Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Hyper Light Drifter free na Epic Store


Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Ma epic realno daje šklj igre...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Kakva platforma, takve igre :p
 
Ja se nadam da ce Devision 2 biti naredna.. lol. Šalu na stranu, bilo je finih igara: this war of mine, batman arkham trilogy, Into the Breach, subnautica itd. FTL je jedna od legendarnih igara. Svakako preporuka ko nije igrao.

By the way, sutra je: Shadow Tactics: Blades of the Shogun
 
Poslednja izmena:
Mozda i bude nesto od ubija u narednom periodu, tipa crew 1 ili division 1, kad su dali for honor....
 
Kakva je situacija sa US PSN gift karticama? Ne mogu nigdje na internetu više da pronađem za kupovinu po razumnoj cijeni..

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Uzimaj na Amazonu ili GreenManGaming-u (neophodan US VPN). Tamo ih uvek ima.
 
Jel to bese osnovna verzija bez onih grobnica ?
 
Uzimaj na Amazonu ili GreenManGaming-u (neophodan US VPN). Tamo ih uvek ima.
Uzeo na g2a, gdje sam i prije uzimao samo što ovaj put nije izbacivalo rezultate kao prije kada sam kupovao. Sve prošlo ok, hvala.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Ja se nadam da ce Devision 2 biti naredna.. lol. Šalu na stranu, bilo je finih igara: this war of mine, batman arkham trilogy, Into the Breach, subnautica itd. FTL je jedna od legendarnih igara. Svakako preporuka ko nije igrao.

By the way, sutra je: Shadow Tactics: Blades of the Shogun
Kada je subnautica bila? :mad: kad sam to propustio u 3 lepe
 
Mislim da je bila pocetkom godine.
Danas je Shadow Tactics free.
 
niko ne pominje da je poceo humble choice.
shadow of tomb raider i brdo krsa
 
Sutra je The Talos Principle.
 
Odličan Shadow Tactics. Kaže žena da je gejmplej podseća na Commandos. Ja ih nisam igrao pa ne bih znao. [emoji16]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
To daju negde za dzabe? Igra ostaje?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bio je negde neki spisak igara koje su spremili kao poklone, ali sad ne mogu da nadjem :p Dosad je po onome sto sam video i upamtio, pogodili su. Ako neko nadje/ima, nek okaci :)
 
Lista postavljena 25.12. na korejskom sajtu

Shadow Tactics : Blades of the Shogun

Kingdom Come Deliverance

Little Inferno - 나옴

Yooka-Laylee and the Impossible Lair

Ape Out - 나옴

The Talos Principle

TABS : Totally Accurate Battle Simulator

A Knight's Quest

Cardpocalypse

Nema te "hello neighbor" za koju svi na redditu pricaju da je sledeca, sto znaci da nisu bas pogodili, jedino ako mozda imaju neke varijacije u igrama u zavisnosti od regiona, kao sto Soni ne daje uvek iste igre za Aziju i zapad. A ova "cardpocalypse" bi trebala da izadje u 2020., tako da... Mada, nije da nisu potrefili skoro pa sve
 
Poslednja izmena:
Nisam znao da postoji spisak...Mogli su onda opusteno i na storeu da prikazu sta sledi...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno