Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Ocigledno je da nije upucen posto jelte:

- Creditcard info and phone numbers are, as required by law, censored and not visible to users

dok useri kazu drugacije: http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=190421358&postcount=221

CC se ne vidi, ali svejedno jedan lik sto radi damage control na forumu nema bas neke logike i deluje tragikomicno u gigantskoj kompaniji kao sto je Valve...
 
Ma sve se slažem, ali opet je to oglašavanje od njega ipak nešto, što je bolje nego ništa :)
Realno.. problem je i dalje tu, očigledno je da nemaju šta da kažu, eventualno bi mogli možda da totalno ugase sve servere dok to ne poprave.
 
^ ^ :D nemoj 2 puta da kazes
 
Ma sve se slažem, ali opet je to oglašavanje od njega ipak nešto, što je bolje nego ništa :)
Realno.. problem je i dalje tu, očigledno je da nemaju šta da kažu, eventualno bi mogli možda da totalno ugase sve servere dok to ne poprave.

Pa zapravo to nije oglasavanje to je vise sirenje dezinformacija, realno jedan oficijelni we are aware of the issue and we are working on it je daleko korisniji nego ovako palamudjenje po steam forumu :)
 
I posle kazu da nista nismo dobili za ovaj sale... Podelili smo tehnicki sve sa svima za ovaj katolicki Bozic... Interesuje me samo hocemo li makar dobiti bedzeve za ovo sto su nam nalozi, odnosno privatni podaci, prosledjivani nekome ?! :-devil-:
 
Ja i dalje ne mogu da se ulogujem preko web browsera dok klijent radi kako treba.
 
Jedno pitanje u vezi g2a. Nakon prve kupovine se aktivira g2a shield koji je prvih mesec dana gratis. Ipak, našao sam na netu neke korisnike koji tvrde da se taj shield naplaćuje na kraju meseca. Shield pre prve kupovine nije bio aktivan (proverio sam u podešavanjima na g2apay), a prilikom kupovine nigde nisam video opciju da ga aktiviram, već se automatski uključio.U opcijama postoji mogućnost odjavljivanja g2a shielda 2 dana pre isteka pretplate od mesec dana. Da li će mi naplatiti taj 1€ kada odjavim shield? Pročitao sam Terms of use, ali su me malo zbunili komentari po netu. Hvala na odgovoru.
 
ESET Smart Security 1Year 1PC CD-KEY GLOBAL za 300 dinara preko G2A.

Kod mene važi licenca za 3 uređaja :)

Ovo je cena bez provizije (kupljeno preko člana smith_bre)
 
Jel ovaj Steam još uvek pati od posledica onoga od juče? Pokušavam da dodam novac na Steam Wallet sa PayPal-a, i neće nikako. Ni iz klijenta ni iz browsera...
 
moze li neko da mi objasni logiku u ceni i isplativosti kupovine ovog bundle-a???

falloutcollectionwtf1bb11.jpg
 
Aj preporucite neku igru koja ima i multiplayer do 18eur
 
Rocket League
 
Ja se razmisljam da uzmem Rocket League, izgleda zanimljivo a i na malom popustu je.
 
Ja ne znam ni da li je ikad i moglo sa nasim Paypalom da se prebaci na Steam wallet ili kupi nesto direktno.
 
Koliko bese onaj period da se proba igra na Steamu? Tj da se moze uraditi refund ako mi se ne svidi.
 
2 sata ingame.
 
I meni je uvek izbacivao gresku kada bih kupovao preko paypala, tako da samo direktno preko kartice.
 
Takođe, nikada na steamu nisam mogao da kupim paypalom. Na humblebundle-u se promenio tier 2 (još pre par dana izgleda), sada je $8.99. Sad mi deluje primamljivo za kupovinu.
 
Nazad
Vrh Dno