Šta je novo?

Alcatel OT 995 (ICS za 200e)

ma brat mi doneo iz svajcarske,polovan u full opremi,lepo ocuvan za 90e za devojku i pre2 za mene,on je bio.. pa duplo skuplji
 
Ja pomislio da je u pitanju Pre 3
hp-pre-3-top-rm-eng.jpg
 
Poslednja izmena:
Los prevod sa ruskog :d
 
Deluje stvarno lepo. Ako radi tecno, zaista bi bilo lepo videti ga kod nekog od provajdera (pp Telenora).

O2X via TT
 
Nije skup, da li ga je neko kupio??

Beli mi se jako svidja:



Mislim da je Alcatel uradio odlican posao.
 
Poslednja izmena:
Ovaj telefon ne vredi ovoliko.

Kada je pokrenuta tema, u tom trenutku po ceni od 200e, e to bi bio best buy, ne vidim logiku da neko da ovoliko para za ovaj telefon.
Sada za ovaj kes moze da se uzme LG Optimus 2X star 1 dan ili par dana, SE Arc S..
 
Poslednja izmena:
Pa najavljena je cena 200e bez taksi i ostalih stvari. Cena je oko 215-220e. Zasto ne vredi? Sta ima bolje za ove pare?
 
Ovaj telefon ne vredi ovoliko.

Kada je pokrenuta tema, u tom trenutku po ceni od 200e, e to bi bio best buy, ne vidim logiku da neko da ovoliko para za ovaj telefon.
Sada za ovaj kes moze da se uzme LG Optimus 2X star 1 dan ili par dana, SE Arc S..

Tako je. Nov 2X/O3D ima za taj novac. Ovaj se ne isplati iznad 180e u vrh glave.
 
A jel bi ti kupio? Pored doplate od 20e za mnogo bolje telefone tek izvadjene iz paketa? Hebe mi se za takse itd, da se pojavio pre par meseci za ovaj kes i ajde, pre bih uzeo SGS i SGS + nego ovo, Optimus 2X da me pricam.
 
Prvi put cujem da Optimusi i Arc S mogu da se uzmu novi sa 2 god. garancije za 215e.
 
Ne mogu za 215e, ali 230e... :)
Arc S je nesto skuplji.
 
Ja onaj Optimus 2X ne bih uzeo ni za 100 da mi nude iskreno.
Ali mislim da nema za 230e. Sim free, nov sa garancijom. Da li se upste proizvodi taj krs vise?

Mislim da ovaj vredi 215e.
 
Poslednja izmena:
Jeste Optimus 2X sa solidnim hardverom ne bi uzeo za 100e a uzeo bi neki mucni Alcatel koji je trebao da izadje jos pre 6 meseci po jos nizoj ceni.

Imas temu, neki clanovi kazu da xda ekipa sredjuje kameru i audio kvalitet na O2X a to su bile moje najvece zamerke.. u oglasima ih ima od 230-260e, stari 1- par dana e sad kolika je garancija.. U svakom slucaju da imam 215e skrpio bih jos malo za O2X, Se Arc S ili SGS II polovan, za ovaj Alcatel bih dao jedva 180e za nov telefon.

Nisi izgleda svestan koliko su pale cene u poslednje vreme, a ovaj model prilicno kasni..
 
Ima li novosti? Da li ga je iko uzeo?
 
Videh ga danas u Uscu, u Big Bang radnji, beli model. Bio je ugasen, nisam ga palio, ali deluje jako cvrsto, i stvarno mi je lep.

Cena: 25k. PMM - previse da je 20k, bila bi to kul kupovina.

I jedno pitanje, iako je vrv vec pominjano u temi: on fabricki nema ICS, nego je samo obecan, ili mozda ima? 'Fala! :)
 
Utoliko gore jer je 25 000 din bas previse za ovaj model, da je od 17-20k pa i da razumem kupovinu jednog Alcatela sa ovim hardverom.. Rekoh vec, ovaj model kasni jedno 6 meseci, slicno kao i Xperia S u visoj klasi.
 
Nazad
Vrh Dno