Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

pa meni malopre nije dozvoljavao steam....

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Moguće da ključevi ne prolaze, to su odvojene stvari u sistemu.
 
Mene samo zanima da li ce PES 2021 biti sakriven jer nije dostupan ni jedan drugi stariji PES.
 
Poslednja izmena:
Ja starije verzije nisam viđao ni kada sam išao preko VPN-a i menjao adresu, uvek je samo najnovija bila dostupna.
 
Super je stvar kako god. Nadam se da nece biti više "sakrivanja".

Da ne bude totalni off, na Originu je rasprodaja ali sa accessom su igre jos jeftinije. Vidim da je ostalo jos kljuceva na steelseries stranici.
 
Ja sam nakupio dovoljno da mi traje do sredine 2020. Mislim da je dosta. Odigraću par igara koje sam hteo do tada. Nema potrebe preterivati.
 
Gde da kupim gta5 za stim?

Da li ste videli kod za popust na gamivo, pise 10% do 55e ali nece da prodje nikako...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na steamu je 15€ ako ti nije puno.
 
Svaki dan je nova igra
 
Uzeh Witcher 3 za 2000din i za 1100din Rise Of The Tomb Raider: 20 Year Celebration
Na Steam-u.
 
Na steamu do drugog januara ESO sa svim ekspanzijama ispod 20e.
 
Totally Accurate Battle Simulator dzaba na epicu..posle par dana boranije konacno nesto zanimljivo. Bas me zanima sta ce biti 31og
 
Ne sme? Što? Koji je to autoritet za procenu cena igara utvrdio? Lol...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
trziste...pogledaj broj prodanih sod2 u odnosu na ne znam, gta serijal...
 
Bagatela
 

Prilozi

  • ScreenShot077.jpg
    ScreenShot077.jpg
    109.4 KB · Pregleda: 306
FTL free na Epicu.
 
trziste...pogledaj broj prodanih sod2 u odnosu na ne znam, gta serijal...

Čudna ti usporedba,GTA fura već tri decenije,a ova tek u ovoj izašla.....GTA naširoko poznata a ovo igraju samo ljubitelji zombija(tu spadam i ja)

Ako oni smatraju da im prodaja dobro ide držaće cenu...možda vole natenane da prodaju :p
 
Nazad
Vrh Dno