Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

@Strela_m93 - Hvala! Dakle, tako su nas svrstali, sad je jasnije zašto ovog puta ne radi "wordwide" ključ.
Nisam hteo da temu ovoliko skrenem u priču o jednoj jeftinoj igri (kupiću je direktno na Steamu naposletku), ali valjda je dobro da znamo za ovakve situacije i generalno budemo oprezni sa ključevima. Dobro je i što svašta može da se proveri na SteamDB

@morbius - Moguće da ti je problem do igranja na linuksu. Imam Steam deck i znam kako može da varira kompatibilnost od igre do igre, kao i da zavisi od verzije Protona itd.
 
@morbius - Moguće da ti je problem do igranja na linuksu. Imam Steam deck i znam kako može da varira kompatibilnost od igre do igre, kao i da zavisi od verzije Protona itd.

Radilo je posle lepo kad sam probao Proton Experimental. Annapurna Interactive ima dosta zanimljivih igara i preporučio bih vam da ih malo osmotrite. Flower nije među jačima, ali nije ni za bacanje. Problem je jedino što retko daju velike popuste i bundle-ove.
 
Zanimljiv bundle
 
Da li je nekome ostao Saints Row iz martovskog Humble Bundle-a, da je voljan da proda?
 
Kljucevi za Saints Row kostaju manje od 2€.
 
Poblem je što sad svi prodaju ključeve sa restrikcijom, a stavljaju ih pod Global ili EU. Juče sam kupio jedan takav, za koji je pisalo da može da se aktivira u Srbiji i danas je uradjen refund.

Screenshot 2024-03-17 133810.png
 
Na ovom gledam nema limitacija po zemljama, ima dosta podrzanih i jezika, ali moguce sto kazes da se ne moze aktivirati:


Pitaj sallera mozda.
 

Ovaj video objašnjava mnogo toga oko problema sa ključevima. A naš ja problem što smo umislili da je recimo CDkeys bolji od ostalih tipa KINGUIN :)
 
Ok da vam objasnim,vidim da ne znate.....di su seleri tamo je mogučnost ukradenih ključeva

Validni sajtovi,neću ih imenovat.Kupuju na veliko i tu dobiju popust na količinu,ili kupuju na akcijama,,sumer sale,, itd

Kupovina ključa od posameznika je vrlo riskantna,jest da to nisu neke pare,al posle par puta naučićete :p
 
To sam i ja primetio na CDkeys, ne znam koji im je djavo s tim.

Ključ koji si mi dao aktivirao čoveku u EU bez problema, dakle samo je bio zaključan za RUS/CIS zonu. Ja nigde nisam našao ni da postoji verzija te igre koja zaključava CIS, samo global bi trebalo da postoji. Kanda je distributer samo rekao nećemo da prodajemo Rusima zbog politike/sankcija, makni region. Što je zakačilo i nas, ni krive, ni dužne.

Ako vam se nesrećno desi da nabasate na takav ključ, a ne možete da povratite novac, šibnite ga meni, utopiću ga već negde i dati vam nešto slične vrednosti.
 
Kada izađu popusti objavite ih, ne nagađamo na ovoj temi.
 
Ima li slucajno uzeti Elden Ring do 30-35€ ? Ove "ne radi":

1711806135440.png

Na kraju overall izadje oko 40€.
 
Meni izbacuje 38.59 za CDKeys na allkeyshop.

Mislim da za sada nema do 35.
 
Nazad
Vrh Dno