Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Šalu na stranu, to ne bi trebalo da se desi.
Steam "ne zna" kako je on nabavio ključ, već samo validira da li je ključ za njegov region.

Kada bi prilikom aktivacije ključa koristio VPN bilo bi osnova za ban.
 
Bf1 Premium Pass free do 31 Oktobra.

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Apropo Mad Maxa i steama.... koliko sam ja skontao, HB stavlja restrikciju na kupovinu igre (iz nekog njima poznatog razloga), ali ona sama po sebi nije region locked, zato je i prosla aktivacija na steamu. Iz tog razloga smatram da nemam problema sto se steama tice, moze samo HB da me smara, mada i to cisto sumnjam da ce se desiti.
 
Redovno kupio WB Humble bundle juce iako stoji ta poruka na Mad Maxu, i aktivirao kljuc za istu na Steamu bez problema. Ne razumem odakle ljudi dobijaju CIS/RU kljuceve?
 
Upravo uzeo, pisalo da je Mad Max nedostupan za moje trziste, uredno dobio kljuc i aktivirao ga bez ikakvih problema i vpnova
 
Ako nekome ne treba Mad Max, neka javi :d
 
Poklanjam Middle-earth: Shadow of Mordor GOTY, Scribblenauts Unlimited, Her Story i Fish Fillets 2 u vidu Steam ključeva. Active members only. :)

Možete pisati preko PM-a.

Edit...

Middle-earth: Shadow of Mordor GOTY otišla članu mijalkocar.
Her Story otišla članu Mankuzo.
 
Poslednja izmena:
Jel neko uzeo Origin Premium subscription? 100e, dobijaju se sve najnovije EA igrice koliko vidim, Ultimate Edition Fifa 19, novi Battlefield V...kako vam se čini deal?

Kao pljuvanje po grobovima svih razvojnih timova koje je EA iscedio, zatvorio i uništio njihove IPs.
 
Mala pomoc, kako da dobijem Mad Max ili SOM!?

Buni me ovo 1$, 4.12$... trebam da uplatim mesecnu pretplatu i dobijem ove igre ili doplacujem posle jos 1$ ili 4.12$ ili pak samo to placam a ne mora pretplata...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mala pomoc, kako da dobijem Mad Max ili SOM!?

Buni me ovo 1$, 4.12$... trebam da uplatim mesecnu pretplatu i dobijem ove igre ili doplacujem posle jos 1$ ili 4.12$ ili pak samo to placam a ne mora pretplata...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dole na dnu dajes ponudu i to jednom platis. A ako ima shtijl na pretplatu ti to odkavi i sve ce biti ok.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
... štikl na pretplatu ti to odjavi...

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk
 
Ako ostao nekom mad max, javljam se hvala..

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
propustio sam :)

nego, moram da pitam, igra ostaje kad se doda? ne brise se?
 
Hvala Slobo, igrao sam odavno ovo ali pored S.T.A.L.K.E.R. mora da stoji u biblioteci definitivno.
 
propustio sam :)

nego, moram da pitam, igra ostaje kad se doda? ne brise se?

Naravno da ostaje zauvek, sta ce ti matora igra od pre 8g kao free vikend giveaway ;)
Ne bih ja to postavio ovde.
 
pa sta znam, kako su poceli sve da naplacuju a daju samo gluposti nista me ne iznenadjuje :)
 
Dole na dnu dajes ponudu i to jednom platis. A ako ima shtijl na pretplatu ti to odkavi i sve ce biti ok.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

ok da uplatim 1+4.12 ili samo 4.12$ da bi dobio i shadow of mordor i mad max?

Provalio sam :D 4.12 sve
 
Poslednja izmena:
Ako neko ima višak "mad max", a hoće da kupi jači bundle ,neka mi se javi na PP da mu uplatim neke pare na tekući (e banking).
 
Nazad
Vrh Dno