Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

Na tom linku je meni $38.05, free shipping. Ulogovan u svoj acc.
Edit: stoji Sold out, oprosti
 
A sta niko ne koristi ove kodove?

Coupon: 2/9$ 👉 AE2ZNAF
Coupon: 4/29$ 👉 AE4ZNAF
Coupon: 5/39$ 👉 AE5ZNAF
Coupon: 8/69$ 👉 AE8ZNAF
Coupon: 10/79$ 👉 AE10ZNAF
Coupon: 12/99$ 👉 AE12ZNAF
Coupon: 20/159$👉 AE20ZNAF
Coupon: 40/299$👉 AE40ZNAF
Coupon: 80/499$👉 AE80ZNAF
 
Koristimo, koristimo :love:
 
Pozdrav, zanima me da li neko ima iskustva sa kupovinom komponenti sa alija, i ako ima, kakva su? Konkretno gledam ram memoriju, a mozda i procesor.
 
Ako već nisi na Am4 platformi nemoj ni da razmišljaš o njoj, bacaš pare samo.
Imaš i dobre am5 combo dealove isto na Aliu.
Nisam na AM4 platformi, to me i koci od narucivanja procesora.
Sto se tice narucivanja ostalih kombo-a, radije ne bih. Procesor mozda moze nekako i proci ispod radara, ali ploca vec tesko. A opet ako kasnije imam problem sa njom sta onda?
Ovako, nekako verujem najmanje je sanse da nesto fali procesoru, i to bi se i isplatilo naruciti.
Samo sta, i koji procesor? A opet da mi ostale komponente ne izadju papreno u odnosu na AM4, jer moram bukvalno sve da menjam posto je platforma koju ja koristim 'maximalno' zategnuta, i vise nema dalje. Masina mi je jednostavno prastara, i sta sam nadogradio, nadogradio sam. Mora novo da se kupuje. Zato i razmisljam da li se upustati u to jer to trenutno nisam planirao, a cena procesora me 'provocira' da o tome razmisljam. :)

@CrazyUki slicno pitanje sam imao i ja prosle godine. Za procesor (ako kupis prodavca sa dobrom reputacijom) je 'ok'. I sam trenutno koristim prastari Xeon E5450 koji sam upravo narucio sa AliEx-a pre nekih... 7-8 godina. Evo ga radi. :)
Za RAM, ...dobices verovatno fake na kome pise 'Kingston'.
 
Poslednja izmena:
Stigli daljinci, uzeo sam dva komada posto je jedan za rezervu.

Oba daljinca rade i podesavaju se lagano, ostavio sam fotku uputstva ispod.

Boja na daljincu nije nekog bajnog kvaliteta ali to je ionako sekundarno.

Crveni led bljesti kao nenormalan i to na svaki pritisak dugmeta, tako da kome smeta to, spremajte traku.

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $1.62 55%OFF | 2/1PCS Universal Television Remote Control for TV STB DVD VCR SAT HIFI DVB Set Top Box Amplifier 6 Keys Learning Remote Control
Uzimao sam ja
 

Da li je neko probao ovako nešto? Potreban mi je za Pioneer AV receiver (vsx-420-k). Originalni daljinac je ogroman sa lošim tasterima. Treba mi samo kontrola za volume.

Jesam, radi dobro. Ja sam upotrebio , pali - gasi, jaće-manje, mute, a ona dva dugmeta za kanale sam isprogramirao kao slektor za TV - DVD. Jedina mu je zamerka IR senzor koji hvata oko 3 metra
Možda ovaj ima veći domet


 
Poslednja izmena:
A sta niko ne koristi ove kodove?

Coupon: 2/9$ 👉 AE2ZNAF
Coupon: 4/29$ 👉 AE4ZNAF
Coupon: 5/39$ 👉 AE5ZNAF
Coupon: 8/69$ 👉 AE8ZNAF
Coupon: 10/79$ 👉 AE10ZNAF
Coupon: 12/99$ 👉 AE12ZNAF
Coupon: 20/159$👉 AE20ZNAF
Coupon: 40/299$👉 AE40ZNAF
Coupon: 80/499$👉 AE80ZNAF
Hvala. Naručio vatrenog šišmiša za 93.33 dolara 😂
 
Nisam na AM4 platformi, to me i koci od narucivanja procesora.
Sto se tice narucivanja ostalih kombo-a, radije ne bih. Procesor mozda moze nekako i proci ispod radara, ali ploca vec tesko. A opet ako kasnije imam problem sa njom sta onda?
Ovako, nekako verujem najmanje je sanse da nesto fali procesoru, i to bi se i isplatilo naruciti.
Samo sta, i koji procesor? A opet da mi ostale komponente ne izadju papreno u odnosu na AM4, jer moram bukvalno sve da menjam posto je platforma koju ja koristim 'maximalno' zategnuta, i vise nema dalje. Masina mi je jednostavno prastara, i sta sam nadogradio, nadogradio sam. Mora novo da se kupuje. Zato i razmisljam da li se upustati u to jer to trenutno nisam planirao, a cena procesora me 'provocira' da o tome razmisljam. :)
To zavisi samo od tebe koliko si spreman da platis. Ako ides skroz na nove komponete onda bolje da sklopis AM5 platformu. Ja sam skoro maximalno nadogradio AM4 platforimu i preskocicu AM5. Stavi na papir koliko ce da te kosta AM4 i AM5 pa prelomi.
Ja sam cak narucio i plocu za Intel Ivy bridge procesor pre jedno 6 godina i prosla je bez carine, nikakav problem nisam imao sa njom. Procesori se definitivno isplate za naruciti, sve je original i prolazi bez carine bar u Beogradu.
 
@kalehrl javi utiske i kako je proslo kod carine kad stigne. Ja jurio kupon od 20$ da ga porucim danas sa njim i oni izbace taj od 20, tako da sam odustao.
 
To zavisi samo od tebe koliko si spreman da platis. Ako ides skroz na nove komponete onda bolje da sklopis AM5 platformu. Ja sam skoro maximalno nadogradio AM4 platforimu i preskocicu AM5. Stavi na papir koliko ce da te kosta AM4 i AM5 pa prelomi.

Ja sam tako isto pre godinu dana. Sa starog i5 6500 sam prešao na AM4. Ploča b450 me je izašla povoljno oko 5.000,00 dinara polovna. Procesor 110€ 3800x (Kina), a ram 32 GB 3600 Mhz oko 9.000,00 . Kupio sam i KC3000 1 TB za oko 8.400, dinara. Sve ostalo mi je iz stare mašine. Verovatno ću i ja da preskočim AM5. Za ono šta radim COH2 , PS2 mi je ovo i više nego dovoljno. Mada, bilo bi dobro da uleti neka grafika. Sada sam na 1060 6 GB.

Stavi sve na papir pa vidi šta ti se isplati. Ja sam prestao da pratim cene posle moje kupovine. Primetih samo da je NVME baš otišao sa cenom.
 
Mogu oni kodovi na AM5 procesore iznad? Gledam jutros 7500F za 13K bez kupona. Jedino lose sto nemam kesa na kartici, hahaha. :D
 
A sta niko ne koristi ove kodove?

Coupon: 2/9$ 👉 AE2ZNAF
Coupon: 4/29$ 👉 AE4ZNAF
Coupon: 5/39$ 👉 AE5ZNAF
Coupon: 8/69$ 👉 AE8ZNAF
Coupon: 10/79$ 👉 AE10ZNAF
Coupon: 12/99$ 👉 AE12ZNAF
Coupon: 20/159$👉 AE20ZNAF
Coupon: 40/299$👉 AE40ZNAF
Coupon: 80/499$👉 AE80ZNAF
Meni izlazi da su ovo kuponi za prvu kupovniu, jel je uspeo neko da iskoristi ove kupone?
 
Koristio za par kupovina sinoc, posle par puta isto pokusao da li prihvata i sve fercera..
 
Stigla i kineska Mi 2K, radi sve kako treba i Mi Home vidi i nju i verziju koju sam kupio kod nas.

Uz kameru ide i punjac sa adapterom za EU uticnice.

Sa telefona kacim i probao sam da smanjim malo dimenzije fotki, ako su prevelike, zamolio bih moderatora da odradi resize.

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $18.72 64%OFF | Xiaomi IP Camera 2K 1296P 180° Baby Security Monitor Webcam Night Vision Video AI Human Detection Surveillance Mi Smart Home
Pogledajte prilog 434486Pogledajte prilog 434487

Preporuka za neku napolje a da nije nesto skupa?
Gledao neku na buvljaku ali rizik da li to radi,doduse nova.
 
Eo šta uzeh od svih onih kupona (10+5+0.5+0.5+0.5+0.5+0.5+0.5) od merge i kombinacija sa sniženjima s koinima.

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $1.30 30%OFF | Musical Note Bow Tie Guitar Piano Stave Adult Children Bowtie Novelty Handmade Butterfly Wedding Party Men Gift Accessories

Kupih onu leptir mašnu sa kartama izašlo me 0.83$

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $31.55 35%OFF | Luxury Men Smart Watch Fitness Tracker IP68 Waterproof Sport Watches Digital OLED Bluetooth Call Smartwatch For IOS Android 2023

Kupih ovaj smartvoč za 16.64$ iskoristih kupon deset dolara plus ono sniženje 4$ na 29$ dolara plus 4% koinima. To je neka verzija dt70. Trebalo bi kao neka zablaze vibe da je. Ne znam. Lijepo mi izgleda sa smeđim kaišem i jedan od rijetkih koji se šalju u Bih. Uglavnom se u bih šalju ti generički smartvočevi ovaj je najskuplji sa fri šipingom za bih. Inače i ne vidim smisao nit mi treba, ali nisam znao na šta kupon od 10$ da potrošim nit za Bih ima tona opcija.

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $3.93 62%OFF | PRO 90 Wireless In Ear Headphone Smart Touch Bluetooth-Compatible Stereo HiFi Headset Large Battery Life Music Gaming Earphones

Uzeh ove slušalice za 3.37$ iskoristio 0.5$ i zera koina. Za poklona nekim klincima za rođendan. Oni se lože na slušalice, a ok su im ove lošije slušalice.

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $14.18 27%OFF | Men Smart Watch Full Touch Screen Digital Fitness Tracker IP68 Waterproof Sports Smartwatch for Women Xiaomi Huawei Phones 2023

Kupon od 5$ iskoristih na ovaj smartvoč plus još tu je išo i onaj popust od 2$ na 9 potrošenih i malo još koina pa me izašlo 6.2$

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $2.16 48%OFF | Foxanry Prevent Allergy Silver Color Earrings for Women Creative Cute Flowers Tassel Accessories New Trendy Party Jewelry

Žena tjela ove i uzeh joj s dobrim popustom na koinima 50-60% plus oni 0.5$ izašle 0.35$

Uglavno klikćem ko maniak i sve pretražim preko slika pa i ručno pa dodam u korpu pa u viš list i dok ne nađem ko daje s koinima najveći popust ne idem dalje. Međutim ovaj sat ne nađoh za ovu il sličnu ilmalu cifru sa popustom sa koinima.
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $3.78 20%OFF | UTHAI CE72 Creative Trend Belt Watch Fashion Personality Men's Student Couple Quartz Watch

Uzeh žutu verziju. 3.9$ samo po dolara kupon iskoristit. Nije to to kad se ne iskoristi. Kontam da nije loš pokoon ovaj satić.

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $2.40 41%OFF | Football Player Figure Soccer Star Keychain Bag Pendant Collection Doll Star Sports Key Chain Action Figures Souvenirs Toy Gifts

Uzeh ovo s kuponom po dolara i koinima 0.89$ pa opet ko neki poklon tj dio poklona za nekog klinca

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $5.31 60%OFF | Wireless Earphones Stereo Surround Power Display Intelligent Noise Reduction Music Game Earbuds Bluetooth-compatible Earphone

Uzeh i ove, lijepe su mi i bile 44% s koinima, jes da je oko 5$ šiping pa su mi uz kupon izašle ove slušalice 7.73$

Inače sa Aliexpresa u Bih ne šalju anker, Baseus, Lenovi i nikakve brendirane slušalice.

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $1.35 45%OFF | Shockproof Clear Soft Case For Xiaomi Redmi Note 12 4G 12 Pro Plus Silicone Back Cover for Redmi Note 12S 4G 12C 10C 9A 9C A1 A2

Uz koine i po dolara popusta 0.37$ me izašla maskica za redmi 12 pro 5g.

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $0.97 43%OFF | Tiny Small Dainty Ring Set For Women Gold Color Crystal CZ Midi Finger Rings Wedding Anniversary Jewelry Accessories Gift KAR229

Ovaj prsten sa tri prstena mi izašao 1.06 s koinima i kuponom po dolara.

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $2.10 70%OFF | Girls Ballet Shoes Canvas Soft Sole Ballet Dance Slippers Children Kids Practise Ballerina Shoes Woman Dance Shoes Yoga Shoes

1.18$ platih s koinima i kuponom po dolara. Za ćerku za balet. Inače ođe u BL su 10-13 eura.

Šta vi kupujete i šta ste pazarili od onijeh kupona od merge i onih aniversari kupona, koina..
 
Kupih onu leptir mašnu sa kartama izašlo me 0.83$
skupo 😂 😋 - digli su cene duplo

leptir.jpg



120w.jpg
 
Izvinjavam se sto vas 'davim' i dalje sa pitanjima oko slusalica.
Ako je neko uzimao... Baseus slusalice, kakve su u odnosu na njihov pandan kod Ankera?

Drugo pitanje... znam da preko aplikacije Anker slusalice mogu da se podese da prilagode tonove jazz, rock, i ostalim zanrovima. Ali generalno, negde sam medju komentarima kupaca na AliEx-u, za neke od Anker slusalica (ne znam za koje) procitao da su Anker slusalice fokusirane na jak bass, i da nisu preporucljive za nekoga ko nije toliko lud za basom, vec vise slusa npr. rock. Koliko ima istine u tome? Je li bass to 'nesto' sto pravi toliki hype sa Anker slusalicama?

Trece pitanje:
(teoretisem)... Ako bih npr. uzeo neki USB bluetooth predajnik i priljucio ga na maticnu plocu. I (valjda moze) iz windowsa podesio da se na taj bluetooth predajnik povezu neke Anker slusalice (moze i ove npr. a20i, ili neki over-ear) model, da li bi to radilo, i kako bih u tom slucaju podsio equilizer da mi se prilagodi za rock muziku? Morao bih verovatno u sound settings-u zvucne kartice da podesavam, tj. Anker se oslanja na aplikaciju na mobilnom za ta podesavanja, ali kako za podesavanja na desktop-u? Jel' mozda ima svoj program za Windows/Linux ili te slusalice nisu ni planirane za tako nesto?

Mozda su mi pitanja, a verujem da i jesu, 'cudna' ali ne razumem se preterano u ovu tematiku, pa pitam. I dalje se sve generalno 'vrti' oko ideje da koristim slusalice za npr. gledanje filma, dok lezim na krevetu, i zelje da nema 'laga' izmedju zvuka i slike ako koristim BT slusalice, a vrlo je verovatno da ga moze biti. S'druge strane, malo mi bez veze da od racunara do kreveta razvlacim 3-4 metra kabla za 'zicane' (over-ear) slusalice.
 
Nazad
Vrh Dno