Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Samo nemoj neku "bezveze" državu, već državu koja nema neke dodatne poreze poput Oregona i Aljaske.

Fali mi koji euro :(. U ponedeljak cu prebaciti pa pazariti, valjda ce ostati aktualeno. Onda cu odabrati kako si rekao. A sto se tice ostalim podataka sve onakako kako moji glase ime, prezime, adresa, zip code, ....Do sada sam kupovao sa steam-a i jednom na Originu a na Amazonu nisam nikada pogotovo kada spominju ovo sa USA
 
Ime glasi kako se zoveš, a za ostalo nađi na google neku pravu random adresu i ukucaj te podatke.
 
Na Steamu

Far Cry 3 -40% (30 €)
Portal 1, 2, Bundle -75 %
Worms Revolution -50% (5,49 €) + Free Weekend
 
Na Steamu

Far Cry 3 -40% (30 €)
Portal 1, 2, Bundle -75 %
Worms Revolution -50% (5,49 €) + Free Weekend
Portal 1 & 2 kao i Worms Revolution su weekly deal (free weekend je gotov) a Far Cry 3 je daily deal koji se završava za dvadesetak minuta...

Novi daily deal je Witcher 2 (60% off)


P.S. poklanjam kupone za 85% OFF Serious Sam 3: BFE (mogu se iskoristiti do 1.5.2013) pa ako nekome treba može da mi pusti privatnu poruku.
 
Poslednja izmena:
GOG.com 85% popust na Telltale epizodne igre:

WogM1EG.jpg
 
Chivalry: Medieval Warfare na 66% popusta 8.50 dolara, plus 20% kucanjem koda na to. I'm buying. :)
 
Izvinjavam se sto nisam rekao gde, bio sam siguran da sam napisao. :) Al ono, da si u guglu napisao ime te igre i 66% discount izbacilo bi ti sigurno. Uzeo i ja, probacu sutra. :)
 
Ime glasi kako se zoveš, a za ostalo nađi na google neku pravu random adresu i ukucaj te podatke.

Bas cu sada kupiti FIFU 13, znaci nece biti nekih problema zbog IP sto ja ipak nisam iz SAD-a?


Koji telefon da unesem. Uzeo sam neki grad iz Nebreske, zumirao na gogl maps i nasao neku ulicicu ostaje jos tel.


Odavde sam porucio :d http://www.captaincook.com/


Samo da ne bude nekih problema...
 
Poslednja izmena:
^ Akcija traje do 24. aprila za Fifu.
 
ovo za counter za 200 dinara treba natrljati svima na nos sto igraju non steam counter a popuse vise od 200 dinara dnevno.

elem, oko price za skyrim...
Takođe, Skyrim inače košta 35-40€ tako da je ovo izuzetno dobra ponuda.
pusti ti koliko kosta skyrim. 30 evra za skyrim paket sa dlc-ovima NIJE dobar deal. ja sam za 20 evra kupio paket: morrowind sa svim ekspanzijama, oblivion sa svim ekspanzijama i skyrim sa svim dlc-ovima i sve steam kljucevi koje sam uredno aktivirao i dodao na nalog.
 
Poslednja izmena:
Ah ono englesko za 20 funti. To je samo jednom bilo, pitanje kad ce opet neko ponuditi taj paket.
 
istina. u tom slucaju cekati goty verziju na popustu od 70% :D

zato sam se ja polomio tad da kupim to, kad mi se najmanje kupovala neka igra, jer sam znao da ako propustim da cu tesko naci tako nesto.
 
ovo za counter za 200 dinara treba natrljati svima na nos sto igraju non steam counter a popuse vise od 200 dinara dnevno.

elem, oko price za skyrim...

pusti ti koliko kosta skyrim. 30 evra za skyrim paket sa dlc-ovima NIJE dobar deal. ja sam za 20 evra kupio paket: morrowind sa svim ekspanzijama, oblivion sa svim ekspanzijama i skyrim sa svim dlc-ovima i sve steam kljucevi koje sam uredno aktivirao i dodao na nalog.

30e za igru koja ti moze ponuditi stotine i stotine casova zabave nije dobar deal? To sto si ti kupio sve TES igre za 20e je cista sreca, iskoristio si gresku koju su tada napravili na sajtu ( kada su snizili cenu paketa slucajno za nekih 90% :D ) i pitanje je kada ce moci da nabavi Skyrim + DLC-ove po toj ceni.
 
Dragon Age: Origins - Ultimate Edition za 7,49 € na Steam-u.

Ultimate Edition includes:

Dragon Age: Origins
Dragon Age: Origins - Awakening Expansion Pack
All Nine Content Packs

A ko je avanturista, i Deponia za 6.80 €.
 
Poslednja izmena:
Pa daj link, ja se spremam da legalizujem moj DA:O. :)
 
Vrh Dno