Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Samo klikam na te besplatne igre sa EPICA, a odigrao sam samo jednu (neku logičku igru HUE). Imam ih 84. Kada će se to odigrati bogte pita.
 
Neće nikad al' će podići cenu naloga za 5$ kad ga budeš prodavao. 😃
 
Au ja imam 478 sad instaliro fallout 3 😀
 
Ako hoce neko steam key za A Plague Tale: Innocence nek se javi na PM

Edit: Otislo
 
Poslednja izmena:
Free na Epicu; preporuke za Industriu, dosta slična igra HL/BioShocku, uskoro izlazi nastavak :D

Pogledajte prilog 439803
Sad probao, Lisa ne mogu da uzmem opet ono age restrikcija, probao incognito ono da me pita za datum rodjenja pa get pa tek onda logovanje, nece a do sad je prolazilo. Zna li neko sta je to na nalogu podeseno jer me nervira?
 
Ja se ne secam kako sam to rešio prosli put, ali mozda da probas drugi browser. Znam da je to u suštini kao incognito sa istog browsera, ali ono, nemas mnogo da izgubiš.
 
Imam i ja isti problem, nisam našao rešenje. Čak sam i njihovu podršku kontaktirao ali džabe, nude generičke odgovore isključivo. Kad, zašto i kako je nalog označen kao "under age" pojma nemam, kako to da promenim ne mogu i to je to
 
Sad probao, Lisa ne mogu da uzmem opet ono age restrikcija, probao incognito ono da me pita za datum rodjenja pa get pa tek onda logovanje, nece a do sad je prolazilo. Zna li neko sta je to na nalogu podeseno jer me nervira?
Ja sam otvorio nalog na bratanca, preko Xbox naloga i naravno stavio pravi datum rođenja zbog čega mnoge igre nisam mogao da mu povežem na nalog. Promenio na Xbox nalogu, lažirao godine da ne smara više sa parental čudima.. ali Epic i dalje smara. Ako neko provali kako se toga rešiti molim da javi.
 
Ko je propustio ima na EPIC u Tomb Raider Definitive Edition
 


Sky nije na popustu, u pitanju je besplatna igra koja se finansira prodajom kozmetike u igri.

Igra je port sa mobilne platforme i mnogo ju je prijatnije igrati sada sa kontrolerom na velikom ekranu. Ovo je u principu konverzija slavne igre Journey u MMO formu. Svakako probajte, kad je već mufte.
 
 
Orcs must die je odlican serijal. Trojka mi do duse nije legla kao prve dve igre. Originalno je bila dostupna samo na stadia servisu, drago mi je sto je servis mrtav
 
Nazad
Vrh Dno