Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Za onaj doki sam video jednu recenicu koja me je iznervirala.
"Inclusive Character Customization". I posle toga mi je sve jasno
 
Ne znam za vas, ali konstantan stutter imam. Obrisao je posle pola sata. Zali boze 60gb cekanja da se skine i instaliranja,
Izgleda da imas previse memorije na kartici :p Meni radi savrseno, a voznja sa motorom me pozitivno iznenadila... Izgleda sa ostalim vozilima klasika, ali motor je pun pogodak! Preporuka...
 
Кључ за Discord Nitro који важи један месец >>>
E38j-JmFs-3Vzz-RgG6-pBBt-3SKD
Замолио бих само да члан форума који искористи кључ то и каже.


  • Open your desktop Discord app or login to Discord in the browser.
  • Click on the Gear icon to go to User Settings.
  • Click on "Gift Inventory", add your code and click "Redeem".
 
Po prvi put mi se desilo da dobijem key za igru koji neće da se aktivira na Steamu. Igra je FLOWER (htela ćerka da je igra). Kod je kupljen na CDkeys (kupovao sam ranije od njih, ali svega par puta) i na sajtu je za ovu igru pisalo "can activate in Serbia". Ali kad sam hteo da je aktiviram, Steam kaže "Not available. Sorry but is not available for purchase in this country. Your purchase has been canceled."
Nemam nameru da se cimam sa korisničkom podrškom CDkeys za 200 dinara. Otišlo.
Zato, ako neko ima Steam registrovan na drugu zemlju, a da želi Flower, javite se i poslaću kod. Ko se prvi javi, ide njemu.
P. S. Naravno da ne mogu da garantujem da će kod raditi.
 
^ I meni je to pocelo da se javlja kod CDkeys, ne verujem da cu vise uzimati kod njih.
Prvi put su mi uradili refund, sada cekam da mi daju gift kupon jednake vrednosti, ali necu vise da se smaram s time.
Kod npr Gamivo nikada nisam imao problema.
 
Po prvi put mi se desilo da dobijem key za igru koji neće da se aktivira na Steamu. Igra je FLOWER (htela ćerka da je igra). Kod je kupljen na CDkeys (kupovao sam ranije od njih, ali svega par puta) i na sajtu je za ovu igru pisalo "can activate in Serbia". Ali kad sam hteo da je aktiviram, Steam kaže "Not available. Sorry but is not available for purchase in this country. Your purchase has been canceled."
Nemam nameru da se cimam sa korisničkom podrškom CDkeys za 200 dinara. Otišlo.
Zato, ako neko ima Steam registrovan na drugu zemlju, a da želi Flower, javite se i poslaću kod. Ko se prvi javi, ide njemu.
P. S. Naravno da ne mogu da garantujem da će kod raditi.
Ako je to ova igra

Moze da se kupi na Steamu u Srbiji. Sigurno si dobio kljuc za drugi region, pisi podrsci i neka ti daju novi kljuc.
 
@Gorth - Da, da, ta je igra. I znam da može da se kupi odavde direktno na Steamu, ali sam hteo umesto 6,5 da prođem jefitnije (kao mnogo puta ranije) pa sam kupio za 1,7 ali sam eto prvi put naleteo na mućak. Drago mi je da bar kod kolege radi. I naravno da sada ne mogu da tražim novi kod kad je aktiviran.

@morbius - Uživaj, nadam se da ima kod tebe ko da igra ovakvu laganu opuštalicu (igrali smo je ćera i ja nekada, pirata, pa je htela sada da odigra sama).
 
[@morbius - Uživaj, nadam se da ima kod tebe ko da igra ovakvu laganu opuštalicu (igrali smo je ćera i ja nekada, pirata, pa je htela sada da odigra sama).

Hvala lepo, i treba mi je jedno dobro opuštanje. Na žalost, ništa od toga jer Steam port ove igre je bagovit, kontrole su loše i što je najgore, zvuk se gubi tokom igranja. Tako da ćerka nije ništa propustila, kod mene je praktično neigrivo.
 
Hvala lepo, i treba mi je jedno dobro opuštanje. Na žalost, ništa od toga jer Steam port ove igre je bagovit, kontrole su loše i što je najgore, zvuk se gubi tokom igranja. Tako da ćerka nije ništa propustila, kod mene je praktično neigrivo.
E, šteta.
Čini mi se da je sve išlo glatko kad smo je nekad igrali - doduše ne original. Vidim da sad na Steamu ima visoke ocene, čudi me da bi bila tako ocenjena da je bagovit port.
Da nije nešto kod tebe? Drajveri ili neki drugi gremlini?
 
E, šteta.
Čini mi se da je sve išlo glatko kad smo je nekad igrali - doduše ne original. Vidim da sad na Steamu ima visoke ocene, čudi me da bi bila tako ocenjena da je bagovit port.
Da nije nešto kod tebe? Drajveri ili neki drugi gremlini?

Ja teram Linux, tako da je moguće da je nešto do Protona, ali vidim da se i Windows korisnici žale na zvuk, navodno treba da se igra potera u Windows 7 compatibility modu, nedopečen port s konzole. A nisu joj ocene korisnika nešto na Steam-u.
 
Po prvi put mi se desilo da dobijem key za igru koji neće da se aktivira na Steamu. Igra je FLOWER (htela ćerka da je igra). Kod je kupljen na CDkeys (kupovao sam ranije od njih, ali svega par puta) i na sajtu je za ovu igru pisalo "can activate in Serbia". Ali kad sam hteo da je aktiviram, Steam kaže "Not available. Sorry but is not available for purchase in this country. Your purchase has been canceled."
Nemam nameru da se cimam sa korisničkom podrškom CDkeys za 200 dinara. Otišlo.
Zato, ako neko ima Steam registrovan na drugu zemlju, a da želi Flower, javite se i poslaću kod. Ko se prvi javi, ide njemu.
P. S. Naravno da ne mogu da garantujem da će kod raditi.
Moraš da nabaviš ruski ključ - RU/CIS . Da bi mogao aktivirati u Srbiji .

 
Nazad
Vrh Dno