Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Vec je bilo price o tome. Mislim da nije sigurno kupovati ali ako je neko imao iskustva sigurno zna bolje od mene.
 
Hm, šta znam...za ovakvu sumu, vredi možda čak i rizikovati. Lupam, cena retail varijante Windowsa u domaćim radnjama je mnogostruko veća, a ovako za 35 evra čovek možda danas može da dobije oriđinale, plus apgrejd na Windows 10.

Inače, isto tako, može super da posluži kod famoznih savetovanja i rešavanja tuđih problema. Komšo, mora original, krastavac, košta toliko i toliko na tom i tom sajtu, pa me nemoj više smarati, taj rad :)


Kad smo kod Kinguina, masovna rasprodaja naslova jeftinijih od 5 evra dok traje, recimo trenutno Watch Dogs 2.2 evra obična, a 3 evra Deluxe varijanta :d
 
watch dogs na g2a je jos manje za 2.23 digital deluxe edition, razmisljam se par dana da li da ga uzmem, nego one kontrole su mi bile ocajne..
 
Ovaj Blacklist Upper Echelon Edition sadrži DLC mape ili ne?
 
Poslednja izmena:
watch dogs na g2a je jos manje za 2.23 digital deluxe edition, razmisljam se par dana da li da ga uzmem, nego one kontrole su mi bile ocajne..

I ja sam ga uzeo prosle godine za smesne pare i veruj mi ne vredi ni toliko. Igrao sam dva-tri sata i to je to od mene...
 
I ja sam je uzeo skoro, igra je smor zivi. Ne preporucujem je nikome.
 
Battle Realms + ekspanzija free na GoG-u, na odredjeno vreme... Odlican RTS koji je zbog W3 ostao neprimecen "masi"...Tople preporuke...
 
gde je najboje da se kupi Anno 2070?
 
Mene samo te dve poslednje zanimaju.
 
Nekima ce biti bitno ako ne razumeju ruski posto je to jedini jezik... u svakom slucaju uzeo sam jedan kljuc i tako se i ispostavilo. Sad treba dodatno cimanje i svlacenje sa neta eng audio fajlova da bi sve bilo kako treba.
 
Za 1.78€, odnosno $1.99:

Alien Rage Unlimited
S.T.A.L.K.E.R Shadow of Chernobyl
Mount and Blade
Broken Sword: Director's Cut
Pool Nation
A Bird Story
Spy Chameleon - RGB Agent
Duke Nukem: Manhattan Project

http://www.bundlestars.com/all-bundles/all-stars-2-bundle/

Za oko 25 sati cena ide gore.
 
Mene samo Braid zanima sto se HB tice, tj. samo to mi fali. Steta, ne bih da placam average za jednu igru.
 
Na G2A lepo piše koja je verzija,, tj koje jezike podržava ako se ispostavi da nije ona koja piše, slobodno traži refund.

Da, samo sto ne mozes da otkrijes za koji je region key dok ne aktiviras igru. U svakom slucaju toliko cimanja oko 3 - 4 dolara (Season pass included) nije vredno tolikog cimanja supporta jer cisto sumnjam da ce da me refundiraju ako je kljuc vec aktiviran (pise tamo u Resolution centru). Ali eto za nauk je da se ne zalecem da kupujem kod njih, pogotovo ove dzabalesku kljuceve.

Inace, evo Alien Rage key ako nekom treba: LEY55-44C8C-AZGRJ
 
Mene samo Braid zanima sto se HB tice, tj. samo to mi fali. Steta, ne bih da placam average za jednu igru.



Ako uzmem, meni su Braid I Super Meat Boy višak. I Dungeon Defenders.
Kome treba i eventualno ima nešto za zamenu, neka mi pošalje PP.
 
Poslednja izmena:
Hm, šta znam...za ovakvu sumu, vredi možda čak i rizikovati. Lupam, cena retail varijante Windowsa u domaćim radnjama je mnogostruko veća, a ovako za 35 evra čovek možda danas može da dobije oriđinale, plus apgrejd na Windows 10.

Inače, isto tako, može super da posluži kod famoznih savetovanja i rešavanja tuđih problema. Komšo, mora original, krastavac, košta toliko i toliko na tom i tom sajtu, pa me nemoj više smarati, taj rad :)


Kad smo kod Kinguina, masovna rasprodaja naslova jeftinijih od 5 evra dok traje, recimo trenutno Watch Dogs 2.2 evra obična, a 3 evra Deluxe varijanta :d

I, šta je zaključak, jel pouzdano kupiti win? Nešto mislim, kada već godinama kupujem legalno igre, red je da legalizujem i win...
 
Ja mislim da jeste, ja sam kupio Win 7 pro za 1500din na Bench oglasima(mislim da je to studentska verzija, kao i te po sajtovima). Skinuo sam iso, uneo serijski broj, i Windows je aktiviran. To mi je jedina mana, što nije vezan za moj mail nalog, ili bilo šta slično,isti osećaj imam za Gog igre u odnosu na Steam( sad je Gog to rešio)
 
Nazad
Vrh Dno