Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Da li je neko skoro probao da ostvari onih 50% popusta za prenos broja, koji su se pominjali za NOVA2 i jace pakete (bez uzimanja uredjaja), umesto neogranicenog interneta? Ugovor sa MTS-om mi vrlo brzo istice, a neogranicen internet mi ne treba.


Edit: I ne mogu nigde da nadjem, neko je pominjao da je najbolje ici u tacno odredjene poslovnice za te dogovore sa njima, ali ko zna kada je to bilo, ima milijarda postova...
 
Poslednja izmena:
Ne, nego što se mobilna mreža koristi za to, umesto kablovskih ISPa, pa nam je posle cena GBa najskuplja u regionu...

sent from e6533
Ne razumeju ljudi. Bahato samo, ništa više. Mislim ovde je samo par njih u moru drugih, zato smo tu gde jesmo.

Sent from my m2 note
 
Е да су само проблем гигабајти, него смо почели и све животне ствари, ресурсе, да разбацујемо немилице...
 
U kojoj varijanti, kao i 12 kroz racun? Pricas za smartfone?
 
To se ne odnosi na maloprodajnu cenu nego na doplatu uz paket?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Do sada je bilo 12, sad su povećali na 24.
Da, doplata uz paket.

A, ona varijanta, 50% na pretplatu i uređaj na 24 rate, se ukida.

HTC 820 via Tapatalk
 
Pametno, fina ponuda. To se odnosi i na stare i na nove korisnike?

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Nešto mi govori da će da porastu cene na telefone :)

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Kako moze da se odnosi na stare korisnike?:)

Havijer, samo mislis, nisi siguran jos uvek? :D
 
Pa ko produžuje ugovor, to su valjda stari korisnici. [emoji4] I oni su do sada mogli na samo 12 meseci.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Za nove ugovore, onda.
Ako i za tako nesto budu sasekli stare korisnike, mislim da ce motke popiti :)

Havijer, ma ja garantujem da si u pravu :)
 
Poslednja izmena:
Samo mislim nemam nikakve insajderske informacije, prosta logika, moraće da pokriju to razvlačenje na rate plus rizik od promene deviznog kursa.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Ubacili su i ograničenja u vidu maksimalnog iznosa koji se može raspodeliti na rate.
Nova 1 - 2.400
Nova 2 - 12.000
Nova 3 - 24.000
Za ostale tarife nema ograničenja.

HTC 820 via Tapatalk
 
Ogranicenje im je pilicarsko, ali je i bilo tako nekako i na 12 rata:(
 
Pa, jeste. S tim što je na najmanju tarifu bilo 6.000.

HTC 820 via Tapatalk
 
Bravo za VIP, ovo je odlično za 24 meseca, još manje te "stresira" mesečni iznos za skuplje telefone.
 

Prilozi

  • s7 edge.jpg
    s7 edge.jpg
    144.3 KB · Pregleda: 149
Bogme resio vip da radi zesce,na 24 rate vazi i za tablete i za modeme,svaka cast.
Nije on mts da prvo podigne cene za neke uredjaje i 100% pa ih sad daje za 1 dinar,uz naravno opet poskupele pakete.
Neko ovde pomenu da je logicno da poskupe uredjaje kad ih daju na 24 rate,kad bi znao na kom kursu su ti uredjaji zaracunatu,a sigurno nije ni 125 niti 130.A sto su skuplji uredjaji skoro duplo u odnosu na region da i ne pricamo.U svakom slucaju odlican potez,cene dole svi to vole :D

Послато са Lenovo P1a42 уз помоћ Тапатока
 
Gde sad opet samo lupas nesto? Kad je MTS podigao cene paketa? Samo krajem 2014. godine u zadjnih 6-8 godina. I onda prica kako dize i cene uredjaja i pakete? Cemu takvo lupetanje, ko ce posle pomisliti da nisi trol, ako ima barem dva klikera?
(ne, ne mozes Box pominjati u VIP temi, kada je prica o mobilnim operaterima :))
 
U box paketima ima mobilna telefonija i internet,i daju tablete i telefone.U vipu isto daju tablete,nije isto al je slicno,ko se recimo interesuje bas za tablet iskljucivo,a ima i tih ljudi.Svejedno odlicna variijanta da moze i na 24 rate uzeti bilo koji uredjaj u vipu.

Послато са Lenovo P1a42 уз помоћ Тапатока
 
G3 32gb mi deluje bas isplativo, uz Novu3 na 24 rate po 1000 dinara (i 1000 ucesce).
U telenoru je uz paket iste cene (play+ duo ili prenesi extra) 40.000 dinara 16gb
 
I onda kazu da je dolazak treceg operatera promasaj :smoke:
 
Ako ovo smatras velikim pomakom zbog treceg operatera, ignorisem te od sada, ne vredi mi tvoje misljenje :D (samo cu da slusam da li si premestio teme, kada se dupliraju :))
 
Kako kartel kada postoje razlike u cenama. A to alfa kaze da je najvaznije :-devil-:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno