Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

Pa da to da te nateraju da uzmeš DHL i UPS.Da te oni oderu. Najbolje je ako imaš nekog u EU preko amazona da naručiš.Pogotovu u SLO
 
U Makedoniji je opsti haos sa posiljkama koje idu preko Madjarske ( RR...HU i UB...HU )



@Burgija

Nisam siguran da li je na AE moguce naci dobru kopiju Xiaomi punjaca ,
a vecina univerzalnih GaN punjaca ne podrzava Turbo punjenje
 
Koliko lako ispadaju iz usiju te A20i ? Jel' bas moras da se 'potrudis' da ispadnu, ili se to uopste ne desava?
Nedelju dana evo od kako su kod nas, ne dešava se nikako. Strašno su lake i nekako lepo legnu, u teretani ni da mrdnu. Što je neko rekao "za te pare" apsolutni no brainer!
Liberty 4 NC ispada pri trčanju, ne baš lako ali desi se da ispadne.

Možda je sve ovo i subjektivno.
Govorim iz ugla nekoga ko se 4 godine muči sa Samsung bubicama i ispadanjem, dok nisu "obogaćene" adekvatnim (spinfit i double flange) nastavcima.
 
Pošto se u zadnje vreme dosta pominju mini pojačala za ugradnju da pitam vezano za tu temu, možda neko zna.
Hteo bi da uzmem pojačala sa BT konekcijom ali koja mogu da se povežu u stereo konfiguraciju i da rade kao jedan "sistem".
Kao što rade bežične bubice, imate levu i desnu tj. levi i desni kanal za stereo zvuk ali se na telefon konektuju kao jedan "uređaj".
Da pojasnim:
hteo bi da napravim bežične zvučne kutije, bukvalno bežične, ali da rade u paru, kao levi i desni kanal. Kutije bi bile bas reflex i
svaka bi imala po dva zvučnika (visokotonac i mod-low-tonac) ili možda čak i tri drajvera...
Verujem da ovakva rešenja postoje na aliju samo ne znam kako da ih iskopam.

Znam da postoje i ostale opcije koje su ljudi već koristili i koja ću i ja iskoristiti ako ne uspem elegantnije rešenje da nađem a
to je da uzmem pomenute bežične bubice, raskopam ih, uzmem klasična pojačala bez BT-a, spojim bubice na njih i to će raditi
ali bi ipak voleo da imam i stand by režim kada bi potrošnja baterija bila smanjena dok zvučnici ne rade tj. kad je BT diskonektovan.
 
Screenshot_2024-03-23-14-07-25-610_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Znam da ste skoro pisali ovde o punjačima, ali ne mogu da nađem, ni search ne pomaže. Kakva je ova marka?
 
Kako ste prolazili sa carinom za ove procesore? Koju cifru kinez napiše? I mene nešto svrbi da se upgrade-ujem na 5700x sa 3600
 
Kako ste prolazili sa carinom za ove procesore? Koju cifru kinez napiše? I mene nešto svrbi da se upgrade-ujem na 5700x sa 3600
Prolazi sigurno bez carine, javljam kad stigne moj
 
Stize mi danas Baseus 65W sa displejem za napon pa cu da ti kazem iz prve ruke vredi li, mozes da uzmes za 6-7-8$ sad sa kuponom

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out!
US $12.47 62%OFF | Baseus 65W PPS Car Charger USB Type C Dual Port PD QC Fast Charging For Laptop Translucent Car Phone Charger For iPhone

Inace imas i jeftinije tipa Toocki, Essager.

Ovde imas pregled nekih, ukljucujuci i Baseus. Kako snaga ide navise bas se dosta greju tako da je meni 65W plafon iako ga vadim iz upaljaca kad nisam u kolima.


@DjoleMC @kibicer @TsarOfZanzibar i ostali zainteresovani

Isprobao na brzinu danas sa Samsung S20FE - na USB A portu registruje Fast Charge a na USB C portu registruje Super Fast Charge tako da to radi kako treba.

Displej prikazuje u krug napon koji prima, napon koji daje, jacinu struje koju daje.

Na Hondi Jazz pasuje bas fino, ne landara, ne ubacuje se tesko i sl. tako da su dimenzije dobre.

Ovako na prvu loptu sve ok.
 

Prilozi

  • 20240322_122946.jpg
    20240322_122946.jpg
    237.4 KB · Pregleda: 74
  • 20240322_181403.jpg
    20240322_181403.jpg
    54.4 KB · Pregleda: 73
  • 20240323_123701.jpg
    20240323_123701.jpg
    191.6 KB · Pregleda: 72
  • 20240323_123836.jpg
    20240323_123836.jpg
    216.2 KB · Pregleda: 70
Kako ste prolazili sa carinom za ove procesore? Koju cifru kinez napiše? I mene nešto svrbi da se upgrade-ujem na 5700x sa 3600
Ja sam prosao bez carine negde krajem januara, tako nesto, isti upgrade sam napravio, sa 3600 na 5700x. Ne secam se iskreno sta su kinzi stavili kao vrednost/cenu, bio sam odusevljen sto sam cpu uzeo za 10k manje nego kod nas :D Ove cene sada su smesne
 
Kako ste prolazili sa carinom za ove procesore? Koju cifru kinez napiše? I mene nešto svrbi da se upgrade-ujem na 5700x sa 3600
Nikad nisam platio carinu ni na jedan procesor poslat sa Alija. A narucio sam do sada 4 procesora. Stize u koverti, tako da ne "bode oci" carini. Naruci slobodno
 
Narucen Crucial P3 PLUS od 2 TB za 63eura. Greskom narucio misleci da je P5 PLUS. ;)
Sad ne znam da li ga vrijedi ubaciti u nov laptop kao drugi ili proslijediti dalje...
 
Jel' $117 za R7 5700x 'ok' cena kod cp u Store? Mislim... nisam pratio, pa me zanima da li je pre ove Anniversary akcije bila niza ili su je kinezi napumpali pre pocetka akcije (pa sada kao daju popust)?
Zagolicali ste me da o tome razmisljam, mada CPU je samo deo slagalice cije ostale delove nemam, pa se razmisljam da li da se upustam u sve to.
 
Mislim da na tu cenu imaš još dodatni popust kad ga dosad u korpu tako da isplati se sigurno
 
Može li neko da proveri da li može da naruči firebat t8 pro sa konf N100 8GB 256GB? Samo za ovu konfiguraciju izbaci da ne može da se pošalje u zemlju.
 
Jeste odlična, meni izbacuje $90. Naručio bih ga, ali pošto je neko pomenio da Windows zna da zakuca na 100% (a on mi treba), za sad sam odložio.
 
Slucajno sam platio neki product, kako da ga cancelujem na aliepxresuy ?
Payment being verified
This order is being verified, which may take up to 24 hours to complete. During this period, you won't be able to modify your order.

edit : Your order has been cancelled successfully. Select "Refund Information" to check the details of your refund.

Koliko ce mi biti novac zarobljen , nije mali iznos 35e :] Bukvalno sam aktivirao kupon isao next i nisam video da sam kliknuo buy now!
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno