Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Ne pratis na casu :) mislim da je neko postavio...

Kazite mi, iso sam sa nekom procedurom na cdkeys.com da kupim kodove na “veliko” objasnili su mi da nakon prve porudzbine od premo 800e mogu da dobijem bolje cene za sve za buduce.

Dok je postojala mogucnost da imam 5% popusta kada dobijem kod na fb (lajkujete stranu i imate sa strane da dobijete kod) nije mi bilo potrebno ali sad je spusten popust na 3% a pretpostavljam da ce i to da ukinu.

Da li neko prodaje kodove za igre za steam i druge platforme na nasim sajtovima za oglasavanje ili na ebay i da li se to racuna u usluge, posto znam da je zabranjeno da se oglasavaju usluge...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
jel poceo steam halloween sale i kad pocinje ako nije?
 
Nije, ali se očekuje tokom dana. (Navodno, 29.10.2018 - 6 PM CET.)

Edit - Preteče me Vladimir. :)
 
Sad isao da prekinem HB monthly subscription, kako ne bih placao novembar i kaze mi sledece:

If you cancel, your subscription will expire on November 30, 2018. Are you sure you want to cancel? You still have 31 days to decide.

Sta to sada znaci? Dal sam ja mozda dobio dva meseca po ceni jednog, samo toga nisam svestan (ili sam mozda zaboravio) ili je mozda nesto drugo u pitanju?
Pre oktobarskog montly-ja mi nije bila aktivna pretplata.

EDIT: sad vidim da mi je aktiviran "Month to Month Plan". Kontam da je to taj mesec + mesec za dz, ali bi bilo lepo kad bi neko mogao da potvrdi ili opovrgne.

Hvala :)

EDIT2: sad videh po feruarskom monthly-ju koji sam kupio, da im je standardni plan "Month to Month Plan", tako da otpada teorija da je to "mesec+mesec dz plan", vec je samo moguce da sam ja dobio 2 meseca za 1 placeni mesec, pogotovo sto sad bas videh da mi je next billing date "November 30, 2018".

Mislim da sam se lepo sam sa sobom ispricao i sam sebi odgovorio :d
 
Poslednja izmena:
Poklanjam Batman Arkham Origins, Worms Clan Wars, Scribblenauts Unlimited i Fish Fillets 2 u vidu Steam ključeva. Kao i prošli put, aktivni članovi isključivo. :)

Možete pisati preko PM-a.

Edit:

Batman Arkham Origins otišla članu slobomo.
Worms Clan Wars otišla članu DeRadicci.
 
Poslednja izmena:
Poklanjam Batman Arkham Origins, Worms Clan Wars, Scribblenauts Unlimited i Fish Fillets 2 u vidu Steam ključeva. Kao i prošli put, aktivni članovi isključivo. :)

Možete pisati preko PM-a.

Edit:

Batman Arkham Origins otišao članu slobomo.

Spasiba za Batmana i deus ex <3
 
Ocajna rasprodaja na Steamu, tuga, stvarno se nadam da ce za ng da bude mnooogo vise naslova na popustu, i pomogucnosti neki lepsi popusti.... od 21 igre na wishlisti 3 su otisle na sale od koje jedna na samo 15% popusta, druga na 75% al to je idalje cini 2x skupljnom nego na sajtovima kao sto su instant gaming, i treca 50% vec dve pune godine za redom, kako ne skapiraju, ok drzimo vestacki cenu igre koju je kupio svako ko je hteo da je kupi, stavljamo indetican popust vise od 2godine za redom, ajde da spustimo jos malo da barem prodamo neke kopije....
Zesce sam se smorio tbh ocekivao i pripremio solidne pare na kartici i pap kur...


Doduse uzeo kupio devojci The room i The room 2, deluju simpaticno, pogotovo za 1.24e
 
Poslednja izmena:
Ako ocekujes bolje cene na akcijama na steamu nego na sivim sajtovima koji valjaju kljuceve, od toga u 90% slucajeva nema nista
 
Pa Steam rasprodaje su vec dugo cist trash, jos otkako su uklonili daily deals i flash sales. Mnogo bolji dilovi se nalaze na Fanaticu, HB-u, pa i "sumnjivim" sajtovima poput Gamivo...
 
ok drzimo vestacki cenu igre koju je kupio svako ko je hteo da je kupi
Bas tako,ali nije mi jasno zasto ljudi uopste cekaju bilo kakvu steam rasprodaju?Steam je jedino dobar ako uzimas neku novu igru koju ne mozes da "probas" na piratski nacin ili je nema u drugim prodavnicama,pa mozes da refundiras ako nije to sto si ocekivao i nizasta drugo!To su uglavnom Early A. igre!Ja za dugogodisnji period nisam imao ama bas nijedan problem kupujuci u prodavnicama drugog reda,a nakupovao sam se bas dosta!Valjda se ljudi bolje osecaju kada kupuju na Steamu!
 
Navodno, flash deals će ponovo biti deo većih rasprodaja, počev od predstojeće zimske, tj. novogodišnje rasprodaje.
 
Steam sale vise nije kao sto je bio, igre su uglavnom i dalje jeftinije na "sajtovima", jeste da nekad uleti neki naslov ali opet nije to to.
 
poludim kada vidim da neke igre vec godinama imaju dva moda cene tipa 19.99 i 9.99. stim sto mi se cini da ne vrede ni tih 9.99 :(
 
Napravili ste taki hipi sa tom halovin rasprodajom,da sam mislio da ću kupiti neki AAA za male pare,prc milojka,popusti isti ko i svaku sedmicu

To je ko ono po trgovinama,nije 10 emra beć 9.99

džaba trošite tintu :p
 
ja sam uzeo friday 13 za 5.5e. jedino mi je to zapalo za oko pa ko voli... nema bolje ponude :)
 
Kupujem uglavnom na Instant gaming, G2a, CDkeys.. Steam koristim za igre koje ne mogu da se nadju na pomenutim i slicnim sajtovima ili nemaju Steam verzije iste.
Posto ja preferiram Steam kao svoju gaming library koju buildujem duzi niz godina, ne zanimaju me GOG itd. Inace te igre sam sve vec odigrao, to su uglavnom igre koje zasluzuju da mi budu u library, igre kao Witcher 3, kog sam presao 2x ali iako jedna od meni najboljih SP igra svih vremena, pati od tolikog nebalansa, toliko skillova i dan danas ne radi, povrsan combat, facerollovanje kroz igru na vecim lvls zbog ocajnog skalinga, prosto mi je zao sto su prekinuli sa 1.3.1 da updatuju igru jer toliko fixova nije odradjeno da me prosto boli.
U suprotnom bih igru odavno kupio za 50e. Ona vec 2 godine na sales ide za 20e sto je sjajno. Ali zbog pomenutih mana koje smatram da igra ima, ne vrednujem je toliko, pogotovo je za trece prelazenje, pogotovo ne pored slobode da je skinem besplatno gde god ocu...
Neke druge su igre koje jednostavno nema po dobrim cenama na pomenutim sajtovima itd...
Ugrabi se na steamu ponekad nesto jeftinije, nadao sam se npr Subnautici i Witcheru 3 sada, da ce Subnautica ici na barem 33% popusta, a Witcher 3 da posle vise od 3 godine padne na ~15e, al dzaba...
 
Poslednja izmena:
^Samo da ne krenu kao IndieGala sa gomilom trash bundlova bez ijedne dobre igre
 
^Samo da ne krenu kao IndieGala sa gomilom trash bundlova bez ijedne dobre igre

pa sad, trash. Ljudi rade indie naslove. Ograniceni su na ponudu nezavisnih izdavaca i tih naslova. Uopste se ne bave akcijama za veike igre.
 
Ne trazim ja AAA dilove od njih, i indie scena ima puno dobrih igara. Ali oni kao da su odlucili da aktivno izbegavaju svaku od njih...
 
Fanatical bogami dosta mesa... Imaju brdo indie naslova, a cesto ubace i neke jace igre, mada retko da naprave neki ala HB bundle gde se izmiksuju dobre AAA igre sa indie naslovima.
 
Vrh Dno