Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

Kupio Anker (Soundcore) Space A40 i soundcore 2 za 65$. Videćemo koliko će me carina usrećiti
 
RSD9,082.91 33%OFF | Anker Soundcore Motion+ Bluetooth Speaker with Hi-Res 30W Audio, Extended Bass and Treble, Wireless HiFi Portable Speaker

Čuo sam da je "Anker Soundcore Motion +" odličan zvučnik. Takođe trenutni popust je dobar (kada se ode na coins, popust je 21.75 dolara, tako da ukupna cena izađe - 62,26 dolara) Da li je neko kupovao? Interesuje me da li je platio carinu i pdv (koliko?). S obzirom da njihove proizvode u Srbiji dostavlja Fedex, verovatno se plaća neka naknada i za njih.
Motion+ je fenomenalan. Evo poređenje sa JBL 6: https://www.rtings.com/speaker/tool...-flip-6/7060/30417?usage=10159&threshold=0.10

U padajućem meniju može da se izabere poređenje sa drugim bežičnim zvučnicima, a na tom sajtu ima i kompletna recenzija za zvučnik.
Ako neko ima priliku, na nemačkom Amazonu se može naći na popustu za 73€.
Kupio Anker (Soundcore) Space A40 i soundcore 2 za 65$. Videćemo koliko će me carina usrećiti
Meni je SC 3 u NS prosao bez carine.
Bacite pogled na poređenje njih sa Motion+. Jedino što je teži, sve ostalo je prilično bolje kod njega i dođe "best buy".
 
Ima posebna tema za zvucnike... Sc3 i motion ne mogu ni po ceni da se pored, nisam zahtevan pretarano, sc3 mi radi posao extra za 27eur koliko je placen, a kuljen samo zbog cene i sto je type c punjenje, da imam i njega pored sc2, koji godinama vec savrseno fercera.
 
Javljajte ako naletite na dobru cenu za sc2 ili jos bolje sc3.
 
Bilo u aprilu/maju na super deals, sc2 bio koliko se secan 18-19e,a sc3 do 30eur.

Posle toga nisam primecivao da je bilo tako dobrih ponuda za Anker.
 
Valjaju li čemu essager GaN punjači ? Ovaj mi je zapao za oko
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! RSD1,040.60 60% Off | Essager 33W GaN USB C Charger Digital Display PD Fast Charging For iPhone 13 12 Max Pro iPad For Xiaomi Poco Samsung Charger Es

Ili je bolje ići na Baseus ?
 
Ja bih, iskreno, isao na Baseus. Ne znam da li je do mene ali meni za ovog Essagera izbacuje cenu oko 10e, a za Baseus 17-19e i to ne onaj GaN Lite vec GaN5Pro sa sve kablom od 100w.
Mislim da je za te novce odlična kupovina, čak i ako te izbaksuzira carina. Podržava brdo protokola i raspon voltaža, ja ne znam da li ima nešto što ne može da puni.
Ja ga imam neke dve tri nedelje i nosim samo njega (Telefon, laptop, bt zvucnik, etc)
Ima ovde ljudi koji ga koriste duže pa možda sačekaj njihov savet. Ima ga redovno po toj ceni, ne bi trebalo da nestane :D

Nevezano za post iznad, naručio sam pre 40ak dana Razer Deathadder essentials za 14.5e :D Mislio da je sprdnja, kad ono međutim. Stiglo sve, ne znam u čemu je fora ali nov je miš, samo je pozadi na kutiji kineska deklaracija, jelte ...
Sinoć mi je iskočio za 12e, naručio sam ga ponovo. Jednostavno nisam mogao da odolim, pa nek stoji, leba ne jede. Za slične pare sam uzeo i Viper Mini, Logi G102, nijedan problem tipa dve godine unazad.
 
Narucio sam isto taj Razer miš ima par godina samo sa Bangood-a, dosao regularno zapakovan radi bez problema, bio je nesto do 20$.
 
Ja sam platio Viper Mini u mađarskoj na nekoj akciji 20 i neki EUR, evo miš godinu dana me već služi odlično. Mislim da su kod nas cene malo previsoke za Razer miševe ali ok
 
Valjaju li čemu essager GaN punjači ? Ovaj mi je zapao za oko
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! RSD1,040.60 60% Off | Essager 33W GaN USB C Charger Digital Display PD Fast Charging For iPhone 13 12 Max Pro iPad For Xiaomi Poco Samsung Charger Es

Ili je bolje ići na Baseus ?
Za 4.4e vredi ako ti ne treba brzi punjac od 25W. Za 10e ne vredi, ima toocki 67W GaN (ili Baseus za 17e)
 
Narucio sam isto taj Razer miš ima par godina samo sa Bangood-a, dosao regularno zapakovan radi bez problema, bio je nesto do 20$.

Čitao sam neke komentare da Razer softver sve regulano vidi. Kao da su originali.
 
Znam da sam kucao "Serial Number" na Razer stranici i izbacili su mi tačan "Product Number", ako su kopije onda ih je sam Razer štancao.
 
Vidi se ono odmah po pakovanju i težini miša, a može se dodatno i na te načine ustanoviti da je orginal.
 
Ima li neki mp3 player koji prikazuje "album art", naslovnu sliku albuma? Trazio sam ali to niko ne izbacuje u opis a na screenovima se ne vidi sa sigurnoscu ima li ovu opciju. Probao sam pretragu na razne nacine ali bez nekog uspeha. Ako ce neko pitati da li mi bas treba ova opcija, da bas mi treba jer mi je onda uzivanje u muzici potpunije, sta cu znaci mi. Odrastao sam uz ploce gde bi 14 godina stariji brat pustao albume a ja uzimao cover i gledao u njega pokusavajuci da shvatim zasto slusa odredjene gluposti koje tada nisam razumeo.... Hvala unapred.
 
Najgori mis IKAD! 2 puta menjan u nasoj radnji, skrol im je skrnav za sve pare.
 
Ima li neki mp3 player koji prikazuje "album art", naslovnu sliku albuma? Trazio sam ali to niko ne izbacuje u opis a na screenovima se ne vidi sa sigurnoscu ima li ovu opciju. Probao sam pretragu na razne nacine ali bez nekog uspeha. Ako ce neko pitati da li mi bas treba ova opcija, da bas mi treba jer mi je onda uzivanje u muzici potpunije, sta cu znaci mi. Odrastao sam uz ploce gde bi 14 godina stariji brat pustao albume a ja uzimao cover i gledao u njega pokusavajuci da shvatim zasto slusa odredjene gluposti koje tada nisam razumeo.... Hvala unapred.
MPC-HC
 
Da li je neko kupovao USBC kablove na aliju da imaju 20-40gb transfer / display za monitor koji podrzava usbc ulaz i da provereno radi.
Kad trazim ovde kod nas u Srbiji jedino mi u ponudi Apple Thunderbolt 4 Pro koji kosta 20k+ :D
 
Kad smo kod usb c kablova, dajte predlog za neki bez ovih sleeve a da su 2m. Vidim da su svi krenuli da forsiraju to a skuplja više prljavštine.
 
Taj DeathAdder Essential je i najjeftiniji Razer miš, nije neki kvalitet. Viper mini je kvalitetniji.
 
Vrh Dno