Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Koristis Firefox, zar ne? Kazu da Chrome zeza.
 
Ne. Ne koristim Firefox. Chrome sam koristio za kupovinu.
 
Cimam lika iz Finske da mi kupi i ubi se covek praveci naloge ali ne ide.
 
Jel ovo Call of Juarez postao low budget naslov pa je pre-purchase 15$ ili je samo povoljna ponuda u pitanju? http://www.greenmangaming.com/s/rs/en/pc/games/shooter/call-juarez-gunslinger/

I jedno pitanje u vezi gog-a, cene u dolarima su kao na steamu - 1$=1e?

I još jedno pitanje :) Kada piše ''This game requires a free Steam account to play.'', da li to znači da se dobije serijski kao na amazonu pa se aktivira na steam-u ili je opet za nešto potrebna ona njihova kapsula?
 
Poslednja izmena:
I još jedno pitanje :) Kada piše ''This game requires a free Steam account to play.'', da li to znači da se dobije serijski kao na amazonu pa se aktivira na steam-u ili je opet za nešto potrebna ona njihova kapsula?

Dobiješ key i akiviraš ga na Steamu, to je pod uslovom da piše ''This game requires a free Steam account to play.'' , u suprotnom njihova kapsula ti ne gine



Call of Juarez®: Gunslinger za 15$ plus
Pre-Purchase Offer: Free copy of Call of Juarez: Bound in Blood offered with every pre-purchase.

meni je ovo odlična ponuda
 
Poslednja izmena:
Ocekuju li se akcije za Company of Heroes 2 preorder?
 
Koristeći program CyberGhost i CorvusCorax-ovo uputstvo, uspeo sam da obavim kupovinu Skyrima preko Viagame.fi. Problem je sada u tome što nisam dobio ključ, već poruku: " Nije moguće prikazati ključ, kontaktirajte korisničku službu.". Vidim po netu da su i drugi dobili tu poruku, da bi kasnije stigao i ključ. Sačekaću i videti šta će se desiti.

Što se tiče programa CyberGhost, u pitanju je VPN program, a u besplatnoj verziji nije moguće odabrati koji server da se koristi, pa sam morao par puta da se konektjem i diskonektujem dok mi nije zapao finski server. Sve je prikazano sa zastavicama zemalja pa nije teško utvrditi na koji se server vezuje. Veza je solidna, ali treba imati strpljenja.

Ko želi da kupi sa finskog sajta, može da proba sa ovim programom, mnogo je jednostavije (da li će ključ za igru stići, to je već nešto drugo :S:)
 
Ja sam prvo probao Hideman-a (nema finske proxije), VPNSecure.Me (dobar ali nema finske proxije) da bi tek iz treceg puta instalirao CyberGhost koji ima. Kupio, sve proslo regularno i pojavio se kljuc (12 cifara, tri puta po cetiri) MEDJUTIM nisam se skinuo sa VPNa pre aktivacije (vec vidim da ce Steam da mi pije krv zbog ovoga) a za igru pise Elder Scrolls V: Skyrim (NA) :S:
 
Koristeći program CyberGhost i CorvusCorax-ovo uputstvo, uspeo sam da obavim kupovinu Skyrima preko Viagame.fi. Problem je sada u tome što nisam dobio ključ, već poruku: " Nije moguće prikazati ključ, kontaktirajte korisničku službu.". Vidim po netu da su i drugi dobili tu poruku, da bi kasnije stigao i ključ. Sačekaću i videti šta će se desiti.

Što se tiče programa CyberGhost, u pitanju je VPN program, a u besplatnoj verziji nije moguće odabrati koji server da se koristi, pa sam morao par puta da se konektjem i diskonektujem dok mi nije zapao finski server. Sve je prikazano sa zastavicama zemalja pa nije teško utvrditi na koji se server vezuje. Veza je solidna, ali treba imati strpljenja.

Ko želi da kupi sa finskog sajta, može da proba sa ovim programom, mnogo je jednostavije (da li će ključ za igru stići, to je već nešto drugo :S:)

http://s019.radikal.ru/i612/1304/ab/4bf5c12b2487.jpg

Ovo ti ispisuje?
 
Ja sam prvo probao Hideman-a (nema finske proxije), VPNSecure.Me (dobar ali nema finske proxije) da bi tek iz treceg puta instalirao CyberGhost koji ima. Kupio, sve proslo regularno i pojavio se kljuc (12 cifara, tri puta po cetiri) MEDJUTIM nisam se skinuo sa VPNa pre aktivacije (vec vidim da ce Steam da mi pije krv zbog ovoga) a za igru pise Elder Scrolls V: Skyrim (NA) :S:

Mislim da nećeš imati nikakvih problema, ja sam par puta aktivirao RU ključeve, preko RU proxija, sve radi kako treba... :)
 
Proveri gift sekciju na sajtu, a ako nije tamo, u mailu treba da bude "Siirry Omiin tuotteisiin" link i tu klikni.
 
Proveri gift sekciju na sajtu, a ako nije tamo, u mailu treba da bude "Siirry Omiin tuotteisiin" link i tu klikni.

Hvala na predlogu. Proverio sam među giftovima, ali nije tamo:
giftovi.jpg

Mail je došao bez linkova, samo sa porukom da ključ nije moguće prikazati i da se kontaktira korisnička služba.
mail.jpg

A igru vidim među kupljenim, samo bez koda:
igra.jpg
 
A kako bi ti kupio preko sajta koji trazi VPN ?
 
Da. Tačno takav tekst. Dobio sam i mail sa istom porukom. Baš sam sada proverio ponovo i idalje stoji ta poruka umesto ključa.

@G@W: U koje vreme si obavio kupovinu? Ja sam oko ponoći, mail sam dobio u 00:08.

Oko pola jedan.
 
Uspeo sam i ja da uzmem Skyrim, koristeci CyberGhost i google translate :) ...
 
Konačno i meni stiže Skyrim :banana:

Oko 16h sam poslao poruku korisničkoj službi Viagame.fi i u 17:25 je stigao odgovor da sada mogu da vidim kod.
Najbolje od svega je što sam se "ubio" da napišem poruku na finskom (ja i google ;)), a oni odgovoriše na engleskom :)
Sve im je bilo jasno kada su videli šta sam napisao :)

Najvažnije je da je Skyrim (NA izdanje) sada na sigurnom i spreman za prazničnu sezonu :bottle:

27-4-2013- 17-36-19.jpg
 
Meni pise da imam "Elder Scrolls V: Skyrim (Digital Dist)" verziju skajrima kada idem na steam acaunt detlis

Koliko je kostao @DuckyLee skyrim sa tog sajta gde si ga kupio?
 
Meni pise da imam "Elder Scrolls V: Skyrim (Digital Dist)" verziju skajrima kada idem na steam acaunt detlis
Koliko je kostao @DuckyLee skyrim sa tog sajta gde si ga kupio?

Konačna cena je bila: 4,79€

U account details stoji Skyrim (NA) Retail. Verovatno su ključevi za severno američko tržište. Važno je da ih je Steam prihvatio i da rade. Valjda nije neka cenzurisana verzija.

Steam.jpg
 
Poslednja izmena:
nije, sve je ok, nemas brige :)
 
To je odlicna cena,nadam se na nece da ih disable zbog onoga "NA" predpostavljam da "Digital Dist" znaci Digital distribution verovatno generisano za sve online prodavnice koje prodavaju region free kodove.
 
Poslednja izmena:
Nece, jer nije ovo jedina radnja koja deli takve kljuceve. Nego mene brine VPN, posto su mi vec jednom skinuli igru jer mi je neki lik dao kraden kod pa sam mozda flagovan kao sumnjiv nalog.
 
Pošto nisi aktivirao na steamu pomoću vpn-a, steam-u ovde ništa neće izgledati sumnjivo, ne može znati ništa osim ako ovi skandinavci ne otkažu kupovinu i kontaktiraju steam da povuče ključ, ali ne verujem da bi to uradili.
 
ja imam bar 30 igara na Steamu kod kojih pise NA, imam i neke sa AU (Australija), 1 sa DE (Nemacka), imam par RU itd...
Nema to veze ljudi.

Jedino sto su neke igre igre cenzurisane, treba paziti kod kupovine.
Ako uzmete npr LFD2 DE verziju, bice bez krv.
I naravno, ne sme da se koristi VPN pri aktivaciji. Neki i to rade, i prodju nekaznjeno, ali ne bih se ja kockao.

retail znaci da je kupljen cd u prodavnici i ukucan cd-key na steamu. Znaci taj cd key sto vam je poslat, verovatno su dobili veliku kolicinu diskova i rasprodali preko tog sajta. Ja imam Witcher 2 retail, MW3 retail i jos mnogo drugih. Sve su to kljucevi sa diskova.
 
Poslednja izmena:
Pošto nisi aktivirao na steamu pomoću vpn-a, steam-u ovde ništa neće izgledati sumnjivo, ne može znati ništa osim ako ovi skandinavci ne otkažu kupovinu i kontaktiraju steam da povuče ključ, ali ne verujem da bi to uradili.

U tome i jeste problem, jesam aktivirao pomocu VPNa jer se nisam diskonektovao. Zurio sam da aktiviram kljuc pa sam zaboravio.
 
Nazad
Vrh Dno