazeci windows player u aplikaciji za AliExpress. I znam da je tema vezana za AliEkspress ali eto meni treba igrom slucaja bas za AliEkspress jer ne vidim nijednu drugu odgovarajucu temu. Hvala drugu Zmanicu sto je odvojio vreme da mi pomogne kad niko drugi nije, iskreno cenim nameru. Hvala.
 
Pogledajte prilog 402825


Ovo je onaj momenat kad se covek zapita ko je ovde lud :) Pa naravno da je AliExpress tema, naravno da je pitanje vezano za AliExpress, ali nisam ja taj ko je promasio temu. Pitao sam za hardverski mp3 plejer na Aliju da oslobodim telefon ove obaveze. Sve sto sam gledao opise ni na jednom nisam nasao da daje cover displej. Ima ovih sto pustaju video snimke ali to ne znaci da mogu povuci sliku iz mp3 taga... Diamond sam member na Aliju i od zahtevanih 1500 poena potrebnih za Diamond membera imam i vise nego duplo... Hvala tebi Zmanicu za info ali mi treba ajtem sa AliExpress sajta... Hvala.
Starno je do mene,izvinite svi.
Ja bih tražio neki fon sa dobrim zvučnicima i solidnom baterijom. Što bi se ograničio na mp3 forat, nema razloga danas više. Prestar format da bi mu se neko danas posvetio nekim posebnim softwareom.
To sa povlačenjem covera zavisi od sw. playera koji se koristi.
Sa polovnim androidom, novom baterijom i odgovarajućim plejerom sve bi bilo mnogo moćnije i zanimljivije plus lossless formati, plus striminzi plus mnogo toga ....
 
Da li je moguće izbeći vietnamsku verziju sajta aliexpress-a? ili moram koristiti neki page translator na engleski?
 
Da li je moguće izbeći vietnamsku verziju sajta aliexpress-a? ili moram koristiti neki page translator na engleski?
Desava se i kod mene da poneki put prebaci na drugi jezik.
Ovde gore imas opciju da promenis jezik i valutu.
 

Prilozi

  • AE.jpg
    AE.jpg
    66.9 KB · Pregleda: 94
menjam stalno, ali uvek vraća na Vijatnamce
 
I kod mene, ali samo na kompu na poslu, dok na kompu kod kuće radi normalno :unsure:
 
Treba mi preporuka za laptop sleeve 14" i na sta da obratim paznju kada biram?
Takodje bi neki bezicni mis porucio za laptop, da ima mogucnost da se ugasi posle neaktivnosti.
 
Dajte neki predlog za dobru tečnost za čišćenje monitora. Ne mora da je sa AliExpress-a.
Дестилована вода. И нека добра крпа. Могу оне јефтине микрофибер од 150 динара. Или у недостатку чист памук, нпр нека стара мајица ако ти је хитно да обришеш.
Ако монитор није прљав можеш само ударне и мусаве делове са дестилованом водом.
 
Od poznatijih mozda Orico

Hvala za kabl, nisam narucivao ovako nesto.

Od njih mogu da preporucim:


Odlican za sve prilike pa i za bus i avion. Moze da se zaglavi za rucku ispred.

I ove kutije za HDD su mi odlicne, dokujem diskove pa su mi perfektno posluzile

 
Meni danas od Factory stigla mehanička tastatura i moram da kažem da sam prijatno iznenađen, s obzirom da me je koštala malo više od 2000 dinara.

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! RSD2,194.72 66%OFF | 60% Wireless Mechanical Keyboard Bluetooth Dual Mode Hot-Swappable Mini 68-Key Red Switch for PC PS4 Xbox iPhone iPad
Samo da se pohvalim.. Danas i meni stigla, svaka preporuka, radi perfektno..
 
Meni je stigao juče Baseus 65W GaN punjač, 17 dana nakon porudžbine i nisu naplaćene dodatne dažbine (kuc, kuc).
Evo i ja da se pohvalim, jutros stigao posle 15 dana bez dodatnih dažbina, tako da sam super prošao.
 

Prilozi

  • IMG_20230901_121947.jpg
    IMG_20230901_121947.jpg
    100.2 KB · Pregleda: 82
65W moze da izbaci samo ako nemas nista drugo povezano, zatim ti treba i adekvatan kabl (ide uz kombo ako uzimas na superdeals tip C na tip C deklarisan na 100W)

Meni na HP 450 G6 puni apsolutno normalno.
 
Baš ću da probam u ponedeljak na poslu. Inače i meni je stigao za 15 dana, deluje odlično.
 
Potrebna magnetna led lampa za posao i ostalo, ne treba da je nešto jaka što se tiče količine svetlosti ali je potrebno da na jednom punjenju izvuče minimum 6 sati rada.
Na sve to ne treba da ima 3, 5 ili deset različitih modova svetla (strobo i ostale gluposti) već mora da ima samo jedan mod, uključi se i to je to.
Čisto sumnjam da ima tako nešto ali ako znate javite :)

p.s. Kad već imam listu nemogućih zahteva, ovakav form factor i veličina bi bili prava stvar :D
-9591017071203306933.jpg
 
Mislim da ti je isplativije da pratiš lidl. Često imaju u ponudi razne lampe odličnog kvaliteta za pristojan novac + ne pitaju kad imaš reklamaciju, odmah menjaju. Ako te zanima kakve su lampe, odeš na lidl.de webshop. Jedino ako ti je hitno.
 
Treba mi konkretan model ili proizvođač, ne znam sta je dobro..
 
Za par evra više imaš punjač za laptop, više telefona, a svakako i ako ga koristiš za jedan telefon, radi sa manje od 50% kapaciteta, manje se greje itd. Imaš na prethodnim stranicama, kačio sam link, baseus 65w sam platio oko 18.5e.
 
Nazad
Vrh Dno