Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

E onda ne znam sta da ti kazem vise...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Evo uspeo sam. Dao sam mu ručno sve dozvole i onda je proradilo, sad pokazuje LTE-A.
Jedino što se ne vidi bw na drugoj ćeliji, vidim da je tako i na tvom ss-u. Za prvu vidim(20MHz kao i kod tebe) ali na drugoj nema te informacije..

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Evo uspeo sam. Dao sam mu ručno sve dozvole i onda je proradilo, sad pokazuje LTE-A.
Jedino što se ne vidi bw na drugoj ćeliji, vidim da je tako i na tvom ss-u. Za prvu vidim(20MHz kao i kod tebe) ali na drugoj nema te informacije..

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
E pa super.

Za drugu celiju ne moze da citaju BW, samo za primarnu na koju su nakaceni, tako sam ja provalio da je bilo barem kod mene

Sent from my Redmi 8 using Tapatalk
 
O la la, pudle i macori, za praznike nek se pesma ori! Da od loseg ne ostane ni mrva, srecna vam Nova 2021!

Dobih poruku od Vip mobile [emoji1787]
 
I ja dobih istu iako sam preneo broj u MTS juce. Da li mogu da im blokiram servis ili da ih obavestim da me uklone sa liste? Ne zelim da vidim nista vezano za VIP za zivota
 
Ne zelim da vidim nista vezano za VIP za zivota
Tako sam i ja govorio dok sam (ljut) prelazio u mts. Posle 4 godine sam se vratio u Vip [emoji85][emoji1787]
Zato, nikad ne reci nikad [emoji1]
Sve je to ista/slična ekipa [emoji35]
Nego, u trenutku isticanja UO biraš najbolju opciju (operatera) po tebe i to je sve što možeš...
 
Ima i Telenor

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Ima, Vip, mts, (Globaltel), Telenor.
Koliko ja znam.
Sve je to ista/slična ekipa...
 
Има ли тренутно каква шанса да се избоксује какав попуст на уређај или претплату приликом обнове уговора? Слати мејл, или поруке на Твитер или Фејс?
 
O la la, pudle i macori, za praznike nek se pesma ori! Da od loseg ne ostane ni mrva, srecna vam Nova 2021!

Dobih poruku od Vip mobile [emoji1787]
Kakvi bilide.
Olala, ma gde bili, sačekuju vas 4G+ bilide.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Има ли тренутно каква шанса да се избоксује какав попуст на уређај или претплату приликом обнове уговора? Слати мејл, или поруке на Твитер или Фејс?

Meni su dali popust od 10.000 dinara na uređaj preko mejla. Korisnik sam 5,6 godina, nisam više siguran, uvek sam uzimao i telefon tako da su mi računi bili oko 4,5k sa uređajem (ako uopšte gledaju to).

Nisam se dalje raspitivao da li bi to bilo samo na plaćanje uređaja odjednom (na koje već daju 15% popusta valjda) ili i za uređaj na rate, jer mi nije bila zanimljiva ponuda.

Što se tiče popusta na pretplatu (uz uređaj), izričito su mi rekli da ga ne daju.

S obzirom da im je mreža lošija nego ranije, a Neo neo max je uz uređaj 6.000 din. mesečno, prešao sam u MTS posle nekoliko godina.
 
Хвала на одговору, и мени је ово мислим четврта обнова, питаћу их преко мејла за неки попуст, па шта буде. На који си их мејл контактирао?
 
Meni su pre NG dali ponudu Neo3 plus dodatnih 5 GB za 1299 dinara, bez uredjaja. Prihvatio sam. Tih 8GB ukupno mi je i vise nego dovoljno.
 
Nego, ima li sta od info da li je neo neo ustvari neo ili kako oni kazu mjauuu macka u dzaku preko hot spota ???
 
Samo telefon, nista ruteri. Hotspot moze onoliko koliko je otislo gb na telefonu predhodni mesec. Potvrdjeno pri potpisivanju ugovora, uostalom u ugovoru to i stoji.
Ne verujem sa ce svima odmah gasiti, ali ako bude 'navale' imaju nacin da to i sprece.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
 
Bio je gore neki kolega koji je koristio u ruteru ceo mesec i nije imao problema. Nije se doduše javljao odavno.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Nestalo mu neta? :d


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ови из Випа канда не зову кориснике када им истекне уговорна обавеза како би нудили „погодности” за обнову исте?
 
Ови из Випа канда не зову кориснике када им истекне уговорна обавеза како би нудили „погодности” за обнову исте?
Ja sam podneo zahtev za prenos u Telenor i hteo da me zovu ali nisu [emoji23] tako da sam u telenoru i iskreno ispadoshe mi dosta jedtiniji ako se pravilno odigra

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Ја већ имам један број у Теленору, али бих хтео и други (који користи супруга) да пренесем код њих.
 
U Vipu dobio popust za siguricu, umesto 500din plaćaćemo 300din na 24 meseca.

Uspelo na dva broja.

Koriste klinci, slično mi je kao Zuper pa da se ne cimam sa dopunom...

Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka
 
Iz pređašnjih iskustava sa Vip-om znam da će tehnička podrška javiti da menjam telefon ili državu.. Kod njih sve perfektno radi uvek.

Plaćam dnevnicu, sokić i kafu ,besposličarenje po forumima je i tako beskorisno ..ja za to nemam vremena.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Evo, da odgovorim sam sebi.
Kao što i rekoh..

A zašto da prebacim na WCDMA only? Zašto ne na LTE only ? (trenutan status mi je LTE+)..,Ili WCDMA/LTE recimo.. mogu i njih da pitam ali znam da ću dobiti bilande odgovor.
25deb4cc64f5712132b711236af767ba.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ti nisi podneo nikakvu zalbu, nikakve dokaze, nista, samo chat-ujes sa korisnickim servisom. Tako ce ti i biti reseno
 
Morao sam da cimam tehničku podršku da bi mi odobrili popust za plaćanje preko Master card kartice. Tek nakon cimanja kažu da će mi popust biti odobren od sledećeg meseca.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Morao sam da cimam tehničku podršku da bi mi odobrili popust za plaćanje preko Master card kartice. Tek nakon cimanja kažu da će mi popust biti odobren od sledećeg meseca.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Napisao si tako,kao da se popust odnosi od dana kada sačuvaš karticu, pa na dalje. Zapravo, to važi samo za taj mesec, logično.
Meni su ovog meseca umanjili račun, nije bilo propusta.
 
Prošli mesec sam platio mastercard karticom i uredno sam sačuvao karticu. Ovaj mesec mi stigao račun bez umanjenja. Pitam ih preko FB, kažu plaćanje evidentirano popust će biti obračunat u sledećem računu.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Da li je neko imao problem sa opcijom "poziv na čekanju" kod VIP-a?

Pokušavam ženi da aktiviram ali ne ide, odnosno uspem da aktiviram preko njihovog koda i piše da je aktivirano, takođe u podešavanjima telefona stoji da je opcija uključena ali "poziv na čekanju" ne funcioniše. Kada proverim status "poziva na čekanju" preko njihovog koda stoji da je aktiviran.

U pitanju je telefon OnePlus Nord N100 i paket NEO 3, mada to ne bi trebalo da ima veze sa ovim problemom.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno