Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Zna li neko koja se promocija ocekuje od prvog septembra?
 
Sad sam našao u našoj temi posvećenoj MNP meni je nova kartica proradila oko 10h ujutru. Dok su popili kafu itd pa su me uključili :)

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Popicu ja njima kafu iznad njihovog groba :)
Sada ih zvao i kao u fazonu čekaj ,a ja reko šta da čekam kada mi treba telefon danas ,šta da radim sa telefonom koji nema mrežu ? :)
 
Tipujem da će ti proraditi do 11 h 100%

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Aj da vidimo kakav si tiper, ako pogodis, ma ima da te zovem da mi kazes prognozu za tekme za kladionicu. :)

Sent from my ONEPLUS 3 using Tapatalk
 
Zar nije fora da možeš da koristiš njihov privremeni broj dok te ne prebace? Mene su jutros prebacili, u 08:00 je sve bilo aktivno.
 
I dalje nemam signal.. sada već moram da krenem da pretim kada ih budem zvao a to mrzim extremno. :(
 
Bolje zovi ali budi kullturan i blago nezadovoljan.

(a ima i ona: "ko menja ske**:))
 
Da proverim, možda sam pogrešno razumeo: gledam na sajtu cene telefona uz odgovarajuće pakete. Kupovina telefona koji košta 74000 na 24 rate je organizovana tako da im 50000 daš odmah, a onda na 24 rate po 1000din!?
 
Pa ništa opet je odg strpi se ?!? Ja sam joj rekao kako da se strpim kada sam ceo dan nedostupan na mobu ? A pare znate da uzmete bez strpljenja ? I naravno ona ćuti .. najgore kada privatne firme pridobiju poslovnu kulturu zemlje u kojoj posluju
 
@Cubis, nije tako.Mozes sav iznos da placas kroz rate ako hoces,samo sto ce ti rate biti dosta veca.

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Proradio jbt :)
Za sada mi je 4g signal duplo bolji u stanu nego kod mts ,prenos se već isplatio :)

Kada proverim stanje ne piše mi onih dodatih 3gb ? Tako mora ?
 
@Cubis, nije tako.Mozes sav iznos da placas kroz rate ako hoces,samo sto ce ti rate biti dosta veca.

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
Sad sam pogledao, jeste tako kako si napisao ali tek za veće pakete (najčešće od Nova 4). Za manje se daje tipa 80% u kešu, a onda na 24 smešne rate.
 
Koliko se ceka na prenos broja? Meni rekose da bi trebalo biti za 2 radna dana ali od 22og jos nista (iz mts u vip).
 
Šta bi sa onom promocijom, do kad traje?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pa ništa opet je odg strpi se ?!? Ja sam joj rekao kako da se strpim kada sam ceo dan nedostupan na mobu ? A pare znate da uzmete bez strpljenja ? I naravno ona ćuti .. najgore kada privatne firme pridobiju poslovnu kulturu zemlje u kojoj posluju
Nazalost, ovo nije nasa kultura, vec je preuzeta iz Engleske (ko bude duze tamo shvatice, iako na prvi pogled izgleda bolje - nije!)
 
Nisam mogao jer šatro ne može da se menja obračunski period,kao 25 si podneo zahtev od tada ti se broji.. naravno paket bez 25% popusta. Stare lopovske fore.

Samo što mi nisu napomenuli da taj prvi mesec nemam dodate mb.. bagra
 
To su te zeznuli jer sam ja birao datum koji meni odgovara za obračun.
Imaš tarifni dodatak 1gb neta za 300 din.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Meni su nudili 6 različitih obr. perioda, a to sve piše onim sitnim slovima na tri A4 lista (opšti uslovi).

Jedino ne znam da li plaćam celu pretplatu za ova tri dana do kraja meseca, tj obračunskog perioda.
 
Pa cenim da jesu ali kako sam ja to mogao da znam ?
Ja kažem da li si sigurna da postoji tako glupo pravilo ona kaže tako je itd itd. Ja reko pa dobro neću umreti za tih par stotina dinara i vi treba da ukradete nešto ali da sam znao da nemam mb sigurno bih digao prašinu .. krastavac srpska posla
 
Pa sa kojom pričom da se pojavim u poslovici ? Moraće novi ugovor da se pravi ?
 
Nema šanse da promene mora da se čeka pa tek onda može da se promeni.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno