Šta je novo?

Akcijske ponude igara (Steam, Amazon, GMG, GamersGate, GOG,...)

Jedan mali offtopic, ne znam gde da bi pitao, a da ne otvaram bezveze novu temu. Kako se kaze ili kako se sve moze reci kada je prvo zvanicno izdanje igre, originalno ili kako vec da kazem. Znaci izdanje igre bez ikakvih dodataka. Pricao sam sa nekim strancem i nisam mu bio jasan sta mislim pod original edition, a nisam znao na drugi nacin da mu objasnim u jednu do dve reci. Sada sam se u medjuvremenu setio da bi mogao reci stock jer sam tako napisao za svoju konfiguraciju pod sound card i time misleci da imam integrisanu. Pitanje je kako mogu sve reci kada mislim na originalnu izdanje igre (moze i hardware-a) bez ikakvih modifikacija, dlc-ova itd.
 
"original release date" je za datum.
a ako mislis na golu igru bez dlc, to i nema neki zvanicni naziv. "bare game without dlc". u zavisnosti od igre, mozes reci i bez bonusa, mada je dlc sada opsteprihvaceni naziv.
 
Jedan mali offtopic, ne znam gde da bi pitao, a da ne otvaram bezveze novu temu. Kako se kaze ili kako se sve moze reci kada je prvo zvanicno izdanje igre, originalno ili kako vec da kazem. Znaci izdanje igre bez ikakvih dodataka. Pricao sam sa nekim strancem i nisam mu bio jasan sta mislim pod original edition, a nisam znao na drugi nacin da mu objasnim u jednu do dve reci. Sada sam se u medjuvremenu setio da bi mogao reci stock jer sam tako napisao za svoju konfiguraciju pod sound card i time misleci da imam integrisanu. Pitanje je kako mogu sve reci kada mislim na originalnu izdanje igre (moze i hardware-a) bez ikakvih modifikacija, dlc-ova itd.

Vanilla game, bez ikakvih dodataka.
 
@subtractor @stojagrozny

Hvala, to sam mislio gola igra. Ovo vanila se isto cesto koristi, sada si me podsetio.
 
Kupio sam falcon 3 pro ali iz aplikacije kad sam dodao acc i sad nemam refund sa play store samo uninstall, jel postoji neki nacin za refund je to to?
 
Počela letnja rasprodaja na gog.com
 
Ako mogu nekog da zamolim da mi uzme Humble Weekly Bundle,treba mi varijanta iznad proseka, tj trenutno 6.83$, kartica mi prazna, tako da ne mogu nikako da uplatim

Sutra ću da vam uplatim potreban iznos na račun ili post net ili kako vam već odgovara, može i trampa, sve jedno

mislis na slitherine bundle? nema nikakav bta koliko vidim. samo >6$ za dodatne dve igre
 
krastavac. nisam te docekao. nisi bio na steamu u trenutku, a nisam mogao da ostanem za kompom.
Nadao sam se da ce te quote obavestiti na tapatalk ako imas isti.

BTW, kontaktiraj ih i pitaj da ti izadju u susret. sigurno da imaju jos kljuceva
 
CS GO, FINAL FANTASY® XIV: A Realm Reborn, GRID, LEGO® Minifigures Online, javljajte se u inbox sta hocete
edit: ode cs go, FF i grid, ostao lego
 
Poslednja izmena:
Hvala za FF :)
 
Poslednja izmena:
aj ako neko ima cs:go viska nek sibne tu mi :)
 
Ima li neko još problem na Steam sa PayPal-om? Deseti put mi izbacuje neočekivanu grešku...konkretno Steam izbacuje da je greška.
 
Ja sam odustao od plaćanja PayPalom na Steamu jer mi je svaki put prijavljivao tu grešku. Plaćam direktno karticom i nemam nikakvih problema.
 
Nikada nisam uspeo ništa da kupim PayPalom na Steamu. Kartica prolazi bez problema.
 
^ Takođe. ;-)
 
Nazad
Vrh Dno