Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Pillars of Eternity Hero Edition GOG CD Key 6,39 € na Kinguin-u.
KLIK
 
Da li uzeti CoD: Modern Warfare II? Da li jos ima ljudi na multiplayer-u jer bih ga samo zbog toga uzeo

Nema igre ni za dvojku kao ni za trojku.
Ponekad iz nostalgije potrazim MP igru, ni za lek. Jos ponekad pikam Coop jedino sa ekipom.
 
Kao god ovi konji sa g2a imaju najbolje ponude u svakom slučaju! Pogledajte trenutno njihov božićni dil. Middle Earth Shadow of Mordor GOTY Edition za 7,99€ ja sam ga kupio odmah plus još par naslova koji su upola jeftiniji nego na Steam wintersale! Npr trenutno imaju i mad max-a aka pobesneli maksi za 12€
 
Nije loša ponuda na G2A, konkretno mi je zapala za oko Mass Effect trilogija koja je malo manje od 10e. Jedino mi se ne dopada što je u pitanju Origin, nikada nisam aktivirao neku igru preko njihovog klijenta, niti imam iskustva sa tim. Sa druge strane na Steam-u uopšte ne postoji treći deo...
 
Neko je pomenuo flash i daily deal na Steamu... Nešto nisam primetio da su imali te stvari u skorije vreme... Još od kako su uveli refund policy... Nije isključeno da ih više neće ni biti...
 
Dobih na GMG za rođendan danas kod za 27% popusta, al ništa ne mogu da nađem da kupim. Ništa.
 
"Steam is glitching"... Gledam nalog od nekog Spanca, steam je puk'o opet.
 
Bas sam hteo da pitam, sara mi po jezicima, ne vidi da sam ulogovan, raspada se. Covek bi pomislio da je ovaj sale nesto najjace posle penicilina :)

Inace mobile app se ponasa isto.
 
Ne znam da li je hakovan ili je bug, al nije dobro. Svi vide tudje naloge, njihove podatke i ostalo...
 
^ meni se ovo desava poslednjih pola sata...izbacuje mi da se nalazim svedskoj ili francuskoj, a na glavnoj stranici me prebacuje na rusiju, poljsku (cak i preko browsera)...na account details je mail nekog bugarina... odsekao sam se jer sam poceo da tripujem da mi je nalog hakovan... mobilna autentifikacija radi ok, ali kada hocu da kupim ili prosaram kroz onaj queue trazi log in... dobro da nisam jedini...
 
Koji haos, lugujem se, stalno neciji drugi wallet, sta je kupovao, igrao neko drugi, sta zeli ma.... svinjarija samo takva! Eno pun steam kukanja i jadikovanja, jos se niko zvanicno nije javio od nadleznih.
 
Nemojte koristiti steam dok ne reše problem. Nešto se sjebalo sa cashe session identifikacijom na njihovim serverima, te kad posetite neku stranicu ulogovani, vi dobijete cashe od nekog drugog usera, a neko treći dobije vaš cashe, tako da nemojte uopšte koristiti steam store, jer povećavate šanse da neko zlonameran pokupi podatke sa vaše acc info strane.
 
Poslednja izmena:
The best way to protect yourself is to completely avoid Steam websites for now.

Don't do anything. Do not visit any Steam Store url. This include using store in the Steam client.


Neko ce do jutra biti streljan. Kakav security i cuda i autentifikatori kad su oni sami sve dali kao na dlanu.
 
Mene sad dodao neki Finac i podjebava kako me je hakovao :D . Dodaje me na facebook , skype ... jos samo da krene da cacka oko novca i milina .
 
Neverovatno je da se Steam uopste ne oglasava povodom ovog problema apsolutno nigde, ni jedan jedini tweet da navodno "rade na problemu" niti bilo sta. Uostalom, uopste i ne cudi kada je opste poznato da im je i sama podrska katastrofalna i nedajboze...
 
Ops je verovatno u "screwing around, having a Bud" fazonu i poprilicno pissed sto moraju da rade na Bozic.
 
^^Pa da, totalno ocekivano za multibillion $ kompaniju :)

@sammy

To nije nikakvo oglasavanje, to je neki community moderator koliko citam, nista "oficijelno" od ljudi koji zaista rade na problemu.
 
Poslednja izmena:
Pa on je u kontaktu sa njima, sigurno ne priča napamet.
Kaže da rade na otklanjanju problema, ne znam šta više tu ima da se kaže, osim da niko ne može da vidi ono najbitnije, phone number i cc info.
 
Nazad
Vrh Dno