Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

trebalo bi da je na nuuvemu jedina prepreka portugalski jezik, za one koji ga ne znaju :)
 
Ja sam uzeo tokom prošle godine dve-tri stvari preko nuuvem i nije bilo nikakvih problema.
 
Bilo je jeftinije na amazonu tokom zimskog sale-a, a i na samom steamu je bio na 75% popusta :)
 
Gde je najjeftiniji BF3? Razmisljam se da uzmem, ali trenutno nema neki oficijelni sale pa me zanima gde ga mogu pazariti najjeftinije, a da je provereno? :)
P.S. Video sam na G2Play za 18e, nisam siguran kakvi su oni....
 
Poslednja izmena:
Gde je najjeftiniji BF3? Razmisljam se da uzmem, ali trenutno nema neki oficijelni sale pa me zanima gde ga mogu pazariti najjeftinije, a da je provereno? :)
P.S. Video sam na G2Play za 18e, nisam siguran kakvi su oni....

Slobodno uzmi na G2Play.
 
Poslednja izmena:
Zasto cekati GOTY izadnje koje ce verovatno kostati sigurno preko 35e? Svakako nece izaci vise DLC-ova.
 
Nije losa ponuda, za 15e 2 DLC koja kostaju 40e. Mada ja nisam bas u mogucnosti da uzmem preko tog sajta a trebaju mi samo DLC-ovi posto igru vec imam.

A za hearthfire za max 1.5e ... posto postoji mod koji radi istu stvar (ako ga nisu ukinuli).
 
zasto davati toliku lovu za mamipare i njihove dlc-eve i to za jednu singlplayer igru ?!?!
 
ne moramo ici u filozofiju, samo pitam (se) otkud davati toliki novac za digital download singplayer igre sa dlc-ovima :) pogotovo full cenu

kada pitaju developere sta misle o poslovnom modelu savremene igracke industrije lepo kazu da je problem nije tako komplikovan, igraci jednostavno treba da prestanu da podrzavaju odluke izdavaca da naplacuju toliko skupo dlc-ove koji su u startu trebali biti sastavan deo igre i sve ce se vratiti u normalu ;)
 
Pa dobro, ne računajući onaj sims dlc skyrim dlc-ovi su itekako sasvim dobro odrađeni, Dawnguard dodaje nekih 7-8 sati. Dragonborn 12-15 sati. Tako da to nisu jedni od onih dlc-ova koji služe samo za otimanje para, po sadržaju su bliže ekspanzijama nego dlc-ovima. Jedina stvar je to što su ih sa 20$ pomalo precenili.
 
Poslednja izmena:
Jel ima to nekog drugog podrazumavanja sto pise USA?

"Game Downloads are only available to US customers
We apologize for any inconvenience this may cause you. Please continue shopping on the Amazon.com home page."
 
Poslednja izmena:
Mozete preko VPNa uzeti sa Greenmangaming-a Origin naslove (moze se iskoristiti 20% kupon):

Crysis Maximum Edition - $7.49

Dead Space 3 Tau Volantis Survival Kit - $7.49

Command & Conquer Ultimate Collection - $14.99

Burnout Paradise the Ultimate Box - $4.99

Dragon Age Origins Ultimate Edition - $7.49

Darkspore - $4.99

Alice Madness Returns - $4.99

Bejeweled 3 - $4.99

Command & Conquer 4 Tiberian Twilight - $4.99

Command & Conquer Red Alert 3 - $4.99

Gatling Gears - $4.99


Command and Conquer Ultimate Edition ($12.99):

Command & Conquer™ The Covert Operations™

Command & Conquer™ Red Alert™

Command & Conquer Red Alert™ Counterstrike™

Command & Conquer Red Alert™ The Aftermath™

Command & Conquer™ Tiberian Sun™

Command & Conquer™ Tiberian Sun™ Firestorm™

Command & Conquer Red Alert™ 2

Command & Conquer Red Alert™ Yuri’s Revenge™

Command & Conquer Renegade™

Command & Conquer™ Generals

Command & Conquer™ Generals Zero Hour

Command & Conquer™ 3 Tiberium Wars™

Command & Conquer™ 3 Kane’s Wrath

Command & Conquer™ Red Alert™ 3

Command & Conquer™ Red Alert™ 3 Uprising

Command & Conquer™ 4 Tiberian Twilight
 
Poslednja izmena:
Fifa 13 ne moze da se kupi

"Game Downloads are only available to US customers
We apologize for any inconvenience this may cause you. Please continue shopping on the Amazon.com home page."
 
Onaj ko ne zna kako ne moze da kupi. Stavi adresu sa Aljaske, nadji neki hotel na netu.
 
Nije bilo Srbije pa sam stavio Hrvatsku. Onda neku drzavu iz Amerike i nadjem neku bezveze adresu. Necu imati nekih problema zbog toga?
 
Samo nemoj neku "bezveze" državu, već državu koja nema neke dodatne poreze poput Oregona i Aljaske.
 
Nazad
Vrh Dno