Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

A ko ih šiša .. očito je bila neka nova guska za pultom ,ne verujem da me je namerno zeznula ,prosto je verovatno bez znanja u ovom trenutku.
 
Da, i mene su pitali za obračunski period i izabrao sam od prvog do prvog. Idi i pokušaj da ti isprave.

Mene nervira što sad moram da idem da potpisujem pravi ugovor, a već sam bio prilikom prenosa broja.
 
Trazi sefa, sigurno moze nesto da uradi.
 
http://www.vipmobile.rs/upload/documents/GTC_opsti_uslovi_2015.pdf

9.2. Plaćanje cene Vip-ovih Usluga
9.2.1. Vip će periodično izdavati, npr. mesečno, račune Pretplatniku za pružene Usluge i važeće naknade, koje dospevaju kako sledi:
- za Pretplatnike kojima je presek stanja 5. dana u tekućem mesecu, datum dospeća je 25. dan tekućeg meseca;
- za Pretplatnike kojima je presek stanja 9. dana u tekućem mesecu, datum dospeća je 1. dan sledećeg meseca;
- za Pretplatnike kojima je presek stanja 17. dana u tekućem mesecu, datum dospeća je 5. dan sledećeg meseca;
- za Pretplatnike kojima je presek stanja 21. dana u tekućem mesecu, datum dospeća je 10. dan sledećeg meseca;
- za Pretplatnike kojima je presek stanja 25. dana u tekućem mesecu, datum dospeća je 15. dan sledećeg meseca;
- za Pretplatnike kojima je presek stanja poslednjeg kalendarskog dana u tekućem mesecu, datum dospeća je 20. dan sledećeg meseca.

Inače, ti si potpisao tamo da si sa svime ovime upoznat. Te papire su meni odštampali poslednje, teorije nema da bih tada to čitao.


@sysninja Probaj online sve da završiš.
 
Poslednja izmena:
Hans, ne uzimam telefon, a i nije mi daleko TC Stadion. :) Samo me nervira procedura.
 
Moram priznati da za sada tamo gde se krecem vip ima dosta bolji 4g od mts. Tako da za sada nisam pogrešio.
Verovatno će se to pogoršati kada uleti onaj 4tvrti provajder koji će da koristi vip bs ali Bože moj
 
Izvini ninja :)

Probaj online samo ugovor, ima tamo više opcija, ne tvrdim da može.
 
Izgleda da su mi Ipak aktivirali sve mb ? [emoji102]

Screenshot_2016-08-29-18-25-34-455_com.android.mms.png
 
E sad nagazi Speedtest :D
 
Zašto je ovako sve izdeljeno ? Čas skida jedno čas drugo ? Kako da pratim tako potrošnju :)
 
Ja uvek cvikam da predjem u vip, ostavili su jako los utisak pre oko 3 godine sto se mreze tice...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Pre 3 godine u BG los VIP?:)

fkl, prvo se trosi dodatni, onda izgleda osnovni, pa na kraju 3GB. Tebi su podeljeni jer si trosio osnovni dok nisi imao dodatni i 3GB, zato izgleda random. Ali skroz nepotrebno, ionako se nista ne prenosi niti ima razlike kada se trosi.
Imas ispod 30 ili si dobio zastitu od prekoracenja neta?
 
Hvala :) mislio sam da upoređujem potrošnju sa onom koju sam rom na mobu beleži:)

Da ispod 30 leta
 
Skida ti razdeljeno jer si imao prvo osnovne MB ( tad ti je samo to skidalo ), pa su ti onda ubacili ovde druge MB pa je tad pocelo to da ti skida.

Ide ovim redosledom:
1. Za mladje od 30 - Dupli (600)
2. Osnovni (600)
3. 3GB Zauvek (3072)

E sad nagazi Speedtest :D
To to :D
 
Hvala :) mislio sam da upoređujem potrošnju sa onom koju sam rom na mobu beleži:)
Kod VIPa mi se, iako stoji da je na 100kB zaokruzivanje, nikada nije bitno razlikovala potrosnja, a trosio sam nekada i po 20GB. (bio je onaj promo besplatan 4G net pre smartova, ja sam ~3 meseca imao skroz frei 4G net a onda jos koji mesec speedtest se nije racunao, iako je Smart150)
 
Inače Loznice ima aplikacija za te stvari :)

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Imao sam sve tri kartice u BGu tada, VIP je bio ispred oba gde god sam isao.
 
Ne znam sta da ti kazem, ja sam bas imao lose iskustvo. Cesto mi je telefon gubio mrezu, poruke o propustenim pozivima, los net, prekidi tokom razgovora.. ma uzas.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Popravio se vip zadnjih godinu dana. Nije sjajno ali je dosta bolje...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ne znam sta da ti kazem, ja sam bas imao lose iskustvo. Cesto mi je telefon gubio mrezu, poruke o propustenim pozivima, los net, prekidi tokom razgovora.. ma uzas.
Mislim da si ti imao neki drugi problem (kartica, sistem zeznuo tebe licno ili nesto slicno). Imao sam u to vreme sve tri kartice (doduse keva je koristila Telenor), i ni MTS ni Tnor nisu bili dobri kao VIP u BG. WCDMA-only je doduse bio neophodan pre ~4 godine, jer je radio neki glupi rollover 3G->2G i kada nije bilo nikakve potrebe, ali sem toga je bio super.
Ja nisam sklanjao 3G only od avgusta 2012. na VIPu, i stvarno sam odlicno iskustvo imao.

hsv je imao lose isksutvo ali ne zbog mreze...
 
Ja uvek cvikam da predjem u vip, ostavili su jako los utisak pre oko 3 godine sto se mreze tice...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Jeste, tada je bila poprilično slaba mreža, sada je stanje ipak mnogo bolje. Ne verujem da ćeš imati ikakvih problema ako pređeš (se vratiš).
 
Poslednja izmena:
Da li se minuti iz Nova paketa prenose kod Vip-a?

Sent from my K2S using Tapatalk
 
Hvala :)

Sent from my K2S using Tapatalk
 
Videćemo, malopre sam se prebacio na veću :)
 
Ne zaboravite vi koji ste se prebacili da naredna 3 meseca ništa od roaminga. Danas sam morao da uplatim 4500 kao avans da bi mi roaming automatski bio aktivan.
 
Ja uvek cvikam da predjem u vip, ostavili su jako los utisak pre oko 3 godine sto se mreze tice...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
Jesu bili loši pre 3god. Loše iskustvo takođe. Ovo sada je druga priča, zadovoljan sam. Kupi karticu i testiraj kako radi gde se krečeš.
 
Nazad
Vrh Dno